Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mah sploh nebi... prvic sm zajebu 2 krizisca, zdj sm pa zajebu 3 znake :blink: sj naslednic bom meu oboje prou (al pa oboje narobe :glare: )

aja pa cist sm biu trezn! clo 2 dni sm se vzdrvou alkohola, cikou,... mogoce se pa nebi smeu ucit iz pol za B :? sj zdj mi je od sestre tip zrihtu like 50 strani sam za A... ni vrag da zdj nebi naredu....

aja pa ziga... jest bom vs tepu! sploh si ne morste predstavlat kok mam zdj za prebrt! sam u tej temi sm mogu 7 strani predelat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah knjigo si vzem!!!

Pa sam prelistej jo, jest sm jo prej ku sm šu pisat, poglej si znake, pomene znakov, križišča bolj temeljito, in si na konju, jest sm mel napako za 2 al 1 točko nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMG vi niste resni jst sem s 1 pa še sem fal usamo 1 in to uno več možnih.......ma drugače ni nič kaj tazga.........jaooo pa križišča če ne veš omg to sploh je tako lahko pa znake niti da govorimo ....unih več možnih odogovorov je itaq vse šit ker je vse logično! GL za naslednjič :OK: pa naredi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma štfu madafaka :lol1: sj mi je zdj itaq uso voljo pobral... pa itaq nebom meu 0 od sezone tud ce takoj nardim izpit... bom delu 1x pozim... aja pa zdj mam ze 3 knige!!! tko da rabim sam se en soncn popoudne ;)

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevec se silis to bo .... bod bolj na flegma ce se le da :> jest sm pogledou ene pou ure pa sm use naredu v prvo .... CPP in obcinske... :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma štfu madafaka  :lol1:  sj mi je zdj itaq uso voljo pobral... pa itaq nebom meu 0 od sezone tud ce takoj nardim izpit... bom delu 1x pozim... aja pa zdj mam ze 3 knige!!! tko da rabim sam se en soncn popoudne ;)

pc

Ma jebiga sej če en boš drugič boš že enkrat naredu heh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma štfu :slap: (izpit si sam placujem)

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma u križiščih je pa res najmanš problem... sam predstauli si enga iz domačih krajeu pa pomisl kak bi tam to izvedu! cist easy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo ju3 z mano na marija reko, dans je blo prav zakon, tak da grem še ju3 1x  :OK:

Ja itk d pridm sam če bo bog dal, da mi ne bo treba še jutr delat!Te poklicm zutri :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao dons je bla ful huda truca do Marije reke, ovinki so res čista 10ka, ride nimajo za pašteto!!! :yea2:

Nujno mormo ponovit, pa nove superge kupt, kr pol nazaj sm po obeh straneh naredu lukno O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blo je res fajn ja. :OK:

Zigc moje sožalje za tvoje šuhe.

Pa jaz si morm že 1x bremzo zrihtat; no saj vredu bi bilo, če bi se dal dol normalno bremzat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa de se od fantastičnih štirih še js oglasim(fotograf :D )...

ja je blo kr kul ja :OK:

masina se pa sam neki zgovarj k ni mogu polozt tak k je treba :) ... jok3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor v okvari :cry: zajla za sklopko šla v kurac, tko da sm mogu brez sklopke v 2 prestavi vozt (po kolesarski) :cry: :cry: :cry: no to je sam potrošni material, tko da bo kmal bol :rolleyes: upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza ja upam da os cimprej zrihtal :) js bom pa pop**** doma ko se nea morm se furat pm :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kriza ja upam da os cimprej zrihtal :) js bom pa pop**** doma ko se nea morm se furat pm :(

ja ti tut čim prej zrihti, dokler je še kkšn lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsm en lep pozdrav...končno pršu z mojga maturantca...BTW bolgarija rulz :yea2: :yea1: :yea2: :beer2: :beer1: :drunk: ...

kam tocno si sel to stemplat :>

Pizda yamaha ti mas sreco :D hehe ej kam si su stamplat bom sla jaz lepo pozdravt cez 2 mesca tega jozeta :P

A-neom. poštemplov na roški :)

moj motor v okvari :cry:  zajla za sklopko šla v kurac, tko da sm mogu brez sklopke v 2 prestavi vozt (po kolesarski)  :cry:  :cry:  :cry:  no to je sam potrošni material, tko da bo kmal bol :rolleyes:  upam

A brez sklopke pa ne morš šaltat???

Men je šla zajla v Kopru in sm mogu 120km do doma šaltat brez :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!