Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a se slucajn kej ve ze kulk cajta je se nafte ne svet prb.? :unsure:

jah men je fotr razlagu da so njega u osnovni ucil da je se za 50let... ampak pomoje je se douh cajta nebo zmankal... ker se jo isce na zmeri bl extremnih lokacijah (5km pod morjem, grenlandija, ...), sam bomo pomoje zarad same cene nafte kr hitr zamenal pogon... ksn elektro al pa vodik zna bit kr lepa alternativa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se slucajn kej ve ze kulk cajta je se nafte ne svet prb.? :unsure:

Ja ti zagotov ne boš dočaku izpraznenje vseh zalog nafte na svetu!

Tut za tvoje otroke te naj ne skrbi preveč...zdej res iščejo nafto na takih delih sveta da si mislt ne morš!

ja pizda  jst bom kupu delnice od petrola kr itk bencin se bo sam drazu zej :) hehehe :P

Jst jih mam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti zagotov ne boš dočaku izpraznenje vseh zalog nafte na svetu!

Tut za tvoje otroke te naj ne skrbi preveč...zdej res iščejo nafto na takih delih sveta da si mislt ne morš!

Jst jih mam :OK:

moooo dej po kok je zej ena ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.: ziga... kje so fotke??? (moj spomin je mal luknast  :rolleyes: )

jao ma fotke bodo cez viknd k pridm domov na računalnik, s katerim bom dav dol fotke iz mobiča :closedeyes:

Aia pa pizda dj ti BaHA nehi skos pisat te moooooo-je k je prou bedno, pa ne vem kaj bi sploh s tem rad izrazil???Tko k retardi k skos sam moooo govorijo :SS

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moo je po primorsk... mooo kwa te bom skantu :P (ce ti kdo to rece tec :P )

CAKAMO VIKEND :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAnes okol 15h se je po večni poti peljala belo rdeca itd barve NSR-a.Mogoče kdo s kle?Upam da ne k cez un uvink k je prpizdil nasprot mene, sel na mojo smer in da bi mela jz mal vec notr ma ne bi bremzala zabila se bi direkt vanga da bi se model naucil napako.Tko da res upam da ni bil nuben od vs k drgac bolj da neha vozt k kej slabsiga ne mors vidt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bomo pomoje zarad same cene nafte kr hitr zamenal pogon... ksn elektro al pa vodik zna bit kr lepa alternativa ;)

se cist strinjam, sam dokler bodo za nafto stali taki velikani kot dosedaj, nobena ideja za kakrsnkoli drug pogon ne bo prisla niti do tega da bi o njej razpravljali.....a se zavedas kok drzave sluzijo z izvozom nafte.....jebat ga svet se se zmeraj vrti okoli denarja.... :SS :SS :glare:

predstavlej si da bi iznasel nek motor, ki naj bi ga poganjala npr. zemeljska E. kdo ti to podpiral? nobeden, ker s tem ne bi mogel sluzit...

elektrika? mogoce sam je stvar se kar v povojih... (da ne govorim o zelo majhni moci, ki jo imajo trenutna elektricna vozila:> poleg tega bi bla pa tut potrata prostora ker akumulatorji zavzamejo ZLOOO velik placa)

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in da bi mela jz mal vec notr ma ne bi bremzala zabila se bi direkt vanga da bi se model naucil napako.Tko da res upam da ni bil nuben od vs k drgac bolj da neha vozt k kej slabsiga ne mors vidt  .)

in pol se folk sprašuje, zakaj motoristi umirajo! :angry:

to se lahko pove na drugačn način, ne pa da tle govoriš, da bi ga zbila :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ka vas mooo-janje tok mot prow kul je, sej tud vi maste svoje izraze pa kdaj tud tle poveste pa noben nc ne rece :P

mja no eni pac ne znajo vozit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...nebi mi o mojih delnicah :P

Sicer pa jih mam bol mal ampak vsazga jurja se pozna :D

Tejcy...there is no point in hitting people on motorcycles :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoce kdo za ksn điro ta tedn...ksne kacje ride ipd... :naughty: :D

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAnes okol 15h se je po večni poti peljala belo rdeca itd barve NSR-a.Mogoče kdo s kle?Upam da ne k cez un uvink k je prpizdil nasprot mene, sel na mojo smer in da bi mela jz mal vec notr ma ne bi bremzala zabila se bi direkt vanga da bi se model naucil napako.Tko da res upam da ni bil nuben od vs k drgac bolj da neha vozt k kej slabsiga ne mors vidt  .)

ej a pa še en skutr par metrov za njem!

