Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Najlepše so kelnarce, vsak pijanec ve... :whistle: :P

...ko z ritko miga in ga dviga... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale jih klapa ko norc B)

matr, js sm ta tedn šou 3x tankat...s tankom nardim pa cca 330km :whistle: (sicer ostane not še za ene 70-80km :closedeyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, js sm ta tedn šou 3x tankat...s tankom nardim pa cca 330km :whistle: (sicer ostane not še za ene 70-80km :closedeyes:

jst sm šou ta tedn 7x tankat :alien1: s tankom nardim cca. 260km :whistle:

zdej pa najprej servis pol pa naprej kilometre nabirat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač se nej pa Pešy pozanima, sej pozna skor use kelnarce tm po Zbilah :lol:

Pešyyyyyyy sej midva sva prjatla ane :blush: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoooo spet sn dobo mod preview, samo nevem za kolko dni, kao za žaljenje javne osebe.... samo zaj mi res ni jasno kaj bi lahko blo, mislim da so me tile moderatorji vzeli rahlo na piko, mamicu jim.... koci, da se ti to nekaj zmeni ko si šefe tu, ker mislim da že malo pretiravajo :D

- aja, strojan pa risko, se neota jezna če bom zaj tote dni malo vaš username uporablo ne, sej bota dobla nagrado pol :naughty: :D

Nejko

mislim da si omenil nekaj o župnikih in pedofiliji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da si omenil nekaj o župnikih in pedofiliji :whistle:

Uuuuu dej povej kej več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne spomnim se točno kaj je že blo, ker je post bil zbrisan, samo šlo pa se je nekaj o tem da bodo zaprli enega župnika, on pa je napisal da bo potem en pedofil manj ali nekako tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne spomnim se točno kaj je že blo, ker je post bil zbrisan, samo šlo pa se je nekaj o tem da bodo zaprli enega župnika, on pa je napisal da bo potem en pedofil manj ali nekako tako :D

ne en je rikno, pa mi je dopizdlo kak ga vsi opevajo kao oh in sploh župnik nevemkaj dobrega vse nardil, samo so pa pozabli povejat, da je medtem svojo inspiracijo za "božja dela" dobil pri dečkih med 11-15 let... inspiracija mu je dolazila sa jaja :D

Nejko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak fantje.... vidli me ziher nebote do konc avgusta..tu na forumu,pa msn, pa bom kdaj pa kdaj....

grem malo delat, da bo jesni kaj ojrov na računu....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak fantje.... vidli me ziher nebote do konc avgusta..tu na forumu,pa msn, pa bom kdaj pa kdaj....

grem malo delat, da bo jesni kaj ojrov na računu....

LP

ja hitro si se spomno, eni mamo že krvave žule 2 mesca :D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebo kdo kaj mislo.. delam že od 1.junija.. vendar zdaj mam enkratno ponudbo da zaslužim malo več in se umaknem od najstniškega življenja za 2 mesca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr, js sm ta tedn šou 3x tankat...s tankom nardim pa cca 330km :whistle: (sicer ostane not še za ene 70-80km :closedeyes:

k bi saj men tok mal kuru.. men čist preveč :glare:

pa še zdj nism preračunov kok.. ampak čist preveč :D

drgač sm se pa zdj mal umiru z vožno.. :) ponavad sm zmer na dan en kestl pukuru. krneki. zdj se gre usak dan mal na zbile en krogc, pa nazaj do trstenika mal čez ta počasne ovinkce :)

ampak Aprilia pa še zmer dela brezhibno :D če sm dou zdj u dobrmu mescu ukol 400€ za benz.. nevem kdaj si bom avto kupu :D nkol..

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač sm se pa zdj mal umiru z vožno.. :) ponavad sm zmer na dan en kestl pukuru. krneki. zdj se gre usak dan mal na zbile en krogc, pa nazaj do trstenika mal čez ta počasne ovinkce :)

ampak Aprilia pa še zmer dela brezhibno :D če sm dou zdj u dobrmu mescu ukol 400€ za benz.. nevem kdaj si bom avto kupu :D nkol..

Starči od srede naprej k mam čas, bomo šli pogledat ene dobre ovinkce .) bo treba mal nadrkat, da bomo kolenčkal lohk :P

:cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kle kdo iz vrhnike :D sm vidu po TV da je tm kr fajn poplavl :D hehe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta vreme ni normaln :unsure: :slap: sva šla z mojo na sprehod s psom, pa je tok začel lit, da je dežnik polomil :slap: čist mokr domov pršu :slap: sm mislu, da sm že na morju, k sm meu tok vode u supergah :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas pa še nč ne pada, sam ko pa bo bo pa ornk vsekal :devil: k vidm je nebo čist razsvetljeno od strel pa piha tut fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne en je rikno, pa mi je dopizdlo kak ga vsi opevajo kao oh in sploh župnik nevemkaj dobrega vse nardil, samo so pa pozabli povejat, da je medtem svojo inspiracijo za "božja dela" dobil pri dečkih med 11-15 let... inspiracija mu je dolazila sa jaja :D

Nejko

ti res nisi normaln, da kr tak vse ljudi daješ v isti koš ker je en župnik bil pedofil pa ko človek umre ga obtožiš za pedofila ne glede na to al je bil dober al ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta vreme ni normaln :unsure: :slap: sva šla z mojo na sprehod s psom, pa je tok začel lit, da je dežnik polomil :slap: čist mokr domov pršu :slap: sm mislu, da sm že na morju, k sm meu tok vode u supergah :lol1: :lol1: :lol1:

hehe, lol...ma kr nek te vremenske spremembe:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!