Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja fantje

neki me zanima... ker bo bl kriza glede keša za 600ccm me zanima neki

glede na to da mam dost znanja o apriliah in 2T a mislte da bi blo pametn rs250 kupt?? :hmm: sej jst vem da bo to spet strošk sam če mam mal več ko 1000€ za ole benz pa servise :hmm: ker za ene 2000€bi pa že dobu eno lepo rs 250 a ne :hmm:

sam me zanima kok ma to kj kil ker če jih ma 140 je to premal... blokado se pa da dobit ane? a je možn da se pač motor obteži (svinc... je ZOK to enkrat pravu) da ima dost kil zarad razmerja 0.16

povejte vi mal mnenja a je to sam ena debilna ideja al bi šlo :hmm:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm jest o temu motorju slišov nevem če bi ga šu kupt... baje je vzrževanje mora... da je skos neki za delat na motorju... ne pa me zej za besedo drzat ker ga nism mu pa niti ga nism nikol vozu... samo drugi so tko povedal... mislm pa da je bols da mal se nasparas pa si kups 600 4T bos poj naprej lazje z dnarjam skos prsu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje

neki me zanima... ker bo bl kriza glede keša za 600ccm me zanima neki

glede na to da mam dost znanja o apriliah in 2T a mislte da bi blo pametn rs250 kupt?? :hmm: sej jst vem da bo to spet strošk sam če mam mal več ko 1000€ za ole benz pa servise :hmm: ker za ene 2000€bi pa že dobu eno lepo rs 250 a ne :hmm:

sam me zanima kok ma to kj kil ker če jih ma 140 je to premal... blokado se pa da dobit ane? a je možn da se pač motor obteži (svinc... je ZOK to enkrat pravu) da ima dost kil zarad razmerja 0.16

povejte vi mal mnenja a je to sam ena debilna ideja al bi šlo :hmm:

:)

za 2000 evrov boš verjetno dobil kako bolj znucano, jaz računam da bom zanjo najmanj 2500 mogo odštet će bom kako solidno hoto dobit, aja pa glede blokade neo šlo ker je prelahka pa ne pride v ta rang 0,16 kw/kg, doro ampak to me bk za neki izpit al mam al ne...

- drugač pa jaz zdaj nonstop gledam kje bi lahko kakšno dobil, ampak na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ni nič pametnega, in če se v roku parih mescov nič ne bo pametnega najdlo bom pač moral uvozit... aja drugač pa ma 142kg prazna brez vseh tekočin...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje

neki me zanima... ker bo bl kriza glede keša za 600ccm me zanima neki

glede na to da mam dost znanja o apriliah in 2T a mislte da bi blo pametn rs250 kupt?? :hmm: sej jst vem da bo to spet strošk sam če mam mal več ko 1000€ za ole benz pa servise :hmm: ker za ene 2000€bi pa že dobu eno lepo rs 250 a ne :hmm:

sam me zanima kok ma to kj kil ker če jih ma 140 je to premal... blokado se pa da dobit ane? a je možn da se pač motor obteži (svinc... je ZOK to enkrat pravu) da ima dost kil zarad razmerja 0.16

povejte vi mal mnenja a je to sam ena debilna ideja al bi šlo :hmm:

:)

:lol1: potem pa odpri S.P.

tudi za 3k€ dobiš soliden motorček, npr. kolega ima ninjo 1996 letnik z 70k km pa laufa ko urca, dal je pa 2,5k€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: potem pa odpri S.P.

