Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

emm...mene pa neki zanima...

kje bi lahko dubu takole nalepko? al pa ce jo kdo ma ? rabm jo za sprednjo strehco ker jo zdele barvam na rdeco s crno crto po sred (ducati look:> )

post-3531-1126704915.gif

če je ne boš nikjer najdu, ti dam jst eno cifro od enga, pa mu pošlš slikco & on ti izreže iz folije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thx ampak sej enga tacga poznam, sam pride ful drago ce vzames tako mejhno nalepko heh.

ps.: pa trenutno sem like brez dnarja :> :glare: :glare:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je bil ja...No mi unmu kolegu povej da un uvink naj ne zalaga ce hoce ziv ostat pa ne zarad mene ampak zarad ceste,(beri da je k spegu) lahka si pa sam vidu da ga je na mojo stran nesl, hvala bogu jz nism mela tezke noge k tm do ovinka mam jz ze sigurno 70 not hvala bogu sm bla zdj res slow.K fora bi bla da ce bi bla mal hitrejsa se bi mi direkt na havbi razlomu. :( Cez ta ovink se še jz z avtom 50 vozm k je ze tok folka vn letel :( sm mela tud sama izkusno z motorjem kot sovoznik na skuterju kao koelga hotu bit car pa je su cez ovink 90 pristala sva na drugi strani bankine, srec zvozila za kumi ovnik sam useen, drugic mu povej da naj bl pocas pa raj kje drgje to pocne.

drgac grcar nimam nic proti motoristom dokler ne ogrozajo drugih okol sebe.

ja sej sm vidu ja k me je skutrjm odnašal uzad sej zato sm pa bil pol km za njem skor(beri:skutr ne leti preko 120km/h)...

ja sam tm je pa res k špegu asfalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sm vidu ja k me je skutrjm odnašal uzad sej zato sm pa bil pol km za njem skor(beri:skutr ne leti preko 120km/h)...

ja sam tm je pa res k špegu asfalt

A kolega je s tvojim motorjm tok noru?????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ne tok pa tut ne sam una jajca od skutrja so za ovinke bl tko, se morš skor naravnost pelat čez ovink. Če je pa bl gladek asfalt pa se pa sploh ne smeš nagibat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mitofreak, v kaki pisarniški trgovini se kupi paper za tiskanje nalepk, pa jo sam natisni, ni nek problem tole zrezat. Če boš tiskov na navadni tiskalnik z črnilom, je edin potrebno it še z nekim lakom čes, da dež ne spere barve.

Aja glede nosilca za tablico, bi tud jst kej takega rabil, ker zdej mi je pa že prevečkrat padla tablica dol(no ok zdej jo je na pol pretrgal :D) , dej če se ti da se mal razpiši na PM, kako to zgleda, funkcionera itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm vidu da sm sploh zgrešu kaj si me uprašu.

ne ni bil moj motor k moj je še na servisu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

@mitofreak, v kaki pisarniški trgovini se kupi paper za tiskanje nalepk, pa jo sam natisni, ni nek problem tole zrezat

ja sej ne bos kupu papirja da bos dobu ven nalepko... mors kupit nalepko da bos lahk to naredo(prazno seveda :) ) moj čale dela nalepke... sam ne tak po par deset komadou ampak po par tisoc in vec :P

ubistvu skoda, k vidim da bi blo za motoriste kr velik biznisa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne kradem pa ne, dejte mal povprašat no!

Mte, če hočeš it u nedeljo do LJ te poberem pr teb doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo avto u redu ?

:>>

ej dj poklic ce bos su mim kokrce pa nalepke prnes :>

a ceno ze mas ?

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kdo gre use u nedelo v delavnico varne voznje?Jz mislm da bom kr prsla, no upam da me sobota k mamo en rojstni dan ne bo prevec sfukala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!