Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj si pa delu Garfield?

Ketna je bla ohlapna pa sm mislu da bo zdržal do konca sezone... Dva dni nazaj k sm se pelu iz šihta dam je pa sam začel ropotat k svina... Ketna se mi je tolk raztegnila da bi mi jo kmal dol z zobnika vrgl, pa vse povsot je tolkla. Zdj je pa na servisu pa me je tm skurcu zakva nisem to že prej zamenu pa reku je da dobr da nisem še kakšne škode naredu na motorji .)

Čez en tedn pa na ride če bo vse po sreč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a gre dons kdo na tečaj varne vožnje z motorjem? to je v Ljubljani pri avtotehni VIS (tanovi tehnični pregledi). drugače je brezplačno, zahtevajo pa svoj motor pa osnovno opremo: čelada, rokavice in primerna obutev (da ima dober oprijem na cestišču)

jst verjetno grem, tko da če bi šou še kdo nej pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo ob 4ih vaške igre v vodicah tko da nevem :D Se pa lohk za nazaj kej pr ns oglasiš?

Ej to sm pa slisala da je tm dons neki...PA se mi ni dal do tja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga probiker UAUUUUUUUUUUUUUUUUU :>>> tale auspuh je spica !!!!!! sam da zrihtam dnar :>>> fak k ne morm nehat nehat mislt :> shit k da bi biu zalublen u ta denfer :>>>> fak sam sm ga pa zdele pikou do doma ej ... res sm biu u sumku :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj ste bedni, dons sm biu sam tm na Marija reki 3 ure pa je blo toook hudo k se nikol!!!Mormo 1x it skupi do tm!Nujno  :yea2:

Jst sm prec za :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo she nekej slik od danes :> (so zLOOOO slabe ker nisem opazu da je blo na low resolution)

post-3531-1125855187_thumb.jpg

post-3531-1125855340_thumb.jpg

post-3531-1125855350_thumb.jpg

tale auspuh na mitotu pa trga gate....ne sam voznikove ampak se od vseh ki poslusajo kko se dere! :>

post-3531-1125855367_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bote mene tut sabo uzel? sam bi sam gledu tm! aja, za dons, ste usi zajebal, tko da sm biu sam tm na tečaju varne vožne! sam se splača jet, ker je ful dobr organizeran, tko da vsakmu priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!