če ja pol sm biu jst na skutrju un pred mano pa en moj frend!

ja ga je kr pičiu ja! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a pa še en skutr par metrov za njem!

če ja pol sm biu jst na skutrju un pred mano pa en moj frend!

ja ga je kr pičiu ja!  :oops:

ja je bil ja...No mi unmu kolegu povej da un uvink naj ne zalaga ce hoce ziv ostat pa ne zarad mene ampak zarad ceste,(beri da je k spegu) lahka si pa sam vidu da ga je na mojo stran nesl, hvala bogu jz nism mela tezke noge k tm do ovinka mam jz ze sigurno 70 not hvala bogu sm bla zdj res slow.K fora bi bla da ce bi bla mal hitrejsa se bi mi direkt na havbi razlomu. :( Cez ta ovink se še jz z avtom 50 vozm k je ze tok folka vn letel :( sm mela tud sama izkusno z motorjem kot sovoznik na skuterju kao koelga hotu bit car pa je su cez ovink 90 pristala sva na drugi strani bankine, srec zvozila za kumi ovnik sam useen, drugic mu povej da naj bl pocas pa raj kje drgje to pocne.

drgac grcar nimam nic proti motoristom dokler ne ogrozajo drugih okol sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje-Ljubljančani, nej mi en prosm zrihta enga BMX-a, lohk mal u slabšem stanju, lih da ni ves kej zvit al nevem kej, sam gume bom pa že zamenju, pa ga mal prebarvu, rabm za po LJ se vozt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje-Ljubljančani, nej mi en prosm zrihta enga BMX-a, lohk mal u slabšem stanju, lih da ni ves kej zvit al nevem kej, sam gume bom pa že zamenju, pa ga mal prebarvu, rabm za po LJ se vozt  :OK:

Ej jz bi mogla met enga se nekje vrzenga u baraki :D sam ne vem kje i will take a look :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje-Ljubljančani, nej mi en prosm zrihta enga BMX-a, lohk mal u slabšem stanju, lih da ni ves kej zvit al nevem kej, sam gume bom pa že zamenju, pa ga mal prebarvu, rabm za po LJ se vozt  :OK:

Me too :yea2:

Kdo ve kje bi se dobu ksn sprej za postrihat šipco na spredni maski pa tko d bi biu mal prozoren (če se to sploh dobi).Ali pa kakšne so cene za zatemnjene šipce pa kje jih sploh prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jz bi mogla met enga se nekje vrzenga u baraki :D sam ne vem kje  i will take a look :D

Uh, dej prosm poglej, sam more bit BMX, ponija nočem, al kej druzga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje bi se dobu ksn sprej za postrihat šipco na spredni maski pa tko d bi biu mal prozoren (če se to sploh dobi).Ali pa kakšne so cene za zatemnjene šipce pa kje jih sploh prodajajo?

poznas Conrad trgovino? baje oni prodajajo neke spreje za zatemnit sipce....in vso zascito za posprejano sipco...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznas Conrad trgovino? baje oni prodajajo neke spreje za zatemnit sipce....in vso  zascito za posprejano sipco...

Mhm no 1x bo treba pogledat. TNX

E :) i mitofreak, sm slišu d delaš na veliko nosilce za tablce, se bo dal kj zment :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jz bi mogla met enga se nekje vrzenga u baraki :D sam ne vem kje  i will take a look :D

Ta bi pa spet rada nekej zdilala :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta bi pa spet rada nekej zdilala :lol1:

eh kurc sej je bil dobr BMX moj dokler se sosed ni z njem razsul :( zdj ga pa ni vec sm ugotovila.Ma ej ma zdj morm dilat kurc, dokler ne dobim sluzbe. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm...mene pa neki zanima...

kje bi lahko dubu takole nalepko? al pa ce jo kdo ma ? rabm jo za sprednjo strehco ker jo zdele barvam na rdeco s crno crto po sred (ducati look:> )

post-3531-1126704915.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!