Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

master :alien1:

u živo še bolš zgleda :evilgrin: :evilgrin:

Ja kdo je pa sliku :evilgrin: :evilgrin:

Aja pa grčar če nebi ti to tok resno uzeu te nebi nuben jebu :winkiss: ker če bi tko mojo pičko bi se mi jebla ker bi vedu da je to sam fora, pa itaq jim ona nebi verjela če pa tvoja use verjame pa ne morm pomagat :headbang: pa pol k si še take otročje izjavlu o ugrizih tvojga psa smo pa skor dol padl...ne morš tko govort pr 20ih :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj vs bom ene par dodou v MSN :rolleyes: če lahko :rolleyes:

al bo treba kšne protiusluge narest? govorim tistim k smo bli dons skp :D

Ti kr ti kr .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kdo je pa sliku :evilgrin: :evilgrin:

Aja pa grčar če nebi ti to tok resno uzeu te nebi nuben jebu :winkiss: ker če bi tko mojo pičko bi se mi jebla ker bi vedu da je to sam fora, pa itaq jim ona nebi verjela če pa tvoja use verjame pa ne morm pomagat :headbang: pa pol k si še take otročje izjavlu o ugrizih tvojga psa smo pa skor dol padl...ne morš tko govort pr 20ih :whistle: :whistle:

lej, če bi šlo sam zame, bi se mi jebal, tko k gre pa še za nekoga, k mi res velik pomen, pa ne bom čist tih pa požru usega. sej moja tut ne vrjame, ker mi zaupa, sam men je glupo, da ji kr en folk teži po msnju, pa tko. Ja, pač učas mam otročje, sam vi mate pa otročje skor vedno. str sm pa 19 pa pou, če te že lih zanima.

dost o men

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr :yea1:

am, aja, prej k si reku za slikanje... sm mislu da se bomo že na bledu na bencinski, pa ste pol rekl da se bomo ke naprej... pol si pa kr šov :cry: :( :kva1:

mamo saj razlog da gremo še kdaj tkole :hmm:

hmm, men ni na bencinski noben omenu slikanja :D no.. se bomo slikal naslednič :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men popolnoma nič, zame si LEGENDA :worship: :worship: :worship:

se podpišem :worship:

drgač pa.......originalni, k se sam men zdi al maš ti na prvi slikci drsnik mal previsoko pa da sploh ne drsa po tleh :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja nene... pol bi se ti preveč zdel :worship:

dons se je Roky-u zdel :D k je meu oboževalko na bledu.. kr slikala motor :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem :worship:

drgač pa.......originalni, k se sam men zdi al maš ti na prvi slikci drsnik mal previsoko pa da sploh ne drsa po tleh :?

Zdi se ti sam..

drsa vredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons se je Roky-u zdel :D k je meu oboževalko na bledu.. kr slikala motor :D hehe

Kolegica drgač :blush: sam enkrat sm jo pelov pa se ni nč držala in mij jajca ob kestl stiskal...še na Yamahi :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica drgač :blush: sam enkrat sm jo pelov pa se ni nč držala in mij jajca ob kestl stiskal...še na Yamahi :wacko:

ei sam da ''kolegica'' haha :lol: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica drgač :blush: sam enkrat sm jo pelov pa se ni nč držala in mij jajca ob kestl stiskal...še na Yamahi :wacko:

u premoženje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei sam da ''kolegica'' haha :lol: :devil:

Prjatlca no :blush:

u premoženje :whistle:

Ja, vesela bod, da nimaš jajc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vesela bod, da nimaš jajc :D

jap učas res paše :naughty:

u hlačah res ne, ma včas še prevč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sj razumm potrebe :whistle:

Kašne potrebe, matr si ti packa :trance_33_sleep: mislm ejo no, kva pa zj govoriš :whistle: :lol1:

mene še kr pečejo :D

LOL :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene še kr pečejo :D

se morš znt usest pa pretegvt :whistle: ma dj jst nism vedla kaj nej delam med vožno drugač mi je blo res dougčas :trance_33_sleep: :rolleyes: :unsure:

Kašne potrebe, matr si ti packa :trance_33_sleep: mislm ejo no, kva pa zj govoriš :whistle: :lol1:

sm že tih :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se morš znt usest pa pretegvt :whistle: ma dj jst nism vedla kaj nej delam med vožno drugač mi je blo res dougčas :trance_33_sleep: :rolleyes: :unsure:

sm že tih :krneki:

Naslednič bom moji mami reku, da ti da pletilke pa volno pa boš za nas delala štumfe,rokavice,podkape...waterpoof kondome :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL :lol1:

če sm pa po cele dneve na motorju.. usak dan gre vsaj en kestl, včasih pa dva.. :D namest da bi šparou keš za avto, pa dajem vse za bencin :headbang: :slap: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se morš znt usest pa pretegvt :whistle: ma dj jst nism vedla kaj nej delam med vožno drugač mi je blo res dougčas :trance_33_sleep: :rolleyes: :unsure:

sm že tih :krneki:

khm ja, in kuko nej jest s trdmu motor vozm? :unsure: :krneki: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm pa po cele dneve na motorju.. usak dan gre vsaj en kestl, včasih pa dva.. :D namest da bi šparou keš za avto, pa dajem vse za bencin :headbang: :slap: :doze:

Sej prov :OK: jebeš avto, toj za piiiiip :D

khm ja, in kuko nej jest s trdmu motor vozm? :unsure: :krneki: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: uporab ga namest stabilizatorja :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednič bom moji mami reku, da ti da pletilke pa volno pa boš za nas delala štumfe,rokavice,podkape...waterpoof kondome :lol1:

ja itak sam č se zadi pelš res ne veš kaj bi delu ane? :unsure: pol se pa mau zviraš :whistle: mah sam a weš da neznam štrikat :wacko: me boš ti nauču štrikat waterpoof kondome :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednič bom moji mami reku, da ti da pletilke pa volno pa boš za nas delala štumfe,rokavice,podkape...waterpoof kondome :lol1:

men nj nrdi en povštrčk za na sedež :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm ja, in kuko nej jest s trdmu motor vozm? :unsure: :krneki: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

sprost mišice pa nauš weč trd :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak sam č se zadi pelš res ne veš kaj bi delu ane? :unsure: pol se pa mau zviraš :whistle: mah sam a weš da neznam štrikat :wacko: me boš ti nauču štrikat waterpoof kondome :devil:

Oke oke.Drgač, če si uzadi uživaš v vožnji, gledaš, daj bo ovink, da se boš nagnila itd.

men nj nrdi en povštrčk za na sedež :D

Oblekco za jajca :lol1:

sprost mišice pa nauš weč trd :winkiss:

Sej ni trd Fingi ampak fingec :lol1:

Fingi, dej ulet na msn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!