Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja lahko da je igla problem...pri men na mitotu je bla svečka tut čist mokra...pa med 8-9k obratov je kr motor zalivalo pod polnim gasom..pa višje tut se je prav slišalo kakgka zaliva, pa z polovico gasa je bol šov... pol pa mi je denzi poedo da morm iglo prestavit in moja je bla čist kontra(ne spomnim se več) v glavnem zdaj mam prav... in motor normalno dela...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar cel mastn prišel iz garaže :naughty: kar dve uri sem čistil in mazal ketno :D zdaj mam spet mir tisoč kilometrov :P Drugače pa če me ne naslednji vožnji fukne samo tolko da bote vedli sem pado zaradi mastne gume od ketten spreya :) vsemu abdekanju navkljub mi je neslo tut po gumi :P Zdaj pa grem dalje gledat prison break :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to... ta tedn se najbrž ne bom skoraj nič vozil, ker sem malo prej zvedel da imajo policaji spet akcije in so POVSOD kontrole :D prav mrgoli jih, po 3 avti na 1 km :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to... ta tedn se najbrž ne bom skoraj nič vozil, ker sem malo prej zvedel da imajo policaji spet akcije in so POVSOD kontrole :D prav mrgoli jih, po 3 avti na 1 km :(

Pri nas je enako.. smola :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u kerih rovtah jest žvim, pr ns polcajov ni od nikoder, razn ob 19ih gre na mejo, sam tist sam mem gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u kerih rovtah jest žvim, pr ns polcajov ni od nikoder, razn ob 19ih gre na mejo, sam tist sam mem gre.

pr nas je nek podobn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn policaj neki??? kaj je to?!?... aja smrkciiiiiii :lol: te pa mamo mi tud ja... ob cesti stojijo pa prov fletn pomahajo z loparckam k se mem peles ^_^ simpaticno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa noben ne pokliče :closedeyes:

Sam grči je pa zakon :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

o fuksi a ti si še živ?? lepo to lepo

ja morš kdaj rečt da bi šou... zdej oražm že po krivini zalaga tko da lah tut ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

zaj pa sem umrl od smeha to na koncu z grčarjem HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

hahahah tale z grčarjem je huda hahahahha :D

glejte tega racerja :P

post-6806-1182280363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: hudo... :worship:

sami norci, z eno izjemo :whistle:

hehe... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

hahahah tale z grčarjem je huda hahahahha :D

glejte tega racerja :P

post-6806-1182280363_thumb.jpg

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to... ta tedn se najbrž ne bom skoraj nič vozil, ker sem malo prej zvedel da imajo policaji spet akcije in so POVSOD kontrole :D prav mrgoli jih, po 3 avti na 1 km :(

evo mene, že doma :D

hmm, mi smo šli dons na zbilje pa na bled, pa nismo nč kapsou srečal.. :rolleyes: (na srečo) :D

mel smo se pa kr fajn :D sam mene mau jajca pečejo :whistle: :whistle:

dons sm še Roky-a spoznou, faca, pa za kratk cajt Grčarja, tut ql :D važn da smo se nasmejal.. pa d majo na bledu free bobi palčke :D hehe

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje in punce dons sm bil mal na marija reki :evilgrin:

situacija je taka da so po celem hribu oljni madeži in sicer so na notranji strani ob črti

mene niso kej prevč motl sam useen da nebo kir vn letu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdj pa še skupn film od ghostrider brotherzzz :devil: :devil: :devil:

http://www.youtube.com/watch?v=79qvVK9vRiQ

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: pizda mate ideje!!!! kva se vam je pa grčo tolk zameru da je tako vlogo dobu??? :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: pizda mate ideje!!!! kva se vam je pa grčo tolk zameru da je tako vlogo dobu??? :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

prosim lepo, kaj pa je narobe z vlogo. Sej samo rešpekt kažemo do njega, pač ni mogu it z nami na ovnike, sam v filmčk smo ga pa vseen dal. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim lepo, kaj pa je narobe z vlogo. Sej samo rešpekt kažemo do njega, pač ni mogu it z nami na ovnike, sam v filmčk smo ga pa vseen dal. :trance_33_sleep:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim lepo, kaj pa je narobe z vlogo. Sej samo rešpekt kažemo do njega, pač ni mogu it z nami na ovnike, sam v filmčk smo ga pa vseen dal. :trance_33_sleep:

eh, otročji ste :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!