tudi za 3k€ dobiš soliden motorček, npr. kolega ima ninjo 1996 letnik z 70k km pa laufa ko urca, dal je pa 2,5k€

ja to tudi jaz razmišlam, če mi nikak neo šlo aprilie dobit kolk tolk ohranjene, bom pa kako staro ninjo 98 letnik vzel... no ta tvoj kolega pa se je pošteno zajebal ker jaz sn gledo eno ninjo 98 letnik, 30000km prevoženih pa še akrapota zraun, za 2700 evrotov,... 70k kilometrov pa je ipak že malo prevlka cifra za motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je bilo leto nazaj, ima tudi komplet akrapota, kovinske zavorne cevi, brez praske, vglavnem kot nov izgleda (je)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi za 3k€ dobiš soliden motorček, npr. kolega ima ninjo 1996 letnik z 70k km pa laufa ko urca, dal je pa 2,5k€

k0ci ta motor je še kvadratn...to dns ni več jebačko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaah... ravnokar pršu domov iz Rock Otočca!!! To pa je žur!!!

Pa same hude bejbe!!! :yea2: :beer2:

Zdej pa spat... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Waaah... ravnokar pršu domov iz Rock Otočca!!! To pa je žur!!!

Pa same hude bejbe!!! :yea2: :beer2:

Zdej pa spat... :zzz:

hahahaha, na toti rock otočec pa res sami opranci hodijo, pa se pol tri dni kotajo po blatu tam.... edino kaj je vrei tam je da se fuka vsepovprek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dajte nekaj povedat :) povejte ker letnik je vaš motor pa kolk ma prevoženih km :)

moj je 99 letnik pa ma 40k km :whistle: :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm jest o temu motorju slišov nevem če bi ga šu kupt... baje je vzrževanje mora... da je skos neki za delat na motorju... ne pa me zej za besedo drzat ker ga nism mu pa niti ga nism nikol vozu... samo drugi so tko povedal... mislm pa da je bols da mal se nasparas pa si kups 600 4T bos poj naprej lazje z dnarjam skos prsu

troo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm su zele skos (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) mal... pa se en suzuki lep prodaja ... gsxr600 za 2700€ letnik 2000 :krneki:

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk dajte nekaj povedat :) povejte ker letnik je vaš motor pa kolk ma prevoženih km :)

moj je 99 letnik pa ma 40k km :whistle: :D

Moj je letnik 2006 pa jih mam 18000...pomoje d sm jih kr velik naredu od lanskega poletja kva mislte :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 99, 18k km. 3k je mojih, vse ostalo (kar jih je) od prejšnih dveh lastnikov. čeprov je meu en lastnik pred mano motor 3mesce, in je enkrat padu, pa ga je poj men prodou (je reku da je to preveč za njega). so pa minimalne praskice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je letnik 2006 pa jih mam 18000...pomoje d sm jih kr velik naredu od lanskega poletja kva mislte :whistle: :whistle:

uf ja :D si tak biu ziher vsak dan na motorju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci ta motor je še kvadratn...to dns ni več jebačko

ja pa zakaj maš motor....za pozirat pa pičke lovit al za vozit se :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje

neki me zanima... ker bo bl kriza glede keša za 600ccm me zanima neki

glede na to da mam dost znanja o apriliah in 2T a mislte da bi blo pametn rs250 kupt?? :hmm: sej jst vem da bo to spet strošk sam če mam mal več ko 1000€ za ole benz pa servise :hmm: ker za ene 2000€bi pa že dobu eno lepo rs 250 a ne :hmm:

sam me zanima kok ma to kj kil ker če jih ma 140 je to premal... blokado se pa da dobit ane? a je možn da se pač motor obteži (svinc... je ZOK to enkrat pravu) da ima dost kil zarad razmerja 0.16

povejte vi mal mnenja a je to sam ena debilna ideja al bi šlo :hmm:

:)

hahahaha...đeri jst sm skor umru zdej...če ti mislš da je to kar si si ti zrihtu znanje se motš...to je hoteti nekaj znati..sam ti pa še fuuul manka...(ne rečm da jst obvladam ker sm v istem rangu k ti sam jst sm na realnih tleh in vem da to ni za vsazga ;) )

pa da se ne boš zdej pizdu name...hvala ti da sm se loh tok nasmeju :worship:

ja pa zakaj maš motor....za pozirat pa pičke lovit al za vozit se :?

