Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sreča me je zapustila..........

jst vs vesel učer dopoudne da bom dubu motor a glejga hudička sm se mogu pr teli udart in zdej mam nogo v gipsu....motor me pa že popravlen čaka na servisu :angry2: :angry:

zdej pa spet vsaj 2 tedna čakat na prvo furo <_<

zgleda ta let ne bo nč več s furanjem :cry: , razn če nabavm kramparce :hmm:

aja a mogoče kdo ve če se da prestavlat če maš gips do kolena?...edin to mi je še upanje :P

bedaaaaaaa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf mi... bed ti je :P no ja... sj bo... jest sm uceri zvedu da je kao za drug tedn use pouhn za pisat... bomo vidl u3 k grem uprasat kdaj mam... drgac me pa boli kurac ce me vi zlomte... sta mi tastare2 hujs ultimat postaula... ce ne nardim gre motor od bajte :blink:

tko da mi lohk zaupate da bom naredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr to pa ni lihk dobr ultimat. K boš pol pod močnih pritiskom k lohk zarad enga bedna cppja izgubiš svojo ljubezen (motor). Tko da to ni pametno, k jst prvič nism naredu se je tadrugim fotr zravn mene usedu pa sva skupi reševala pa knjigo celo prdelela in sm naredu brez napake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr to pa ni lihk dobr ultimat. K boš pol pod močnih pritiskom k lohk zarad enga bedna cppja izgubiš svojo ljubezen (motor). Tko da to ni pametno, k jst prvič nism naredu se je tadrugim fotr zravn mene usedu pa sva skupi reševala pa knjigo celo prdelela in sm naredu brez napake.

Ne vem zakva tak komplicirate glede cpp-jev :wacko: Dobiš od inštruktorja pole :grim in če ne gre drugač napiflaš pa morš nardit.... Ne pa cajt za knjigam zabijat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm prpelu motor končno domov :OK:

zdej se mi pa sam še noga zacel pa je :D

mam pa zdej skor pol motorja nouga .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm prpelu motor končno domov :OK:

zdej se mi pa sam še noga zacel pa je :D

mam pa zdej skor pol motorja nouga .)  :OK:

hmmmm kaj blo menjano oz kaj je crknlo :D kolk pa te je stalo kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sj to se pride na vrsto... u sredo jih dobim 10... tanovih... pa se z neta jih neki poberem... zdej BOM naredu!!! MOOOOOOOOOOOOO :P

upam da boš res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original za hondo....

komplet cilinder bat obročki mislm da to je blo 450€

je dubu nekje u italiji full pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja je uredu k na originalnem servisu bi me pršl 300k+ pa še poštimal ne bi tko uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdj sm pa vesel da sm še enmu lohk profija svetoval. Zgleda sicer bl tak zanikrn sam poštima pa hudooo!

ne da se mi brskat prosim dej še enkrat povej kerga si svetoval :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdj sm pa vesel da sm še enmu lohk profija svetoval. Zgleda sicer bl tak zanikrn sam poštima pa hudooo!

ja zgleda res bl tko kt en pijanček sam se spozna, pa pocen je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sj vegl je car tko posvoje, če prov ne zna razložit kje je doma  :D

to mas pa prov, sam men je aprilijo uštimov da mu ni para, generalno mi je za 40k zrihtu, celo! JURE CAR!!! :yea2: :yea2: pa še dobr drat šponar je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!