Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...t&id=100659

bi šo kdo sem pogledat če majo kaj pametnega za kupit ? :D

totalna razprodaja opreme, ki se je lažje umazala (tako piše) pri požaru

VSE MORA VEN - popusti od 30 do 70%

v akciji 1100 kosov čelad, 800 kosov tekstil in leder oblačil, rokavice, 200 parov škornjev, givi kufri, avspuhi,...

začetek četrtek 5. julij do sobote 14. julij, vsak dan, tudi v soboto 8.7. od 10 do 17 ure.

Poškodovani in znižani so tudi motorji ducati, honda in triumph.

aja še to - trgovina je v Lipnici ob izvozu iz AC, torej cca 10-15 km od šentilja po AC ali stari cesti proti Grazu. če pa je res kaj pametnega v akciji poročam v četrtek ko gremo pogledat gor!

http://www.motorradklinik.at/

tu mas spletno stran od trgovine....sem najdo celo podstran z izdelki.....ni nic kaj vredniga izleta gor....razen ce majo v ponudbi kaj vec kot tisto na strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva z brodarom sma se menla, da bi šla ampak obadva delama zaj, tak da ta tedn verjetno neo nič, upam da drugi tedn dobim kaki dan prosto da gremo poglejat če še bo kaj ostalo sploh....

jaz ne delam. nisn dobo šihta ker en ne gre na dopust pa bo do konc avgusta delal pa majo zasedeno. jaz grem jutri v lipnico samo še ne vem kak pa kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec se od mene vse najbolse :) loh prides na muffin k bojo sele cez 20min mogl bi bit pa 2 ure nazaj pa nm je strom vn vrgl... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec se od mene vse najbolse :) loh prides na muffin k bojo sele cez 20min mogl bi bit pa 2 ure nazaj pa nm je strom vn vrgl... :rolleyes:

tnx :) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhec se od mene vse najbolse :) loh prides na muffin k bojo sele cez 20min mogl bi bit pa 2 ure nazaj pa nm je strom vn vrgl... :rolleyes:

A lahk jest pridem hihi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec vse najbol

Trudm se da bomo čimprej na 3000 strani :lol1: mitofreaka čakam, da eno povratno rukne :lol1:

ne da mi se heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ne delam. nisn dobo šihta ker en ne gre na dopust pa bo do konc avgusta delal pa majo zasedeno. jaz grem jutri v lipnico samo še ne vem kak pa kaj...

jao.. da nebi delal ju3 cel dan bi se dalo kaj zmenit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec vse najbol

ne da mi se heh

tnx :winkiss:

D_U_H_E_C vse najbolše!

tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeeeeel tuki je pr moji bajti ene 3x toook počl. Je skoz sam fit vn metal :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeeeeel tuki je pr moji bajti ene 3x toook počl. Je skoz sam fit vn metal :kva1:

a kaj ti je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja samo res, strojči je itak največji caaar, kaj bi jaz brez njega v skrajnih situacijah tu na motosvetu...hehehe... sej bo dobo on enkrat od mene eno tako lepo, veliko, podolgovato, trdo in na koncu mastno nagrado :D .) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se grem pa prov zdele mal pelat k je dz nehov.

Tud jest sm meu podobne pomisleke...sam k sm v gatah na balkon stopu me je minil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja važno da si stroj še med nami :D sem se že vstrašo :P

Nč se zame bat :wub:

ja samo res, strojči je itak največji caaar, kaj bi jaz brez njega v skrajnih situacijah tu na motosvetu...hehehe... sej bo dobo on enkrat od mene eno tako lepo, veliko, podolgovato, trdo in na koncu mastno nagrado :D .) :lol1:

Ooo nejko hvala, sploh ne vem kako ne se ti zahvalm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!