Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam na Kolpo bi bilo smiselno že zjutri it.

zigaspy, ni problema, boš pa drugič za  :beer2: dal ;)

Hmm ne zato k bo dž, u nedelo naj ga nebi blo!

No za pirck bos pa dobu k prids u trebnje al pa litijo, k prness motula .)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej za grobnik je prišlo vse skupaj eno veliko sranje sicer dežja sploh da niti dosti ni mogoče 3 kaplice kej pa tam nič kakšno neurjeno sicer zjebali ste vsi za 3 kaplice pa res ... a dej no sej niste z cukra!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej za grobnik je prišlo vse skupaj eno veliko sranje sicer dežja sploh da niti dosti ni mogoče 3 kaplice kej pa tam nič kakšno neurjeno sicer zjebali ste vsi za 3 kaplice pa res ... a dej no sej niste z cukra!!!!

...jah no mogoče so pr vas 3 kaplce,...pr nas že cel dan po malem pada,....pa se mal ulije pa neha... :SS ...

..tko da jz jutr pičim dol,...še to mogoče z motorjem na prikolci :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej za grobnik je prišlo vse skupaj eno veliko sranje sicer dežja sploh da niti dosti ni mogoče 3 kaplice kej pa tam nič kakšno neurjeno sicer zjebali ste vsi za 3 kaplice pa res ... a dej no sej niste z cukra!!!!

Pri nas so te tri kaplice, naliv skoraj cel dopolne in škropljene skozi cel dan, pa še topl nč kej ni, pa še ceste so polne vode, tak da BV. Motor je za užitek in ne za zajebavanje samega sebe, pa da si zaradi tega pol cel prhlajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns tut že cel dan kr močno dežuje, tko da bl varn da sm doma, pa da se bom še po suhm vozu, kot pa da bi se kje na mokri cesti razbiu,ker pol tut po suhm ne bi mogu furat! Pa kolkr jst vem, si ti tm nakje na primorskm doma in maš 35 km do doma, mi mamo pa 170km do doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns tut že cel dan kr močno dežuje, tko da bl varn da sm doma, pa da se bom še po suhm vozu, kot pa da bi se kje na mokri cesti razbiu,ker pol tut po suhm ne bi mogu furat! Pa kolkr jst vem, si ti tm nakje na primorskm doma in maš 35 km do doma, mi mamo pa 170km do doma!

Lej, jest mam do Reke 35km, do grobnika še 7-10km, do LJ pa 90km, kako pol rata 170km po tvoje grčar?

But, we have the point, no ma sam da ne bo kdo mislu da maste Ljubljančani 170km jih je tam 140km vrh glave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, jest mam do Reke 35km, do grobnika še 7-10km, do LJ pa 90km, kako pol rata 170km po tvoje grčar?

But, we have the point, no ma sam da ne bo kdo mislu da maste Ljubljančani 170km jih je tam 140km vrh glave

ja takrt k smo šli mi je kazal 170 km! sam mogoče smo mi kkšne kroge delal .) pa sej je useen, važn da nismo šli, ker bi bli mokri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dugem cajtu se jaulam... uceri prsu z morja... (nimam pojma kk so net zrihtal) aja pa CPPja nism naredu :cry: tko da to sezono name ne racunat... ke cez zimo bom pa ze naredu... pol spomlad pa tura :) in drgac, kaj je kej nouga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je stabo? A ne morš mal prelistat tiste knjige? Ja0 ne morš dvakrat cepnit!

Al si bi spet :alien1: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dugem cajtu se jaulam... uceri prsu z morja... (nimam pojma kk so net zrihtal) aja pa CPPja nism naredu  :cry:  tko da to sezono name ne racunat... ke cez zimo bom pa ze naredu... pol spomlad pa tura :)  in drgac, kaj je kej nouga?

Kok te bomo tepl! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao sam res motor te doma čaka ti pa neki molzeš z tistim izpitom. :angry: you should be shamed of yourself! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!