Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A je od vs kdo kej Koky-a vidu/slisov, k ga rabm pa ga ne najdem. Mogoc zato k baje slove ni naredu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

lejte to: <a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1471212#" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1471212#</a>

gilera dna 125, prvič vidim :hmm: za 50-ko vem, 125 pa še nikol slišu

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj so kul, sam une vilce so cist premehke, pa lega je tut cist u pheesdi - prevec sedis

no vsaj pri 50 je blo tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj so kul, sam une vilce so cist premehke, pa lega je tut cist u pheesdi - prevec sedis

no vsaj pri 50 je blo tko

baje je dobra za kratke ostre ovinke... bi blo nekak tud logicn zarad kratke medosne ce jo s cestaki primerjas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am.. zavarovanje za mojega pride AO+ 170€....osnovno pa 50€.....bom raje požr totih 120€ in ga dal AO+ zavarovat...mam pa 23 kw

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje je dobra za kratke ostre ovinke... bi blo nekak tud logicn zarad kratke medosne ce jo s cestaki primerjas...

ja, ampak ne s tem vilcam heh

men je prednje vilce krivil tok so ble mehke :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj ma en u KR aprilio RS125, isto z NM tablco.. tko k js. :glare: pa še isti grb ma. pa isto michelin pilot :glare:

to ni fer :) js sm mislu da bom edini v KR k bom meu NM tablco :glare: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vilce so na dnajki res premehke, vsaj na 50... nasplošno pa sem bil z motorčičem zadovoljen :) saj zdaj se moj bivši dalje prodaja sem videl na avto net (črne barve, kromiran izpuh - laser) drugače pa je tut blizu mene imel en 180ko z arrowom in tista zadeva kar solidno gre ampak še vedno jebeš če nima prestav :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je bila včasih moja: http://www. avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1514291# očitno je novi lastnik končno porihtal izpuh, je pa zajebal spredno šipco , rit motorja pa še podrsan je baje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravec uspešno opravljen...nč ga grem jst zapit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capaa čestitke :D no jaz pa ne rem pit ampak na lent na eno lepinjo :D

danka :winkiss:

dobr tek :)

ajde laufam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popravec uspešno opravljen...nč ga grem jst zapit :)

Svaka čast...je pomagu moj predlog a :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metr kolk sm se meu pa js dons fletn... najprej sm šou dopoldne solo vožnja do škofje loke-žiri-logatec in kontra zdle pozno popoldne pa še z MiTjA-am in Mirchy-en do kamnika čez planine v gornji grad-mozirje-braslovče-šentrupert-motnik-tuhinska dolina-kamnik-doma. čist 2 lepi turci LT-vožnja... sm v 7.nebesih :rolleyes: :blush: za v nedeljo se pa še ne ve :evilgrin:

aja reesko čestitam!!! fajn ga ožemej dons :whistle: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metr kolk sm se meu pa js dons fletn... najprej sm šou dopoldne solo vožnja do škofje loke-žiri-logatec in kontra zdle pozno popoldne pa še z MiTjA-am in Mirchy-en do kamnika čez planine v gornji grad-mozirje-braslovče-šentrupert-motnik-tuhinska dolina-kamnik-doma. čist 2 lepi turci LT-vožnja... sm v 7.nebesih :rolleyes: :blush: za v nedeljo se pa še ne ve :evilgrin:

aja reesko čestitam!!! fajn ga ožemej dons :whistle: :OK:

Si me kaj videl v Mozirju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si me kaj videl v Mozirju?

:grrr ko bi vedu da si stam... a si ti nas, moder suzuki sv, rdeča sintesayzer fazerka 600, pa srebren bandit 600...

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!