Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

dragi moj ... k si že tko zlo lepo glasn

1. tvoji lubici oz. karkol sploh nism js pisov.....tko da newem zkaj se buniš..ja zame veš..aya si me vidu.. veš da sm js..????

kok si ti res pamtn... blo je tko da je bla zajebancija zdej si pa krneki glasn.... pizda sploh neweš kako je in kaj pa kr neki brbljaš tuki

vse se vrača vse se plača..a se boš opraviču k me po krivem obsojaš????al kako... al boš men tut povedu da ugriz rotija boli..

ne ti dragi moj o men... nism jst nč ˝tvoj˝

Risko je men na msnju napisu, da si ti tist moji pisu, pa da ti ne smem povedat... Prov boli me kurac, komu se zamerm, ker sm ugotovu, da ste usi (obstajajo izjeme) eni kurčevi hinauci, k nč ne prvošte. Če si ti ne morš ene najdt, k bi ti res ful pomenila, ti pa njej, pa moje sožalje...

Kaj ne vem kako je? vem, keri mate kej prste umes, pa mi je useen kolk je kdo kriu, zame ste usi eni navadni kreteni.

Ne ne bom se nč opraviču, ker nisi neka nežna duša, k nebi meu nč pr tem zravn.

ne, loh pa občutš, povem pa ti, da se tole ne bo kr tko pozabil...

dost o men!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom tebe enkrat tok odlomu :alien1:

ej predsednik sorči...sam sej veš da te mam rd :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj lohk laufaš zravn :whistle:

tek krepi telo.. hahah :D

bomo gledal u špegu da nauš preveč zadi ustala.. :whistle:

aja, pa u nasledno k gremo na zbile bom js v SENCI :D al pa se bomo šli furat.. ne pa d sm ceu cajt na soncu :) hujš k savna..

P.S. oftopik :D sploh nism vedu da ma motosvet tega smajlija ---> :alien1: <--- res je hud :D haha

em ja sj bi lah ane sam en dobr trening bi mela ane pa res bi me mišice drug dan bulele tko kt .... :winkiss:

drugač sm jst skoz dj pejmo se pelat pa nč jst sm se kuhala tm :krneki:

Eh neeeeeee.Sam mal mij vroče v lička :P

aja a maš radiator uklučn :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se še jest javlam :whistle: Blo je čist supr, mormo še kdaj ponovit :yea1: :yea1: :yea1:

Evo še ena slikca...

sj ane.. mene pa niste slikal :D ZAMERM! :D ne poznam vs več :closedeyes: haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ane.. mene pa niste slikal :D ZAMERM! :D ne poznam vs več :closedeyes: haha

Sm mislu, da boš za nama do Zbilj pelov pa si poj tm na Kokrc zavil :hmm:

fantje ne se kregat, gremo rajš na pir :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja sj bi lah ane sam en dobr trening bi mela ane pa res bi me mišice drug dan bulele tko kt .... :winkiss:

drugač sm jst skoz dj pejmo se pelat pa nč jst sm se kuhala tm :krneki:

aja a maš radiator uklučn :evilgrin:

poj bi mela musklfibr :D tko k ga ma Roky :lol1: .. le od česa :slap: :D :D

lol, ja :D roky ma radiator ukloplen.. pa umes 2 zrezka :evilgrin: :evilgrin: že vemo zakaj :D sam si povedou :rolleyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ti dragi moj o men... nism jst nč ˝tvoj˝

Risko je men na msnju napisu, da si ti tist moji pisu, pa da ti ne smem povedat... Prov boli me kurac, komu se zamerm, ker sm ugotovu, da ste usi (obstajajo izjeme) eni kurčevi hinauci, k nč ne prvošte. Če si ti ne morš ene najdt, k bi ti res ful pomenila, ti pa njej, pa moje sožalje...

Kaj ne vem kako je? vem, keri mate kej prste umes, pa mi je useen kolk je kdo kriu, zame ste usi eni navadni kreteni.

Ne ne bom se nč opraviču, ker nisi neka nežna duša, k nebi meu nč pr tem zravn.

ne, loh pa občutš, povem pa ti, da se tole ne bo kr tko pozabil...

dost o men!

lej če nisi doeju je to sam fora da ti folk dvigne pritisk.....k si pol zmer tolk glasn pa govoriš kok boš use okol razbow...

drgač pa vem kaj je reesko reku....

aya pa zame neskrb...js psa sam na sprehod pelem...ne rabm pomoči .....

"Če si ti ne morš ene najdt, k bi ti res ful pomenila, ti pa njej, pa moje sožalje" --> moje sožalje teb k si očitno 20 let rabu da si si pičko najdu :evilgrin:

aya pa drgač nimam nč proti njej da ne bo pomote...

ne bom več zgubljal besed....sam rečem ti ....da si en velik otrok k se pusti sprovocerat na usakih 5 sek...zato pa folk to tko dela.. če bi te bk za use skupi

vrjem da se folku ne bi ljubil tebe jebat....(če slučajno še nisi vedu)

ne bom več zgubljau besed...sory motosvetovci... nebomo vas več motil z grčarjevimi problemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tis kr šou pol :unsure:

js sm zaviu dam :D sm meu slb kilometr do doma tm.. in vsi trije avti k so šli nasprot so mi blendal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj bi mela musklfibr :D tko k ga ma Roky :lol1: .. le od česa :slap: :D :D

lol, ja :D roky ma radiator ukloplen.. pa umes 2 zrezka :evilgrin: :evilgrin: že vemo zakaj :D sam si povedou :rolleyes: :closedeyes:

ja no sj č se dobr raztegnš ga pol drug dan nimaš skor nč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj bi mela musklfibr :D tko k ga ma Roky :lol1: .. le od česa :slap: :D :D

lol, ja :D roky ma radiator ukloplen.. pa umes 2 zrezka :evilgrin: :evilgrin: že vemo zakaj :D sam si povedou :rolleyes: :closedeyes:

