Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

meni se zdi da je bolj to kebap :D

ma ne...ok tut. sam ratluk zmaga :>

(turkish delight za tiste ki ne veste heh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni se gremo matematko učit :headbang:

am boyzzz glede tomčija pa ninđe...jst bi takoooj kupu ninđo..pa mi ga sam mori glede nesreč...ne zarad kapsov..ampak zato če mene en drug izsil pa da mam crash bom mogu še zanga plačvt...in sam to me mori ;)

heh to pa ne vem če je res :hmm:

men se zdi da v takem primeru ti samo kazen plačaš ker nimaš izpita, kriv je pa tisti ki povzroči nesrečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se te besede pozlatijo :worship:

k0ci kak kaj laufa ninja? zadovoljen? :P a ti boš dal 25 kw not?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh to pa ne vem če je res :hmm:

men se zdi da v takem primeru ti samo kazen plačaš ker nimaš izpita, kriv je pa tisti ki povzroči nesrečo

tako je, ker zavarovanje ni povezano z ispitom.

sm prasou agenta in na zavarovalnici, pa so relki d aplacam samo kazen, ker sem brez izpita, skodo pa povrzocitelj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofrik... poglej dize( ce so original velikosti) pa svecke :) mogoce je kej na temu... drgac mi mors pa enkt ml za pelat dat da vidm tocn koko to dela :) mogoce bom kej pogruntov :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofrik... poglej dize( ce so original velikosti) pa svecke :) mogoce je kej na temu... drgac mi mors pa enkt ml za pelat dat da vidm tocn koko to dela :) mogoce bom kej pogruntov :whistle: :naughty:

a da bi fergije narazn dajau? nene :>

z veseljem :>

svecke so pa nove, jih je carman menou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se te besede pozlatijo :worship:

k0ci kak kaj laufa ninja? zadovoljen? :P a ti boš dal 25 kw not?

uf prede ko muca :naughty:

hudo se sliš ko spustiš gas pa začne grmet v izpuhu (seveda sem db killer vzel ven takoj ko sem prišel domov):devil:

drgač sem pa ful zadovoljen z nakupom :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh to pa ne vem če je res :hmm:

men se zdi da v takem primeru ti samo kazen plačaš ker nimaš izpita, kriv je pa tisti ki povzroči nesrečo

ja plačaš sam kazen, ampak še useen se ti ne splača.

nas bo sla ksna grupca kdaj na morje ?

ja pa bomo šli ane... sam oblubm nč :slap: sej veš... nimf... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh to pa ne vem če je res :hmm:

men se zdi da v takem primeru ti samo kazen plačaš ker nimaš izpita, kriv je pa tisti ki povzroči nesrečo

evo mam pavzo za mato :P

am jst sm 99% da plača kazn tist k nima izpita...ker moj kolega je meu crash z avtom pa ni mel izpita..in je mogu vsee plačat..pa še roky je reku...da je on bil brez izpita in da se je zaletu v avto in je mogu use sam plačat :winkiss:

pa men so na zavarovalnci drugač rekl... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mam pavzo za mato :P

am jst sm 99% da plača kazn tist k nima izpita...ker moj kolega je meu crash z avtom pa ni mel izpita..in je mogu vsee plačat..pa še roky je reku...da je on bil brez izpita in da se je zaletu v avto in je mogu use sam plačat :winkiss:

pa men so na zavarovalnci drugač rekl... ;)

odvisno je od zavarovalice do zavarovalnice. :unsure:

Kakorkoli... moje mnenje je, da se ne splača, kup Tomosa, če si se zagreu za njega, drugač pa počak dokler ne dobiš izpita.

Verjem men, da k se furaš tko brez izpita, da sploh ni tak užitek, kot če bi meu use urejen, ker pol se ti jebe za vse.

odločitev je pa itak tvoja. Večino folka ti bo svetval ninjo, sam če dobr premislš, se ti ne splača kupt zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin kjer kazn placa tist k ni kriv, je ce je pijan

ker ce bi blo zavarovanje pogojeno z izpitom, bi ga mogu pokazat pri zavarovanju.

vem da je roky tut placou. ampak ce ne ves....pa se takrat se bojis najbrz....te pomoje l;ahko nategnejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno je od zavarovalice do zavarovalnice. :unsure:

Kakorkoli... moje mnenje je, da se ne splača, kup Tomosa, če si se zagreu za njega, drugač pa počak dokler ne dobiš izpita.

Verjem men, da k se furaš tko brez izpita, da sploh ni tak užitek, kot če bi meu use urejen, ker pol se ti jebe za vse.

odločitev je pa itak tvoja. Večino folka ti bo svetval ninjo, sam če dobr premislš, se ti ne splača kupt zdej.

razmišlam v tej smeri...

ajd grem se učit dalje pa ne zadržujte me kle!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjem men, da k se furaš tko brez izpita, da sploh ni tak užitek, kot če bi meu use urejen, ker pol se ti jebe za vse.

ja pa je :> :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nas bo sla ksna grupca kdaj na morje ?

ja remo sami taki brez izpitov :P

ja plačaš sam kazen, ampak še useen se ti ne splača.

ja pa bomo šli ane... sam oblubm nč :slap: sej veš... nimf... :P

eh kaj se ne splača... če nisi kriv še za poškodbe neke potegneš pa kazn plačaš pa si na nuli hahaha :D

Kakorkoli... moje mnenje je, da se ne splača, kup Tomosa, če si se zagreu za njega, drugač pa počak dokler ne dobiš izpita.

Verjem men, da k se furaš tko brez izpita, da sploh ni tak užitek, kot če bi meu use urejen, ker pol se ti jebe za vse.

odločitev je pa itak tvoja. Večino folka ti bo svetval ninjo, sam če dobr premislš, se ti ne splača kupt zdej.

eh nea kupuj tomosa jebote...

to da ni užitek če se voziš brez izpita pa sploh ni res... jaz uživam na polno kolko se da pa mi je vsaka sekunda nepopisen užitek razn če so kje policaji normalno po omejitvah pa se jim skušam ognit :P malo adrenalina nič ne škodi :P ne vem zakaj na motorju ne bi užival zaradi izpita... no vsaj jaz nisem v takšnem strahu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce si tko razlagajo da ce nimas ispita nisi usposoblen za vzno s tistmu vozilam in si tko avtomatsko kriv? to bi blo poj primerljiv z vozno pod vplivom alkohola... sam ce ti na zavarovalnc tko recejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!