Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk js sm u pizdi :( zadna guma je hin..... profil še čist ql ampak sm očitno včere neke povozo in mam 4 vreznine zaj na gumi :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, to se da rešt, injekcijo ti zašopa, drži pa do 220km/h

hmmmmm 220km lahk sam z njo pol nardiš?? pol tak bolše da kr novo kupim kr 220km nardim v 2-3dneh no tut v enem če grem na kako turco. amm kolk pa pride to?? da ti luknje dol zašopa kr nekak morm prit do vulkanizerja niam doma stojala da bi dol odšraufal kolo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zaj sm šele prav prebral :D prej sm 220km prebral namest 220km/h :) no kolk pa to pride kaj prbližno?? sam zračnco pa je treba novo dat ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zaj sm šele prav prebral :D prej sm 220km prebral namest 220km/h :) no kolk pa to pride kaj prbližno?? sam zračnco pa je treba novo dat ne?

ja zračnco novo daš, gumo ti pa z enekcijo zalije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zakaj ne greš v temo Gume pnevmatike na splošno, v podforumu Oprema, pa pobrsakš mal nazaj, alpa vprašaš tam, iskalnik tudi kej najde, ne boš verjel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nova guma narocena :> D208 150/60/17 al pa Sportmax, tista k bo :>>u petk zjutrej jo grem menjat, tko da za na Grobnik jo bom ze mel :>>>> B) B) B) :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si dal nov bat not si ga takoj že do konca tiščal?? če si pol se nea čudi da ti je tak hitro spet zaribala

k sm dal nov bat sm se 500 km vozu skoz pod 5000 ubratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej drugace ga lahko tut navijes na 8k samo ga pol mors koj spustit pa v visje prestave dat pa mal vec gasa potem da zalijes malo bol bat z mesanico da se bolj maze seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej drugace ga lahko tut navijes na 8k samo ga pol mors koj spustit pa v visje prestave dat pa mal vec gasa potem da zalijes malo bol bat z mesanico da se bolj maze seveda

jest sm dau itak dizo notr namesto 120 sm dau 130 da mi je bl mazov tko da cez 5k ga nism mogu spravt. A kdo ve kva je fora HONANJE+POLIRANJE tko je men majstr reku da je naredu. sam ce ga na delc pogledas se je pa vidl k bi ga en z rasplo drkov (cilindr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to sploh ne paše v to temo, matr sm komej zdej vidu, a nimaš teme o RSi? :fight2:

ej burek ne mi zamert kt vids sm nov na forumu pa se en frend mi je predlagu za to temo da bom use zvedu, kr kol pac ze...sori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grcar a mas ti slucajn coprja dealim... :? ce ga mas pol se dobr poznava. :)

ja mam ja! a ti si un, k smo ga v medvodah skup pil? od mitja-ta frend ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam ja! a ti si un, k smo ga v medvodah skup pil? od mitja-ta frend ane?

ma kako si uganu, ti kva si nudu za na en grobnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst use vem .)  ja zdej u petk gremo na grobnik za 2 dni. a greš zravn?

matr me mika bom do jutr povedu :OK: kdo pa se gre pa ce ga morebit poznam iz medvod. ej a mas od gunga cifro k ma rumeno crno cagivo mito iz vodic al pa ce je kej na forumu??? (njgovo ime?????????)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr me mika bom do jutr povedu :OK: kdo pa se gre pa ce ga morebit poznam iz medvod. ej a mas od gunga cifro k ma rumeno crno cagivo mito iz vodic al pa ce je kej na forumu??? (njgovo ime?????????)

gremo: jst, dimmni burek, airoh, mitofreak, pa mogoče še kdo! unmu je ime Miha, na forumu pa ma nick PROBIKER

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gremo: jst, dimmni burek, airoh, mitofreak, pa mogoče še kdo!  unmu je ime Miha, na forumu pa ma nick PROBIKER

a je on sploh kej gor pa na kateri temi je? a si nemu kej reku z grobnik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je on sploh kej gor pa na kateri temi je? a si nemu kej reku z grobnik...

on je bl mal na forumu! sm mu reku, sam ma tok zatežene tastare, da mu ne pustijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest ne

Bejba pride z morja

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem za, sam če bo dnar  :whistle:

Ei se bomo zmenil no d gremo!Pa sori za dons k me ni blo doma, sm šele zdle pršu iz šihta pa grem zdle še u delavnico delat! :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!