Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aja to se morm tud jst pohvalt...nism več sam na tačkah ampak že na krivini :devil: :devil:

evo še fotka...sam bol slaba...

post-10671-1182199505_thumb.jpg

Polagu si tok, d si z iskrami, k si jih pušču skor obrobno hosto zažgal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polagu si tok, d si z iskrami, k si jih pušču skor obrobno hosto zažgal :worship:

k ti bo uspuha zmankal....tačk itq nimaš več....no ja usaj slovenija je bogatejša pa par gramov aluminija hehe sploh una cesta iz bogenšperka do trebeljevga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@matex.. hahahahha :D

ej boysi a veste za kšno zbito varadero al pa za kšn rablen auspuh za varo ??

orgazm je tok drgnu da je skor auspuh preluknu...ve kdo mogoče kej?al bi blo pametno v tujini kej pobrskat? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam folk kwa je blo dobr kwa smo ga žgal..... ju3 bomo pa šebol cesta bo čist črna od gum še js bom meu ščitnike za kolena da ga bom na kolenčka vrgu dans nism smeu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: k škoda kaubojk :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam folk kwa je blo dobr kwa smo ga žgal..... ju3 bomo pa šebol cesta bo čist črna od gum še js bom meu ščitnike za kolena da ga bom na kolenčka vrgu dans nism smeu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: k škoda kaubojk :headbang: :headbang: :headbang:

jutr bomo še večji jebači :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a gremo pol jutr za vaju reesko pa matex še prej napredn se gremo pelat še u TCja po nove drsnike k te današnji ne vem če bojo še za jutr zdržal :whistle: :whistle: zate gizmo gremo pa lohk kr po nove uteži na balanci res teb tud kapo dol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a gremo pol jutr za vaju reesko pa matex še prej napredn se gremo pelat še u TCja po nove drsnike k te današnji ne vem če bojo še za jutr zdržal :whistle: :whistle: zate gizmo gremo pa lohk kr po nove uteži na balanci res teb tud kapo dol :worship:

dej sam gremo res...kdaj se TC odpre?pa jst bi uzeu kr ene 5 parov da bom meu za ceu tedn...kaj pa ti maty?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej sam gremo res...kdaj se TC odpre?pa jst bi uzeu kr ene 5 parov da bom meu za ceu tedn...kaj pa ti maty?

pa ja tud lahko, ene 5 parov, č nama bo zmankal bova pa šla po nove, al pa tisga mrtuga ježa nalepla na kolena, pa je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja najbolš..ej orgazm..glede na tvojo vožnjo boš jutr preluknu auspuh..in jst oznam enga k dobr švasa..tko da se loh kej zmenva...

ti gizmo pa da ne bi dau vn blokad!! ker ga preveeeeč odpiraš..oriđinal nas je komi dohitevu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja tud lahko, ene 5 parov, č nama bo zmankal bova pa šla po nove, al pa tisga mrtuga ježa nalepla na kolena, pa je :naughty:

ja dej pejmo pomoje lah js od fotra popust dobim tko da :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .... pa še hlače si bom zrawn kupu :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne sej pol k bosta pa še tistga ježa prebrusla gresta pa lohk v gmajno po kkšn lubje :lol1: :lol1:

no to nm bo ša original povedu ker lubje je bolši..on motor v gmajno parkira :lol1:

no ja...v vsakem primeru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam original dons si dubu konkurenco...tko d se boš mogu od zdej naprej k se bomo skup pelal mal bol potrudt :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam original dons si dubu konkurenco...tko d se boš mogu od zdej naprej k se bomo skup pelal mal bol potrudt :whistle: :whistle:

ah sej dons smo se itak vozil s fule rezerve...jutr bomo pa bolj na polno...pizda mi je bed k nimam tok keša da bi usak tedn 5 drsnikov menjavu :headbang:

:trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mat kurja, in pole sm jst norc... :evilgrin:

ja no, nočko ritke :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho pikci moji!! Ste res ratal celi jebači :wub:

Zgleda da ste ga kr dobr žgal...komplekse mi nabijate... :headbang: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho pikci moji!! Ste res ratal celi jebači :wub:

Zgleda da ste ga kr dobr žgal...komplekse mi nabijate... :headbang: :P

ma ja..PA DRAJSAL SMO :evilgrin:

eni drsnike(večina) edin orgazm je drgnu auspuh...res si jebač :evilgrin:

ORIGINAL ZA PREDSEDNIKA! :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja..PA DRAJSAL SMO :evilgrin:

eni drsnike(večina) edin orgazm je drgnu auspuh...res si jebač :evilgrin:

ORIGINAL ZA PREDSEDNIKA! :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdj bomo začel živet na način ghostriderja :evilgrin: :evilgrin:

jp..tko je...to so zdej naši časi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem ja, biti eno z motorjem :evilgrin:

a si dou spet original auspuh gor? al je to sam stara fotka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!