:unsure: :unsure:

Ne tist o radioatorju preveč govort :D :D da naujo začel še drugi prakticirat :P :lol1:

fantje k sm jest tole vidu sm crknu od smeha pa na reeskota sm se spomnu :D :D :D :lol1: :lol1: --> KLIK <--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm zaviu dam :D sm meu slb kilometr do doma tm.. in vsi trije avti k so šli nasprot so mi blendal :closedeyes:

aja jah pol pa tud prou ane ja luč bo treba uštimat pa izpit tud .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa grčar ne smeš use tko osebno uzet :closedeyes: :closedeyes: pa drugač maš ti tud dost pripomb čez drug folk a veš tko d ti nisi angelčk :whistle: :whistle:

a je kdo reku, da sm jst anglčk???

NIKOL nism tega reku, vem pa neki, da sigurno ne bi šou neki spodjebavat od nekoga punce, tko k bi recimo jst zdej od tvoje ( če jo maš) dubu msn, pa ga daju okol

pa folku govoru, da jo nej zajebavajo... pa ji take pisu, da sm kao tvoja biuša, pa da si me meu sam za fuk, pa da te nej pusti, ker sploh ne ve kakšn si...

a bi blo teb to ql? verjetno ne.

Sploh ne vem s čem sm se vm tok zameru, ker še nikol nobenmu od vs nism obrnu hrbta, če ste kej rabil. Loh risko potrdi to.

PUSTE MENE MOJO PUNCO IN MOJ LAJF PR MER, KER VS MAM DOST!!!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem s čem sm se vm tok zameru, ker še nikol nobenmu od vs nism obrnu hrbta, če ste kej rabil. Loh risko potrdi to.

Men popolnoma nič, zame si LEGENDA :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: :unsure:

Ne tist o radioatorju preveč govort :D :D da naujo začel še drugi prakticirat :P :lol1:

fantje k sm jest tole vidu sm crknu od smeha pa na reeskota sm se spomnu :D :D :D :lol1: :lol1: --> KLIK <--

zdj vs bom ene par dodou v MSN :rolleyes: če lahko :rolleyes:

al bo treba kšne protiusluge narest? govorim tistim k smo bli dons skp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej če nisi doeju je to sam fora da ti folk dvigne pritisk.....k si pol zmer tolk glasn pa govoriš kok boš use okol razbow...

drgač pa vem kaj je reesko reku....

aya pa zame neskrb...js psa sam na sprehod pelem...ne rabm pomoči .....

"Če si ti ne morš ene najdt, k bi ti res ful pomenila, ti pa njej, pa moje sožalje" --> moje sožalje teb k si očitno 20 let rabu da si si pičko najdu :evilgrin:

aya pa drgač nimam nč proti njej da ne bo pomote...

ne bom več zgubljal besed....sam rečem ti ....da si en velik otrok k se pusti sprovocerat na usakih 5 sek...zato pa folk to tko dela.. če bi te bk za use skupi

vrjem da se folku ne bi ljubil tebe jebat....(če slučajno še nisi vedu)

ne bom več zgubljau besed...sory motosvetovci... nebomo vas več motil z grčarjevimi problemi

se bova midva to v živo zmenila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo reku, da sm jst anglčk???

NIKOL nism tega reku, vem pa neki, da sigurno ne bi šou neki spodjebavat od nekoga punce, tko k bi recimo jst zdej od tvoje ( če jo maš) dubu msn, pa ga daju okol

pa folku govoru, da jo nej zajebavajo... pa ji take pisu, da sm kao tvoja biuša, pa da si me meu sam za fuk, pa da te nej pusti, ker sploh ne ve kakšn si...

a bi blo teb to ql? verjetno ne.

Sploh ne vem s čem sm se vm tok zameru, ker še nikol nobenmu od vs nism obrnu hrbta, če ste kej rabil. Loh risko potrdi to.

PUSTE MENE MOJO PUNCO IN MOJ LAJF PR MER, KER VS MAM DOST!!!

nikomur se nisi zameru...sam smešn je ko folk vn pade...tko k si na provokacijo od originala ...pa drgač to ni bla moja ideja da te gremo zafrkavat...tko da..

sory ni bil namen koga užalt ampak ti mal popestrit lajf....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj vs bom ene par dodou v MSN :rolleyes: če lahko :rolleyes:

al bo treba kšne protiusluge narest? govorim tistim k smo bli dons skp :D

bobi palčke :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobi palčke :evilgrin:

ja.. zame :D to jih morte vi men dt.. ker vs bom dodou v MSN :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj vs bom ene par dodou v MSN :rolleyes: če lahko :rolleyes:

al bo treba kšne protiusluge narest? govorim tistim k smo bli dons skp :D

Ti kr :yea1:

am, aja, prej k si reku za slikanje... sm mislu da se bomo že na bledu na bencinski, pa ste pol rekl da se bomo ke naprej... pol si pa kr šov :cry: :( :kva1:

mamo saj razlog da gremo še kdaj tkole :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. zame :D to jih morte vi men dt.. ker vs bom dodou v MSN :rolleyes:

aja nene... pol bi se ti preveč zdel :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr :yea1:

am, aja, prej k si reku za slikanje... sm mislu da se bomo že na bledu na bencinski, pa ste pol rekl da se bomo ke naprej... pol si pa kr šov :cry: :( :kva1:

mamo saj razlog da gremo še kdaj tkole :hmm:

jah zato kt se nm je mal mudil ane :winkiss: a naute šli ju3? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!