Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

bedn asfalt :headbang: :headbang:

O mater to mamo pa samo v sloveniji.....dirkališče in rastlinjak v enem kompleksu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr tišina fantje...edini plac, kjer se je možno naganjat, pa še to ni za ziher, kolk cajt bo

pa vrjemte, ko bi se enkrat zapelal gor, bi prekleto radi še pršli :grim ...ka pa je če mal travca okol raste :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene trenutno doma :) ob 8h začeu delat do zdele, zdej mam pa do 2h cajt kao za malco :D pa plačan mam :) štromarji res ˝garamo˝ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene trenutno doma :) ob 8h začeu delat do zdele, zdej mam pa do 2h cajt kao za malco :D pa plačan mam :) štromarji res ˝garamo˝ :P

Ooo bogi :friend1: Jst sm si pa skrajšu dopust v kranjski in mam že dones 15.20 bus....tko da back to civilisation

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo bogi :friend1: Jst sm si pa skrajšu dopust v kranjski in mam že dones 15.20 bus....tko da back to civilisation

grem jst počas nazaj. Se slišmo.

Strojči, teb pa itak dogaja :OK: Can´t wait to see you again :wub: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jst počas nazaj. Se slišmo.

Strojči, teb pa itak dogaja :OK: Can´t wait to see you again :wub: :P

17.20 pride moj bus na glavno ..... a me prideš pogledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje glede foruma...zdej se mi je kr nek nardil pa nimam več recimo v 125-ke javite se temi ukul 1350 strani ampak sm še ukul 200 pa še neki...pa me zanima kok zdej tu spremenim da bom meu spet staro nastavitev...če kdo ve naj pove se mu zahvaljujem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje glede foruma...zdej se mi je kr nek nardil pa nimam več recimo v 125-ke javite se temi ukul 1350 strani ampak sm še ukul 200 pa še neki...pa me zanima kok zdej tu spremenim da bom meu spet staro nastavitev...če kdo ve naj pove se mu zahvaljujem...

prašej tuki http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showforum=3

mugoče bo kdo vedu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej reesko a ti slucajn poznas ksnga kovač jana, na forumu ma nick kovach.? Me zanima kako je on kej z motorjm delov, pa kokr vem je tud padu z nemu, kva je pa delov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mitofreak pa koci kolko vama pijeta motorja?

sam ne vem ker motorja nimam niti 1 tedn, naj bi pa po besedah drugih pil okoli 6-7l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ta ninja je res tolk huda :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: ..... a se pr 6.ooo/7.ooo obratov res ful odpre???

....tko da te kr mal cukne... k js sm slišu da se je to zgodil enmu in je padu sredi ovinka....

čist tko me zanima...k fazerji sm slišu da so mel to .... :unsure: :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no v bistvu ne pri 7k, ampak okol 10 al pa 11k se ji odfuka....ima namreč dve vrsti injektorjev, do 10k rpm dela tista vrsta, ki ima manjše šobe, za večji navor, pri 10k se pa ti izključijo al kaj jst vem pa benz začne teči čez drugo vrsto, ki ima večje šobe za večjo moč.....nekako tako naj bi bilo

ja seveda če greš v ovinek v prenizki prestavi si mrzu če gas ožemaš, drgač pa se ni treba nč trudit če češ na zadnega, v prvi pri 10k samo skoč v zrak, niti malo ne rabiš cuknit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no v bistvu ne pri 7k, ampak okol 10 al pa 11k se ji odfuka....ima namreč dve vrsti injektorjev, do 10k rpm dela tista vrsta, ki ima manjše šobe, za večji navor, pri 10k se pa ti izključijo al kaj jst vem pa benz začne teči čez drugo vrsto, ki ima večje šobe za večjo moč.....nekako tako naj bi bilo

ja seveda če greš v ovinek v prenizki prestavi si mrzu če gas ožemaš, drgač pa se ni treba nč trudit če češ na zadnega, v prvi pri 10k samo skoč v zrak, niti malo ne rabiš cuknit

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: js bi tut to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: js bi tut to :D

i ja bi tata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene spet doma :D Strojči, sorry k me ni blo :P Sm lih takrt nehov delat, pa se mi je dam mudil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene spet doma :D Strojči, sorry k me ni blo :P Sm lih takrt nehov delat, pa se mi je dam mudil :)

strojan se fura na busu..na poti domov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no v bistvu ne pri 7k, ampak okol 10 al pa 11k se ji odfuka....ima namreč dve vrsti injektorjev, do 10k rpm dela tista vrsta, ki ima manjše šobe, za večji navor, pri 10k se pa ti izključijo al kaj jst vem pa benz začne teči čez drugo vrsto, ki ima večje šobe za večjo moč.....nekako tako naj bi bilo

ja seveda če greš v ovinek v prenizki prestavi si mrzu če gas ožemaš, drgač pa se ni treba nč trudit če češ na zadnega, v prvi pri 10k samo skoč v zrak, niti malo ne rabiš cuknit

jp, mene je lihkar fuknl na 90 sropinj :> tko da sm se ze vidu na tleh,....ampak po srecnem naklucju sem pristal na obeh gumah... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!