Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ob 15:30 na Mlaki v rondoju. en s temno varedero.. biu pa je v kratkih hlačah pa kratki majci.. kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa zdej boysi :P Dobre 6 ur nazaj pršu iz monaca....pa v cannesu sm se kopu :P

@koci: čestitam, besn motor maš :D

Strojči, use najbolš :beer1: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj tud iz moje strani vse najbolše :beer2: :beer2: :grupni: :grupni:

Aja pa kdo usi greste dons kej na pozdravca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stroj tud iz moje strani vse najbolše :beer2: :beer2: :grupni: :grupni:

Aja pa kdo usi greste dons kej na pozdravca...

js sm razmišlou da bi šu.. sam sm se pumoje premislu:D k kle iz KR noben ne gre:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, kje pa jz manjkam?? :P

Sam mau me muč k sm nekak broke...

ja vidš to tud mene muč :angry:

jst grem tud na pozdravca off corse :)

drgač pa stroj vse najbolše pa prodej ta moped :P

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse najbolše stroj.....zdej boš lah ispit naredu pa se boš z tapravim motorjem vozu :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

velik vseega predvsem sexa dnarja pa kilometrov in to varnih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

js grem na pozdravca...reesko se kje slišmo pa vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodal mitota v Domžale. :cry:

Tist k gre na pozdravca nej me pokliče na 051/245-039 da rečemo kšno(đeri orgazm gizmo pa ostali ghostriderji me OBVEZNO pokličte :) )

ajd :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resko kok si pa dobu za njega??? drgač pa se vidmo na pozdravcu hehehhe :drunk: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo legende...

da ne bi kdo slucajno pelou menjat gume kvombergerju... ker je po domac povedan peder...prnesem gumo, tip mi pa rece da ma on svoje gume, pa da se samo stroj matra....bajs mu jebem...ko bi vsaj povedal na cloveski nacin.....vljudnost na vrhuncu..

UPAM DA TOLE BERES JEBOTE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kot sem obljubil: slikce :kva1: sicer slikano z telefono, ampak ok

huda koci :worship: :OK: zdej jo pa sam čuvi! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci lepo :>

a kdo ve kaj se men tole slisi ? a je to normalno? ker dans se je mojmu motorju odprll in se zvrti ane :> no pa se je se to zacel slisat....vmes ko se tist zvok ne slisi, sm prtisnu sklopko

aja 3gp format je, zato pac spremente koncnico v 3gp

MOV00315.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse najboljše stroj(an) :D ... sreče, zdravja, novega mopeda, pa da mi boš še večkrat account posodo ko bom poredn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci lepo :>

a kdo ve kaj se men tole slisi ? a je to normalno? ker dans se je mojmu motorju odprll in se zvrti ane :> no pa se je se to zacel slisat....vmes ko se tist zvok ne slisi, sm prtisnu sklopko

aja 3gp format je, zato pac spremente koncnico v 3gp

MOV00315.zip

s čim naj pa spremenim iz zip v 3gp oz. kje :?

hvala drgač :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol k zdownloads spremenis zip.3gp

drgac pa

EXPLORER - tools - folder options - view - ODkljukas "hide axtensions for known filetypes" - OK

pol papogledas tale fajl in zadi pise koncnica k jo lahko spremenis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene že doma :rolleyes:

tud jest :yea1: :yea1:

matr, dons smo se pa prov fajn mel, tele pice sm se pa tud tok najedu, da sm komej do doma pršu :ninja: :ninja: zdej sm pa spet lačn :blush: :blink: :blink:

Fifty, kdaj si ti šu? tm pr naklm te kr od enkrat ni blo več zadej, mi nč ni blo jasn :unsure: :unsure:

No še ena slikca :photo:

post-11961-1182454035_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest :yea1: :yea1:

matr, dons smo se pa prov fajn mel, tele pice sm se pa tud tok najedu, da sm komej do doma pršu :ninja: :ninja: zdej sm pa spet lačn :blush: :blink: :blink:

Fifty, kdaj si ti šu? tm pr naklm te kr od enkrat ni blo več zadej, mi nč ni blo jasn :unsure: :unsure:

No še ena slikca

kuj iz parkiriša sm zaviu na levo.. da sm pršu direkt na krožnga :D vi ste šli pa naokol.. tm k smo pač pršli :unsure:

dž mi je pa celo pot kaplou v oči med vožno.. oz. ne glih dž :D ampak manše kaplce :rolleyes:

dons mi pa ni noben blendou :D hehe

P.S. re se fajn vid neonka :D haha

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo legende...

da ne bi kdo slucajno pelou menjat gume kvombergerju... ker je po domac povedan peder...prnesem gumo, tip mi pa rece da ma on svoje gume, pa da se samo stroj matra....bajs mu jebem...ko bi vsaj povedal na cloveski nacin.....vljudnost na vrhuncu..

UPAM DA TOLE BERES JEBOTE!

Hahahahahahahaaha pomir se freakčy :winkiss: :D drgač Vombergar je dost v kurcu ja... :cry:

Drgač je bla pa dobra pica dons ja :OK: škoda k je dž začeu poj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahahahahaaha pomir se freakčy :winkiss: :D drgač Vombergar je dost v kurcu ja... :cry:

Drgač je bla pa dobra pica dons ja :OK: škoda k je dž začeu poj

men je drgač od sestrične tip.. k je isto motorist povedou da je Vomberger dost svina :) k ga dobr pozna k se z nemu skor usak dan skp furajo..

in on še sam kdaj pove kuko je kšnga zajebov.. se zgodi :D tak je.. js k vombergerju hodm sam po Motul olje, pa nazadne sm kupu še sprej za ketno :D

za kšno drugo stvar ga pa še nism nč rabu..

letim js zdj na brzdej od tete.. ful dobr :D

itq bom kuj tm na kompu od sestrične.. se slišmo na forumu pa tut na MSNju :D haha.. adios

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!