Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Glej, da nauš pozabu še taspodnga mau pošmirglat... :whistle:

:lol1:

:yawn: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut ne... razlog je pa povezan s tistim... glede psihopata :lol1: :lol1: :lol1:

jao Roky, dobr da folk ne ve o čem midva to :lol1: :lol1: :lol1:

vama je pa bad ker vaju noben direkt ne vpraša če bi povedala ker sta najmanj 1000x omenila to da noben ne ve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vama je pa bad ker vaju noben direkt ne vpraša če bi povedala ker sta najmanj 1000x omenila to da noben ne ve...

Men sploh ni bed .) in blo je tud 1000 različnih for aveš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh ni bed .) in blo je tud 1000 različnih for aveš .)

kurči...ne se jezit :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vama je pa bad ker vaju noben direkt ne vpraša če bi povedala ker sta najmanj 1000x omenila to da noben ne ve...

hahaha carrr tota je bla dora zaj, sam nisem pomislo na to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko tim reku na zadn stavk...Ja pa ne :D :D :D ti enkrat ob kavici razložim :lol1:

No sam, da sej dobr izšlo...upej sam, da se te more nebodo kupičle in eno noč udarle vn pa boš pol centra pobov :lol1: bo Grčar uletu v kafič pa se zadru "welcome to the jungle" pa začeu sekat glave :lol1:

Aja neki sm pozabu:

Vsa poletja in vse zime

jaz le zate pišem rime

ker si moja in jaz sem tvoj

ljubim te ljubezen moja...

:lol1:

roky teb čist dogaja zadne cajte :lol:

:evilgrin:

vama je pa bad ker vaju noben direkt ne vpraša če bi povedala ker sta najmanj 1000x omenila to da noben ne ve...

Men sploh ni bed .) in blo je tud 1000 različnih for aveš .)

men tut ni bed :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex ma pa velko bombo ;)

:worship: sej men je pa noče pokazat :huh: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti res nisi normaln, da kr tak vse ljudi daješ v isti koš ker je en župnik bil pedofil pa ko človek umre ga obtožiš za pedofila ne glede na to al je bil dober al ne

tebe bom jaz zaj v koš za smeti dal šmrkavec... kaj misliš da če si zaj 17 let star, lahko neke nazaj lapaš, starešini kot sem jaz... :D :D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans 11 ur šihta :whistle: (samo javljam se spet :D )

live from Bagdad :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans 11 ur šihta :whistle: (samo javljam se spet :D )

ja waaaaw kak si bogi, jaz vsaki dan pod 10 urami sploh ne končam, mam pa kar nekajkrat 12 ali 13 ur na dan, pa še ponoči bom zaj verjetno začel delat, tak da edini ki lahko jokca sem to jaaaaaaz :D .)

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja waaaaw kak si bogi, jaz vsaki dan pod 10 urami sploh ne končam, mam pa kar nekajkrat 12 ali 13 ur na dan, pa še ponoči bom zaj verjetno začel delat, tak da edini ki lahko jokca sem to jaaaaaaz :D .)

Nejko

Ti si tak extra :D Sam men je mal težk od 7 zjutri do 7 zvečer (špricam šiht, se morm pol it nazaj odjavt da grem domov :whistle: ) v luft gledat :krneki:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si tak extra :D Sam men je mal težk od 7 zjutri do 7 zvečer (špricam šiht, se morm pol it nazaj odjavt da grem domov :whistle: ) v luft gledat :krneki:

jaooo kake lenobe ste eni, bi vam že jaz dal lenuharjenja :D

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantki, pomoč. Mi prosim nekdo razloži zakaj sem mel tole narobe?

zato ker tam velja desn praviu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo trot, prvi prepelje križišče avto in ti , ker med avtom in tovornjakom velja pravilo desnega, tak da more tovornjak počakat, ti pa maš prosto pot naravnost, tak da kljub odvzemu lahko pelješ

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker tam velja desn praviu :D

To sm js tud pogruntu sam vseen ne razumem. Kk več da desno velja? Logično bi blo da ma tovornjak prednost ker gre pač naravnost.. nevem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js tud pogruntu sam vseen ne razumem. Kk več da desno velja? Logično bi blo da ma tovornjak prednost ker gre pač naravnost.. nevem :unsure:

hahaha sn ti povedal zakaj ne, če ni znakov, velja vedno pravilo desnega, edino če bi kdo tebi prekrižal pot bi mogo stat v vsakem primeru ker maš odvzem prednosti...

za naravnost pa bi veljalo pravilo srečanja, če bi naprimer avto že bil v križišču iz druge smeri in zavijal levo, tovornjak pa bi šou naravnost, tak da bi mel on prednost pol

Nejko

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js tud pogruntu sam vseen ne razumem. Kk več da desno velja? Logično bi blo da ma tovornjak prednost ker gre pač naravnost.. nevem :unsure:

jah onedva (beri tovornjak in avto) sta oba na prednosti (verjetno) :D (ker pri motoristu je znak da je tista cesta prednostna) uglaunm.., se pravi sta med seboj na enakovredni cesti. in tukaj potem velja desno pravilo :)

nevem kako naj ti drugače razložim :)

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!