je reku koci k ma lepo ninđo k prasica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha...đeri jst sm skor umru zdej...če ti mislš da je to kar si si ti zrihtu znanje se motš...to je hoteti nekaj znati..sam ti pa še fuuul manka...(ne rečm da jst obvladam ker sm v istem rangu k ti sam jst sm na realnih tleh in vem da to ni za vsazga ;) )

pa da se ne boš zdej pizdu name...hvala ti da sm se loh tok nasmeju :worship:

važn da ti velik znaš... k ti je 3x ribnu motor :lol1: :lol1: :lol1: pa še enga fugazerja ne znaš naštelat da te rs ka dol poč

ugasn s takimi... vedno sam ena in ista budala take začne ven metat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr sm jest o temu motorju slišov nevem če bi ga šu kupt... baje je vzrževanje mora... da je skos neki za delat na motorju... ne pa me zej za besedo drzat ker ga nism mu pa niti ga nism nikol vozu... samo drugi so tko povedal... mislm pa da je bols da mal se nasparas pa si kups 600 4T bos poj naprej lazje z dnarjam skos prsu

ja se strinjam sam problem je ker ni dnarja... sej če ne bom pa res raj ninjo 98 letnik uzeu... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važn da ti velik znaš... k ti je 3x ribnu motor :lol1: :lol1: :lol1: pa še enga fugazerja ne znaš naštelat da te rs ka dol poč

ugasn s takimi... vedno sam ena in ista budala take začne ven metat :slap:

pizda si ti en imbecil...napisu sm ti da oba znava isto in to je skor nč ;) reku si da znaš use razn bata pa ojnice menjat?torej kaj znaš?ploščice?hladilno znaš dolit?generalno spucat motor?ketno namazat...torej to zna VSAK tuki na forumu samnoben to dejansko ne misl da je ta najbl hud mehanik tko k ti mislš...mal se pomer ;)

jst ne da ne znam fergija štelat(sploh probavu nism) ampak sm rajš hotu denziju dt k res obvlada in bi 3x hitrej naredu ;) pa ceu si hud k si en dan vret dva en šrauf pa eno iglo si prestavlu..vidte fanjte ..temu se reče PRAVI MEHANIK :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda si ti en imbecil...napisu sm ti da oba znava isto in to je skor nč ;) reku si da znaš use razn bata pa ojnice menjat?torej kaj znaš?ploščice?hladilno znaš dolit?generalno spucat motor?ketno namazat...torej to zna VSAK tuki na forumu samnoben to dejansko ne misl da je ta najbl hud mehanik tko k ti mislš...mal se pomer ;)

jst ne da ne znam fergija štelat(sploh probavu nism) ampak sm rajš hotu denziju dt k res obvlada in bi 3x hitrej naredu ;) pa ceu si hud k si en dan vret dva en šrauf pa eno iglo si prestavlu..vidte fanjte ..temu se reče PRAVI MEHANIK :OK: :OK: :OK: :OK:

znam tudi kaj več... znam vsaj motor porihtat da dela tako kot mora, da je izpraven in da gre tko k more it... kar ti zgleda NISI znou narest :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znam tudi kaj več... znam vsaj motor porihtat da dela tako kot mora, da je izpraven in da gre tko k more it... kar ti zgleda NISI znou narest :winkiss:

ja ful si huuuddd...motor si kupu k ni meu nč kilometrov pa še zablokeran..moj je meu pa 30k km tišanja za sabo...moj je biu takoj že odprt(tovarniško so bli odprti) torej so jih že iz trgovine vn žgal...tko da ne mi govort...pač meu sm zgonjenga to pa še zmer ne pomen da ti znaš šraufat :D

lej jst pojma nimam ..ti si pa IDENTIČN ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!