Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jap dns blo zakon na mobiju :OK: peshy sam da je gor pršu ga je pulu ko zmešan :kva1:

ej peshy a si ti z uno pršu ko je bla s skuterjem :? k je neki snemala pa bi rad kak filmček če ima

jp kolegica, je 2 filmčka posnela samo se sam gmajna vid pe enkat k neki mim švigne :lol1: ga je komi dubla pa še ni znala prov snemat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no današnje slike z mobikroga: KLIK

Teb pa samo respect koci...ful dobr že obvladaš ninjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Koci :worship:

Neki me zanima ... A bi se splačavo vzet to jakno zdej za 2 mesca: >KLIK<

Potem ko bi pa blo znižanje u jeseni bi si pa kak kombinezon kupo, zto pa zdej začasno rabim neko poceni jakno ?!?! :hmm:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mene pa ni noben sliu :glare: :D

ne ker je takrat ko si se ti vozu fotograf pil pivo :D ene pol ure predn si ti pršu je sliku, pol pa nč več

Bravo Koci :worship:

Neki me zanima ... A bi se splačavo vzet to jakno zdej za 2 mesca: >KLIK<

Potem ko bi pa blo znižanje u jeseni bi si pa kak kombinezon kupo, zto pa zdej začasno rabim neko poceni jakno ?!?! :hmm:

.)

ja pomoje se ti splača ja, ker tudi jaz mam kombinezon, jakno iz kordure pa še eno usnjeno jakno

tko da ko greš v mesto daš jakno gor, ko se greš pa zares vozit potem pa pač oblečeš kombija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp kolegica, je 2 filmčka posnela samo se sam gmajna vid pe enkat k neki mim švigne :lol1: ga je komi dubla pa še ni znala prov snemat

Ja,seveda ne zna k ji pa jst ne dam digitalca nikol v roke :evilgrin: Pa tut navodil ne.Si ga je zdj sposodla k sm delu.Drugač ga ne dobi... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,seveda ne zna k ji pa jst ne dam digitalca nikol v roke :evilgrin: Pa tut navodil ne.Si ga je zdj sposodla k sm delu.Drugač ga ne dobi... :evilgrin: :evilgrin:

o poglej ga! čigav pa si ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Koci :worship:

Neki me zanima ... A bi se splačavo vzet to jakno zdej za 2 mesca: >KLIK<

Potem ko bi pa blo znižanje u jeseni bi si pa kak kombinezon kupo, zto pa zdej začasno rabim neko poceni jakno ?!?! :hmm:

.)

tako jakno mam js, sam da je Schwarz barva :)

sj je kr vredu.. za prvo silo je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,seveda ne zna k ji pa jst ne dam digitalca nikol v roke :evilgrin: Pa tut navodil ne.Si ga je zdj sposodla k sm delu.Drugač ga ne dobi... :evilgrin: :evilgrin:

a ti si bil pa tam ko sta ene dva stala pri uni škarpi betonski ravno pri zadnjem ovniku :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si bil pa tam ko sta ene dva stala pri uni škarpi betonski ravno pri zadnjem ovniku :?

nup, od une z skuterjom brat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,na žalost ne.Sm njen brat,sem pa kr lepo delu v Čateških...Zdj ko pa slike gledam mi je pa kr mal žal da me ni blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jz se opravičujm za dons,čist sm pozabu plačat...pa zdej

me zanima kdo me je založu?!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skuterja sem mislim da pol nazaj gredoč vidu pr eni bajt čist pr glavni cest parkiranga v cerkljah, lih tam ko se na glavno pripelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jz se opravičujm za dons,čist sm pozabu plačat...pa zdej

me zanima kdo me je založu?!!!!

Jest sm ti,sam nevem kva si imel,2,5€ za čike za pjačo pa nevem ampak je uredu,boš enkrat dal za kofe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje jz se opravičujm za dons,čist sm pozabu plačat...pa zdej

me zanima kdo me je založu?!!!!

a je motor dobr delou? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!