Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kdo gre zdele iz Kranja prot Medvodam nej me pokliče, da se kje dobimo.Mogoče vmes še kšna kavica .)

ja ja doro sma ga sekala, škoda ker je bla vuni taka bedarija, ob petkih se pa v mb-ju res nič ne dogaja :BUA:

važn da sta riskota klicala sreds spanja :P

no ja itak nism nč spau...al me je falme klicu pa mi neki nabijui pa sm že use pozabu al sm se pa z vama pogovarju :D sam jst k spim itak nevem kaj govorim tko da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko a greš ti dans u medvode??? pa prid z mitotom (če boš pršu do tja)

šala :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

no se slišmo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko a greš ti dans u medvode??? pa prid z mitotom (če boš pršu do tja)

šala :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

no se slišmo....

te bom pol po ritki...boš vidu :naughty:

z riskotom prideva ja. čez 1 uro nekje bova gor

greva kamperje pogledat :lol:

:grim taborniki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi se glih strinjal.....razen ce je tist vikend blo samo tako(vendar dvomim),...je bil petek in soboto trust(t-club) nabito poln.....

včeraj je blo mesto popolnoma prazno (najbrž jih je bila velika večina na Piše se leto), nasplošno je ob sobotah maribor po lokalih dokaj poln ob petkih pa več ni to to kar je bilo par let nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako.. na piše se leto je blo nabito polno.... drugač pa je ob petkih 50% manj folka odozunaj ko v soboto... tak se vsaj men zdi...

mater brodar.....tam na oni sliki se še ti rit mnda smeji.. tak se smejiš kot da bi cbr rr mel doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako.. na piše se leto je blo nabito polno.... drugač pa je ob petkih 50% manj folka odozunaj ko v soboto... tak se vsaj men zdi...

mater brodar.....tam na oni sliki se še ti rit mnda smeji.. tak se smejiš kot da bi cbr rr mel doma :D

:rolleyes: :blush: čist vesel pač :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se pa že ceu dan furam naokol :D trenutn smglih pr sestrični..

telefona pa nimam sabo :headbang:

če se srečamo na cest si pomahamo :winkiss:

med tednam mormonekamnapjačo da se usi spoznamo.. zdj sm končou s šihtam in mi je dougcajt :closedeyes:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svinje, vsi se nekej furate, js pa tle ždim in ne vem kaj naj delam...preklet dež :headbang:

jaz pa sem mislo da majo vedno dež samo ljubljančani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tle čis vsak dan pada...če ne pa čez noč...že 14 dni...v celi motoristični sezoni me ni niti enkrat namočilo, v tem mescu sm biu pa že...3x al 4x moker :BUA: tko, da sm šou iz tega namena kupit dežne hlače...

mater al se obrne v 5ih minutah...v pou ure je čis vse: toča, dež, sonce, grmi, strela, mavrica...sm še sneg manjka :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater mam novo prednjo gumo, lih tolk, da sm jo sprobu, če je za kej...no sej...v dežju se to še najbl vid :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi se glih strinjal.....razen ce je tist vikend blo samo tako(vendar dvomim),...je bil petek in soboto trust(t-club) nabito poln.....

vedno je skor tak ob petkih zadnje 2-3 leta... mogoče si pač ti srečo mel glih takrat ko si bil pa je blo polno...

točno tako.. na piše se leto je blo nabito polno.... drugač pa je ob petkih 50% manj folka odozunaj ko v soboto... tak se vsaj men zdi...

mater brodar.....tam na oni sliki se še ti rit mnda smeji.. tak se smejiš kot da bi cbr rr mel doma :D

na oni sliki sma bla bolj na začetku pitja... na koncu nisma bla niti hojit vrei sposobna, kaj šele da bi kaj slikala hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vsi govorite kak bi radi meli glasne motorje itd... js že neke časa razmišlam da ga bom stišal malo :D :) ker če se 10km pelam mi po uhah zvoni ko se ustavim :D

bom vrjetno s5 vse not nametal kaj je blo prej :) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se pa že ceu dan furam naokol :D trenutn smglih pr sestrični..

telefona pa nimam sabo :headbang:

če se srečamo na cest si pomahamo :winkiss:

med tednam mormonekamnapjačo da se usi spoznamo.. zdj sm končou s šihtam in mi je dougcajt :closedeyes:

LP!

кај шоле па ти не познаш али кај???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja fantje kak se vam zdi nick 600RRenato ? :evilgrin: res da sem navajen Brodar pa vsi me tak kličejo ampak se mi zdi ona opcija zanimiva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa daj nea se zajebavaj pa normalno napiši da lahko preberemo :D

тихо шмркавец, да ти неом зачел в хебрејшчини писат че бош ше долго тежил :D

Aja fantje kak se vam zdi nick 600RRenato ? :evilgrin: res da sem navajen Brodar pa vsi me tak kličejo ampak se mi zdi ona opcija zanimiva :)

ех брезвезе :BUA: , предолги је!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, je bil kdo na moto zboru v kampu Menina? Varpolje.. vem da je bla ena nova RS-ka.. kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, ni zanimiv.. kaj pa Brodarju manka? :P

ја всак пол ве нјегов приимек, то па в долочених ситуацијах ни фајн...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!