Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

prosim lepo, kaj pa je narobe z vlogo. Sej samo rešpekt kažemo do njega, pač ni mogu it z nami na ovnike, sam v filmčk smo ga pa vseen dal. :trance_33_sleep:

rešpekt do mene, so/ste nekateri že pokazal nekje drugje. Ni treba več izkazovat do mene, tko da me ne objavlat v takih filmčkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, že doma :D

hmm, mi smo šli dons na zbilje pa na bled, pa nismo nč kapsou srečal.. :rolleyes: (na srečo) :D

mel smo se pa kr fajn :D sam mene mau jajca pečejo :whistle: :whistle:

dons sm še Roky-a spoznou, faca, pa za kratk cajt Grčarja, tut ql :D važn da smo se nasmejal.. pa d majo na bledu free bobi palčke :D hehe

važn da so free bobi palčke. Prej kt smo plačval ti kr luviš une bobi palčke pu rokah :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešpekt do mene, so/ste nekateri že pokazal nekje drugje. Ni treba več izkazovat do mene, tko da me ne objavlat v takih filmčkih.

zkaj to tko gldaš ful ofenzivno....pač se mal šalimo, sej ti nč slabega nočmo pa nč :naughty: :naughty: :naughty:

uzem to kot zbadanje :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkaj to tko gldaš ful ofenzivno....pač se mal šalimo, sej ti nč slabega nočmo pa nč :naughty: :naughty: :naughty:

uzem to kot zbadanje :evilgrin: :evilgrin:

grčo vrn udarec!!!! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zkaj to tko gldaš ful ofenzivno....pač se mal šalimo, sej ti nč slabega nočmo pa nč :naughty: :naughty: :naughty:

uzem to kot zbadanje :evilgrin: :evilgrin:

ti pa sam tišina... Vidl smo se 2x pa ne boš ti mene kao neki ˝zbadu˝ a je jasno?

ti se šal na kkšnga druzga, mene in mojo pa pust pr mir! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh,noben noben .) Četrt noči pa nobene nisva rekla :eek: aja no neki sm res ene ritke jest omenju ja,naslednič bo treba kšno čez državo rečt (ane Kok :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ne se ukvarjat s tem... nima smisla O:-) :grrr

na kurac mi gre, k kr neki jebejo! Vem da nima smisla, sam zase se bom pa postavu, k mi ni useen da moji težijo, pa neki jebejo. Sej tuki usi kao eni anglčki, ubistvu pa pišejo take in pol še upajo v oči pogledat :wacko: idioti :angry:

če pa koga zanima kaj pišejo, nej pa pove, pa loh povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kurac mi gre, k kr neki jebejo! Vem da nima smisla, sam zase se bom pa postavu, k mi ni useen da moji težijo, pa neki jebejo. Sej tuki usi kao eni anglčki, ubistvu pa pišejo take in pol še upajo v oči pogledat :wacko: idioti :angry:

če pa koga zanima kaj pišejo, nej pa pove, pa loh povem.

mene zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kurac mi gre, k kr neki jebejo! Vem da nima smisla, sam zase se bom pa postavu, k mi ni useen da moji težijo, pa neki jebejo. Sej tuki usi kao eni anglčki, ubistvu pa pišejo take in pol še upajo v oči pogledat :wacko: idioti :angry:

če pa koga zanima kaj pišejo, nej pa pove, pa loh povem.

pa noben ti nč slabga noče....drgač pa ne stojim js za vsem tem da ne bo pomote... :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kurac mi gre, k kr neki jebejo! Vem da nima smisla, sam zase se bom pa postavu, k mi ni useen da moji težijo, pa neki jebejo. Sej tuki usi kao eni anglčki, ubistvu pa pišejo take in pol še upajo v oči pogledat :wacko: idioti :angry:

če pa koga zanima kaj pišejo, nej pa pove, pa loh povem.

ejga,škoda živcov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn da so free bobi palčke. Prej kt smo plačval ti kr luviš une bobi palčke pu rokah :yea1: :yea1:

haha, se zgodi :D pa takrt k nj bi pjačo naročval sm biu na telefonu..

kdaj gremo spet na bobi palčke? :lol: :yea1: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, se zgodi :D pa takrt k nj bi pjačo naročval sm biu na telefonu..

