Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

am... morm še kle mal morit :D:D!! mal sm pa že na aprili temi!! sam zanima me če kdo kšnga pozna da prodaja ta nov model rs 125?? :unsure: :unsure:

a si sigurn da bi jo kupu??? poglej par postov gor hehe (justaboy že čist obupan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fifty a sva se srečala prej v Tenetišah ane :grim

aja si biu ti? :D sm bl švoh vidu k sm meu dol šipco.. :P vidu sm še eno TZRko :)

pou urce pred tem sm se pa po tist cest vozu s Fireblade-ko :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja si biu ti? :D sm bl švoh vidu k sm meu dol šipco.. :P vidu sm še eno TZRko :)

pou urce pred tem sm se pa po tist cest vozu s Fireblade-ko :D :D :D :D

Ja ja jest sm biu sm ti poj še nazaj mahov :D je bil en frend s TZRko za mano jap :)

A si ti vozu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja jest sm biu sm ti poj še nazaj mahov :D je bil en frend s TZRko za mano jap :)

A si ti vozu? :D

mah takrt k sm šu meme tebe sm mal švoh vidu.. črna šipca nrdi svoje :D tm sm meu raj spuščen vezir, k je preveč mušic pa vseh pizdarij v zraku :D hehe

najprej me je pelou od sestrične tip.. sva šla ukol 260 :D zadi se res ni ql pelat pr taki hitrosti k je preveč ene sile.. pr pospešvani pa bremzanju :D

poj sm se pa še sam pelou.. sam ne glih hitr :D k se ne mislm že zdj ubit :rolleyes: morm pa rečt da je to neki nevrjetnga.. pa MMMIIILLLJJJOOONNNKKKRRRAAATTT premočn motor zame :D res občutliv gas :P pa z vsako prestavo potegne k pizda :D to morš enkrat probat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fifty, vemo kako je to, smo se že navadl :naughty:

Lej ga kocija...kako nam pod nos meče baraba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim

a veš ker filing je pa poj najslabši..

poj k greš iz fireblade nazaj na RS125 :D k je najbl smešn možn filing k nkamr ne potegne.. kot da bi se z APN6 vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš ker filing je pa poj najslabši..

poj k greš iz fireblade nazaj na RS125 :D k je najbl smešn možn filing k nkamr ne potegne.. kot da bi se z APN6 vozu :D

to pa vem kako zgleda :lol: k sm dubu kawasakija, pa sm se pelu par krogov tuki okol, pol sm šou pa z Daelimom do frenda... sm mislu, da je crknu :hmm: k sm sklopko spustu, kr nikamor ni šlo :lol1: :lol1: :lol1: gas do konca, v prvi prestavi, kazal je pa da grem 30 :lol1:

ah ja... to so bli cajti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar, use najbolš :OK: :kva2: :winkiss: :004

majku ti.. bog ve ki zdaj pijan leži....

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre dons kdo na MR je tak lep dan tuki

pa vse najbolše usim slavljencem(sej vas je cel kup:P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!