Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

No zdej se pa lohk tud jest uradno tle javm, sm kupu Aprilio etx. Aja fingi tnx za prevoz moje prdulce. Pa odblokirat bo treba nujno ker se 2 dni vozm pa ze nikamor ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej se pa lohk tud jest uradno tle javm, sm kupu Aprilio etx. Aja fingi tnx za prevoz moje prdulce. Pa odblokirat bo treba nujno ker se 2 dni vozm pa ze nikamor ne gre.

čestitke & srečno/varno vožno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js nism čist nč štromarja :D a ti to znaš zrihtat? :D hehe :rolleyes:

hm, bi lohka enkrat pogledal :hmm:

No zdej se pa lohk tud jest uradno tle javm, sm kupu Aprilio etx. Aja fingi tnx za prevoz moje prdulce. Pa odblokirat bo treba nujno ker se 2 dni vozm pa ze nikamor ne gre.

ja, ni za kej :yea1: čestitam za nakup an, velik varnih km, pa srečno :yea1: :yea1:

No, prej sm pisov od svečke. Zdej situacija je taka, narobe je zihr neki na frgazrju, pomoje mi en kos manjka, ker ko sm dal dol pokrov od airbox-a se barva svečke ni nič spremenila...skoraj no :blush:

Zdej me pa še nekej zanima, sam potrditev rabm

1.) Če je več zraka, je zmes bolj vnetljiva, zato so pri enakem štandgasu obrati višji ?

2.)A ima kdo Dellorto 34 frgazr, a bi lahko pogledov če mi tmle na sliki k je označen kej manjka?

Neki sm obračov tist šraufek za razmerje bencin/zrak, amapk se mi zdi da ne dela tako kot bi mogel...ni važno a je zategnjen do konca al čist odtegnjen...svečka bo še zmeri preveč črna :BUA: :BUA:

Pojma nimam kaj bi lahko še blo :headbang:

Aja, pozabil sem povedat, če obračam tist šraufek pač, se neki čut razlike v obratih, sam kot sem že rekel, to še zmeram ni to :headbang:

post-11961-1182256841_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Roky, res hvala ti :worship: :004 zgleda da ni nč tm notr... sm mislu da mi neki manjka :headbang:

A bi blo možno da je tip od kerga sm jo kupu, menjov dizo, pa je dal tok velko notr, da je mešanica ful prebogata? Oz. ni šans da bi blo preveč bencina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh,noben noben .) Četrt noči pa nobene nisva rekla :eek: aja no neki sm res ene ritke jest omenju ja,naslednič bo treba kšno čez državo rečt (ane Kok :D )

kaku nobedn... ejejj :whistle:

sam res, ta bo še zanimiuva :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noja ena mi je, sam nepovem kdo :blush:

no tu j ž bol slišat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, bi lohka enkrat pogledal :hmm:

ja, ni za kej :yea1: čestitam za nakup an, velik varnih km, pa srečno :yea1: :yea1:

No, prej sm pisov od svečke. Zdej situacija je taka, narobe je zihr neki na frgazrju, pomoje mi en kos manjka, ker ko sm dal dol pokrov od airbox-a se barva svečke ni nič spremenila...skoraj no :blush:

Zdej me pa še nekej zanima, sam potrditev rabm

1.) Če je več zraka, je zmes bolj vnetljiva, zato so pri enakem štandgasu obrati višji ?

2.)A ima kdo Dellorto 34 frgazr, a bi lahko pogledov če mi tmle na sliki k je označen kej manjka?

Neki sm obračov tist šraufek za razmerje bencin/zrak, amapk se mi zdi da ne dela tako kot bi mogel...ni važno a je zategnjen do konca al čist odtegnjen...svečka bo še zmeri preveč črna :BUA: :BUA:

Pojma nimam kaj bi lahko še blo :headbang:

Aja, pozabil sem povedat, če obračam tist šraufek pač, se neki čut razlike v obratih, sam kot sem že rekel, to še zmeram ni to :headbang:

ej fingi :) kak maš ti iglo naštelano ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakuga pa to :D :D

se sprašujem, če si njega za kero zamenju :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sprašujem, če si njega za kero zamenju :unsure:

Čak, kuko to zj mislš.Dej mal obrazlož k ma tale stavk lahk dva pomena pa nevem kako nej si ga razlagam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak, kuko to zj mislš.Dej mal obrazlož k ma tale stavk lahk dva pomena pa nevem kako nej si ga razlagam :D

hm... kak ti j ljubše... ja nwm, č fingi kej skriva pole... juf :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... kak ti j ljubše... ja nwm, č fingi kej skriva pole... juf :whistle:

Ne ne nč ne skriva.Itak v soboto nisva skup spala :whistle: v petk nama je pa dž šotor namoču sva pa kuj spančkala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fingi :) kak maš ti iglo naštelano ?:D

Emm, sploh nism nč gledov, da bi blo karkol za naštelat :whistle: :whistle: a misleš da je to možno, da mi sam igla previsok pride?

Irencko, nč skrbet, jest nč ne skrivam :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko, nč skrbet, jest nč ne skrivam :whistle: :whistle:

opa miki :naughty:

ne sj nism dvomla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons mal po 16h bomo na Zbiljah.Kdo pride? :)

i will come :D

zdj grem pa žret.. adios :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa miki :naughty:

ne sj nism dvomla :whistle:

:naughty: :naughty: no lepo O:-)

i will come :D

zdj grem pa žret.. adios :D

se vidmo :OK: :OK: pa dobr tek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 20 minut sm na Laborah .)

sj smo zmeneni da k se gre od tm da pokličeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emm, sploh nism nč gledov, da bi blo karkol za naštelat :whistle: :whistle: a misleš da je to možno, da mi sam igla previsok pride?

Irencko, nč skrbet, jest nč ne skrivam :whistle: :whistle:

na igli gor je tak kovinsko obroček v eni zarezici...poglej v keri zarezici je...mislim da more bit za optimalno nastavitev v drugi zarezici od spodaj navzgor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!