Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahaha psihiči

kaj psihiči, kaj je s tabo tarzan, hočeš batine :D

_Nejko_

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

garfild! velko srečo si meu res!!! ei kolega ma tui nsr-ko pa sprašuje za kolk prodaš tole, oz če prodajaš po delih bi rabu zic, držalo za sopotnika desno voznikovo tačko za nogo pa če maš mogoče števce cele??? za kolk, pa seveda če....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kup kambolirano Hondo nsr 125 nj mi jav na PM.

Počasa se skup sestavlam... Je kr orenk počlu... klik tle je vse razložen kak je pršlo do tega :huh:

Evo to je pa vse kar je ostal od motorja :o

uf.. toj pa kr fajn počl.

zdj si pa dob odvetnika pa če si meu izpit pa reg. motor pa da krivda ni bla tvoja boš dobu velik keša:)

k je mene en fotr izsilu nism meu takrt ne izpita pa ne reg. pa sm dobu 3k€..

drgač pa res dobr da jo nis odnesu s kšnim hujšim poškodbam.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prideš kej na motozbor da se spoznamo, zdej k maš registriran motor... :naughty:

hmm.. ju3 delam do 20:30.

tko da kšn drug dan gremo lohk na zbile.. recimo v soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav ni niti blizu Kranja. To je Besnica, kraj med Litijo in Zalogom takorekoč. Drugače pa podobno kot ride, samo da ni publike in 10x boljši asfalt.

Ja publike res ni sam če ti je to dobr asvalt pol se še nisi peljal po odličnem :closedeyes: :rolleyes:

Drugače pa pazi ko ga boš kolenčkal, meni je 1x pes prečal pot, 1x jezni sosed.Po pameti pa če boš kaj gor me kontakteri d vidm če se da res tok nagnt po teh ovnikih kolikor je vidno na sliki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja publike res ni sam če ti je to dobr asvalt pol se še nisi peljal po odličnem :closedeyes: :rolleyes:

Drugače pa pazi ko ga boš kolenčkal, meni je 1x pes prečal pot, 1x jezni sosed.Po pameti pa če boš kaj gor me kontakteri d vidm če se da res tok nagnt po teh ovnikih kolikor je vidno na sliki :whistle:

Meni je asfalt vredu, ker mi daje dober občutek, če pa veš za boljši kraj pa kar na dan z besedo. Lahko sporočim, komot - samo ti kaj na MSN pridi.

Pokolenčkat se da vsako serpentino. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je asfalt vredu, ker mi daje dober občutek, če pa veš za boljši kraj pa kar na dan z besedo. Lahko sporočim, komot - samo ti kaj na MSN pridi.

Pokolenčkat se da vsako serpentino. :naughty:

Ma ja sj me res ful ni na kompu ne na motorju zadne cajte kr skos sam delam po 12-14 ur na dan, pa kombi vozim, tko da letos 3je spraznjeni kestli benza v motorju...Upam da bo v petek kj lepega vremena ker baje končam prei :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideš jutr v Medvode? :)

Pomojem da bom prsu sam nwem se tocn kdaj... zenske so zajebana stwar wes :worship: kdo pride wse dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da bom prsu sam nwem se tocn kdaj... zenske so zajebana stwar wes :worship: kdo pride wse dol?

Ma polno folka bo...Poklič k boš dol .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma polno folka bo...Poklič k boš dol .)

Zmenen reesko pride? denzija morm se obvestit da se nam sam vozu k je dolgocasn :closedeyes: a ti boš za zihr dol :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma polno folka bo...Poklič k boš dol .)

Ej roky... jest bi pa uzeu za usak slučaj šotor s sabo :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej roky... jest bi pa uzeu za usak slučaj šotor s sabo :whistle: :whistle: :whistle:

Tud jst sm to razmislow nebi blo slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čer boysi!!

Kak smo?? :D Jo dns sm držu u rok 10mio bSIT!!Kok me je držal da bi sam spizdu...bi bli u medovdah en mesc ne 2 al 3 dni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm to razmislow nebi blo slabo

Jah, če bo vreme lepo, jest 100% tm prespim an, edin če bo dž bo mal bl pizdarija... če bi še kdo, bi blo pa še tok bol(zanimiv) :devil: :devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenen reesko pride? denzija morm se obvestit da se nam sam vozu k je dolgocasn :closedeyes: a ti boš za zihr dol :yes:

Za reeskota nevem.Če gre denzi mu reč, če se mu da pobrat Ostrca nej ga prfura do Medvod :)

Ej roky... jest bi pa uzeu za usak slučaj šotor s sabo :whistle: :whistle: :whistle:

Tud jest bom uzel za usak slujač spalko sabo...Dej a boš okol 16ih pršu do mene, da namontirava vso kramo gor :unsure:

Tud jst sm to razmislow nebi blo slabo

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za reeskota nevem.Če gre denzi mu reč, če se mu da pobrat Ostrca nej ga prfura do Medvod :)

Tud jest bom uzel za usak slujač spalko sabo...Dej a boš okol 16ih pršu do mene, da namontirava vso kramo gor :unsure:

:OK:

Ja, ni problema :yea1: , sam da bo akcija :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni problema :yea1: , sam da bo akcija :naughty: :naughty:

Zakon...Ti jutr v šol povem kje točn sm.Potem greva pa na OMW mitofreaka počakat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogljte mal pod zasebne peskovnike!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goldwing_tow.jpg

haaha

haha dobr da nimamo volvota.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!