Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Obema slavljencema želim vse najboljše :OK:

Ja kaj zdaj justaboy ko bom šel jaz enkrat dol bom tudi najbrž najpočasnejši :P še nikoli nisem bil na progi pa gume so v kurcu (upam da bom do takrat menjal) :D

heh pa nea se na gume izgovarjaj :D :D :D

ma ja sj se hecam :) vem da so gume bedne če so v kurcu :D sam že z slabimi gumami prideš na koleno že to je nekaj :D

tut z moje strani obema happy b-day ;) :beer2: :beer2: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa opa :D kje si se pa potepov :P hehe

js sm pa šele zdele ustov fajn..

Am, ma nikjer tko...mal sm se šu pelat :whistle: :whistle: :whistle:

Mi pa Ghost rider, vse najboljše tud z moje strani :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

p.s: gre še kdo na Zbile dons? Roky, Koky pa jest bomo tm... tk da če se bo kdo ukol kej vozu... :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo pubeci dans sn pred bauhausom ko sn šou po neki cement zunaj zasledil rs 250 harada barve... to je prva ki sn jo zaj vido v mariboru... dajte lepoooo prosim nekak probat ugotovit od koga je, ker sn pol ure vuni čako, da bi kdo prišo pa not po kafičih tam glejo če je kaki motorist not pa dobenga nisn vido... aja registrska pa je MB 59-1F... mogoče se komu sanja kdo bi to lahko bil, pa kak bi prišo do njega.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci,....vracam se s prve ture s FSko :D....filing je super,...me je prav presenetlo kak je lep motor za pelat....pa tud drzi se ceste,...pa se na koleno gre :D

@Brodar,...ne vem ce mas samo ti nesreco s gumami,....meni se super drzijo...na MobiKrogu na kolenu pri pospesevanju iz ovinka pri 10k rpm niso niti malo spustle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci,....vracam se s prve ture s FSko :D....filing je super,...me je prav presenetlo kak je lep motor za pelat....pa tud drzi se ceste,...pa se na koleno gre :D

@Brodar,...ne vem ce mas samo ti nesreco s gumami,....meni se super drzijo...na MobiKrogu na kolenu pri pospesevanju iz ovinka pri 10k rpm niso niti malo spustle

pol pa res ne vem ki mam jaz problem... res da so fejst posvaljkane ampak to nei smel bit vzrok, nekih znakov da bi stale kje dolgo al pa kaj ni videt... ne vem no... pa dobro saj po kolenu se jaz tut vozim ampak mi je pa že zdrsnila guma čisto za bvz pa ne enkrat... ampak vedno tak da ne hitro da bi pado ampak se normalno ujamem pač čutim že prej kdaj bo... to je edino da je predvidljiva... kak je blo kaj na mobikrogu? ja samo tam tut asfalt bolj drži a ne ;) si zadovoljen z močjo v primerjavi z rs 125 ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o vidim da si treniral :worship:

pol vela za 15. ne :? dex ma napisan d je za cel dan 25€, se bomo pa probal zment da če nas več skup pride da bo dal popust, in da damo vsak 20€ pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tut rad prišo bomo vidli kak bojo finance... čakam stopalko pa nisem še šel po olje pa filtre ker se zdaj tak ne vozim... prišo bi že zato da pol tote gume do konca skurim tam po progi :D saj bom povedal prej kak pa kaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o vidim da si treniral :worship:

pol vela za 15. ne :? dex ma napisan d je za cel dan 25€, se bomo pa probal zment da če nas več skup pride da bo dal popust, in da damo vsak 20€ pol

jaz se nisem 100%....ker trenutno se nimam nobenga papirja od motorja.......pa ce pridem pride se mogoc en z 1000rr al pa 2 pa se mogoc kdo zravn....placa se itak tam al?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj če je to najeto je itak za cel dan a ne? pa se malo menjava folk vsak neke cajta vozi pa potem drugi gor pa tak... da jih ni naenkrat 50 gor... upam da bom jaz tut prišo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene doma... Roky, Koky a sta pršla cela dam :krneki: A še kermu msn ne dela :unsure: :unsure: men kr neki jebe :headbang: :headbang:

Dons smo se tud kr fajn mel pa se navozil :worship: :krneki: :krneki: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene doma... Roky, Koky a sta pršla cela dam :krneki: A še kermu msn ne dela :unsure: :unsure: men kr neki jebe :headbang: :headbang:

Dons smo se tud kr fajn mel pa se navozil :worship: :krneki: :krneki: :rolleyes:

Valda, da sm pršu domov, hehe :) Smo se navozil ja...KTM :wub: še neki časa ga nam pozabu O:-)

Drgač men msn dela :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda, da sm pršu domov, hehe :) Smo se navozil ja...KTM :wub: še neki časa ga nam pozabu O:-)

Drgač men msn dela :hmm:

O vrjamem da ga ne boš pozabu...tud jest neb mogu pozabt take vožne po zadni :whistle: :whistle:

Matr, pol mam pa jest s kompam neki zjeban. Nč, ne da se mi dons zajbavat, lepo se mejte...lahko noč :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vrjamem da ga ne boš pozabu...tud jest neb mogu pozabt take vožne po zadni :whistle: :whistle:

Matr, pol mam pa jest s kompam neki zjeban. Nč, ne da se mi dons zajbavat, lepo se mejte...lahko noč :004 :004

V tork spet :evilgrin: bom probov, če gre v tretji tud po tazadni,heheheh :D upam, da v tork povem utise o CBFki :OK:

nočko :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O vrjamem da ga ne boš pozabu...tud jest neb mogu pozabt take vožne po zadni :whistle: :whistle:

Matr, pol mam pa jest s kompam neki zjeban. Nč, ne da se mi dons zajbavat, lepo se mejte...lahko noč :004 :004

najt :rolleyes:

P.S. kva sm spet zamudu? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem jest spat...fantje jutr se slišmo, če gremo gledat GHD v Tržič .) mogoč bom čez vikend celo v Kranju :whistle:

Lahko noč ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem jest spat...fantje jutr se slišmo, če gremo gledat GHD v Tržič .) mogoč bom čez vikend celo v Kranju :whistle:

Lahko noč ;)

haha.. važn da si ti uživov :D

najt :rolleyes: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tork spet :evilgrin: bom probov, če gre v tretji tud po tazadni,heheheh :D

gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene doma... Roky, Koky a sta pršla cela dam :krneki: A še kermu msn ne dela :unsure: :unsure: men kr neki jebe :headbang: :headbang:

Dons smo se tud kr fajn mel pa se navozil :worship: :krneki: :krneki: :rolleyes:

pa sm pršel dam po dveh kolesih :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morgen :D

dobr jutr,

a greš na gorsko hitrostno preizkušno tm okol tržiča?

čez 15 minut se z Rokyjam na laborah dobiva... če prideš, poklič nega pa se magari nek na sred dobimo? :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf tole je pa hitr..

bi šu ja, sj me je že učer neki sprašvov. sam zdele mam namen it še k Vombergerju (po ole) takrt poj nism šu k me je dž čist namoču.

tko da bi se mal zavlekl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!