Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja pa peshy boy je biu, drugih pa tut jst nism poznov :)

ja sj res sj res

on mij uro prnesu :>

danke peshy

hudica ju3 grem z avto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kurac mene je pa dam od medvod tko stušeral d mam v škornih en litr vode :headbang: :headbang: sm šov kr direkt pod tuš :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kurac mene je pa dam od medvod tko stušeral d mam v škornih en litr vode :headbang: :headbang: sm šov kr direkt pod tuš :wacko: :wacko:

mene tut :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: vožna od medvod do doma ni še nikol tolk doug trajala....sploh nism vidu kje se pelem.. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: sam smo doma celi... kako bojo pa roky pa fingi pa osatali bomo pa vidl :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tut :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: vožna od medvod do doma ni še nikol tolk doug trajala....sploh nism vidu kje se pelem.. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: sam smo doma celi... kako bojo pa roky pa fingi pa osatali bomo pa vidl :unsure: :unsure:

men je blo pa fino:> ko sm zarolu gas je motor k plavu hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je blo pa fino:> ko sm zarolu gas je motor k plavu hahaha

ja sej je fajn ja sploh če avto k ti pele nasprot u lužo zapele...k ti najprej ni jasn kaj se ti je zgodl.... :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa d zagliseraš v tok globoko lužo d si mislu d se po morju pelš k te tko zalije :whistle: :whistle:

važn da smo prplaval do doma :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ju3 bo lepš vreme :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upejmo da bo lepš vreme ja.. še dobr da sm biu dons na šihtu.. če ne bi tut js zdele plavou :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upajmo d se bomo lohk jutr pelal ja...če se bodo men sploh škorni posušil pa bunda pa use :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ga kej uživamo... eni smo pijani ko mina... zdej grem pa spat upam da bo kmal spet čaga :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

p-s- đabe sm se ga napiu ko žolna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se furo z stavrjo k ma 2 kolesi, a ni biv motor ...

Bicikl fantje, bicikl, je bla fajn jutranja rekreacija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se furo z stavrjo k ma 2 kolesi, a ni biv motor ...

Bicikl fantje, bicikl, je bla fajn jutranja rekreacija :D

Js sm svoj bicikl tk zjebu da je ena felna zlomlene, ena pa nepopravljivo zvita, gišzl čist mal zvit. Uglanem u smeti bo šol.. kolo od mame sm itq sfuku, na kolesu od stare mame sm zračnce predru, kolo od tamale pa je premalo.. :unsure: Še dobr da mam motor :naughty: Zdej če kdo nuca.. na kolesu še mam uporabne ročke za bremzat? So k nove.. to pa je tud vse :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tut :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: vožna od medvod do doma ni še nikol tolk doug trajala....sploh nism vidu kje se pelem.. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: sam smo doma celi... kako bojo pa roky pa fingi pa osatali bomo pa vidl :unsure: :unsure:

No se še jest javm, sva z Rokyjam šla dam pod tuš, pa greva zdej nazaj hmal... smo nekak preživel noč, roky je mel neki mokro spalko(kok kaj si delov :naughty: :evilgrin: ?), šotor je mal spušov, ampak ni blo hudga...

se pa pozna da je slb vreme, pa je bl mal folka.... zdej grem pa počas nazaj... Fajn se mejte :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se še jest javm, sva z Rokyjam šla dam pod tuš, pa greva zdej nazaj hmal... smo nekak preživel noč, roky je mel neki mokro spalko(kok kaj si delov :naughty: :evilgrin: ?), šotor je mal spušov, ampak ni blo hudga...

se pa pozna da je slb vreme, pa je bl mal folka.... zdej grem pa počas nazaj... Fajn se mejte :yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

a ste se poj stisnl trije v šotor :naughty:

morš nrdit kšno sliko šotora da se bo vidl kaj je to šotor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste se poj stisnl trije v šotor :naughty:

morš nrdit kšno sliko šotora da se bo vidl kaj je to šotor :whistle:

Fingi, sam šotor mate pa res ogromn :worship: :whistle:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ste se poj stisnl trije v šotor :naughty:

morš nrdit kšno sliko šotora da se bo vidl kaj je to šotor :whistle:

bom naredu slikco ja :blush: sva bla sam jest pa roky pol notr... dečve so šle domov :cry: :(

Fingi, sam šotor mate pa res ogromn :worship: :whistle:

jah no... :blush: :slap: sm pogruntov da je obvezno treba kupt za minimalno 3 osebe :D pa tak z dvojnmu platnam, čene kuj premoč :doze:

A pride še kdo dons prespat? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :kva2:

Aja, še ena slikca od učeri...

post-11961-1181986860_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf od kerga je pa tale stroj ktm :evilgrin: :evilgrin: pa tele rdeča r6...al bo treba počas gume menat al jst narobe vidm :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm je od Jerryja, R6 pa od mitofrika. Bo mogu mitofreak več stvari menjat... gume, regler... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf od kerga je pa tale stroj ktm :evilgrin: :evilgrin: pa tele rdeča r6...al bo treba počas gume menat al jst narobe vidm :rolleyes:

Hehe,kr prov vidš, mamo usi gume za zamenat, edin Roky ma še dobre

Drgač pa r6 je od mitofreaka, ktm pa od Jerry_exc :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja fingi sm slišu d si se učer neki hotu tepst haha :whistle: :whistle:

orAžM kdaj gremo pol dans?? :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

upam da bo lepo vreme... k jakna je šla že 2x u sušilc pa sm žep odprvu pa je voda kr vn tekla.... rokavice so pa čist adijo :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

no dej sej se slišmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!