kdaj gremo spet na bobi palčke? :lol: :yea1: :photo:

enkat pa bomo še šli ane grem jst z bajkam :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm zakaj se gre, ma ritke ne se kregat :closedeyes:

love is nice in če jo je grčy naju, ala djte mer... :whistle:

matr ste huj ku babe :headbang:

uf no comment :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima :D

ti itak veš o čem jst to....

pa noben ti nč slabga noče....drgač pa ne stojim js za vsem tem da ne bo pomote... :whistle: :whistle: :whistle:

ah ne... noben nč slabga? zakaj se pa pol neki pretvarjaš da si baba, pa mojo punco dodajaš na msn in ji govoriš, da si kao moja biuša... pa kao da sm meu sam za fuk??? da na zuni sm umerjen, drugač pa tko?

dej umer se mal s takimi. Boli me kurac, kdo stoji za tem, ZATE VEM in to je dost, zdej pa nehi o men karkoli pisat, ker s takimi pofukanimi kreteni se nimam kej pogovarjat.

Pizda še poznaš me ne, pa neki nabijaš. Vse se vrača, vse se plača!

ejga,škoda živcov ;)

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti itak veš o čem jst to....

ah ne... noben nč slabga? zakaj se pa pol neki pretvarjaš da si baba, pa mojo punco dodajaš na msn in ji govoriš, da si kao moja biuša... pa kao da sm meu sam za fuk??? da na zuni sm umerjen, drugač pa tko?

dej umer se mal s takimi. Boli me kurac, kdo stoji za tem, ZATE VEM in to je dost, zdej pa nehi o men karkoli pisat, ker s takimi pofukanimi kreteni se nimam kej pogovarjat.

Pizda še poznaš me ne, pa neki nabijaš. Vse se vrača, vse se plača!

:closedeyes:

dragi moj ... k si že tko zlo lepo glasn

1. tvoji lubici oz. karkol sploh nism js pisov.....tko da newem zkaj se buniš..ja zame veš..aya si me vidu.. veš da sm js..????

kok si ti res pamtn... blo je tko da je bla zajebancija zdej si pa krneki glasn.... pizda sploh neweš kako je in kaj pa kr neki brbljaš tuki, js stojim za tem za mene veš....kok si ti brihtn ....vrjamš pa use kar ti folk reče..

vse se vrača vse se plača..a se boš opraviču k me po krivem obsojaš????al kako... al boš men tut povedu da ugriz rotija boli..

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se še jest javlam :whistle: Blo je čist supr, mormo še kdaj ponovit :yea1: :yea1: :yea1:

Evo še ena slikca...

dva jebača :worship: oz car-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa grčar ne smeš use tko osebno uzet :closedeyes: :closedeyes: pa drugač maš ti tud dost pripomb čez drug folk a veš tko d ti nisi angelčk :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, že doma :D

hmm, mi smo šli dons na zbilje pa na bled, pa nismo nč kapsou srečal.. :rolleyes: (na srečo) :D

mel smo se pa kr fajn :D sam mene mau jajca pečejo :whistle: :whistle:

dons sm še Roky-a spoznou, faca, pa za kratk cajt Grčarja, tut ql :D važn da smo se nasmejal.. pa d majo na bledu free bobi palčke :D hehe

Hehe fajna furca je bla ja :OK: bobi palčke ste pa tud use pojedl :P

Eh,noben noben .) Četrt noči pa nobene nisva rekla :eek: aja no neki sm res ene ritke jest omenju ja,naslednič bo treba kšno čez državo rečt (ane Kok :D )

mja Roky eno čez državo,ti že veš kako to gre :rolleyes:

Hehehe valda, kdaj se vidmo :P

haha, se zgodi :D pa takrt k nj bi pjačo naročval sm biu na telefonu..

kdaj gremo spet na bobi palčke? :lol: :yea1: :photo:

:lol1:

dva jebača :worship: oz car-ja

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkat pa bomo še šli ane grem jst z bajkam :evilgrin: :naughty:

sj lohk laufaš zravn :whistle:

tek krepi telo.. hahah :D

bomo gledal u špegu da nauš preveč zadi ustala.. :whistle:

aja, pa u nasledno k gremo na zbile bom js v SENCI :D al pa se bomo šli furat.. ne pa d sm ceu cajt na soncu :) hujš k savna..

P.S. oftopik :D sploh nism vedu da ma motosvet tega smajlija ---> :alien1: <--- res je hud :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja je tud preveč črna/mokra/zalita :trance_33_sleep:

bo to men d€nzi naštelu :D

Jst bom tebe enkrat tok odlomu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!