Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

prvič k sm ga isku sm mislu d bom znoru (eno uro ) sam k se tm čez pelš mam res občutek k bi vsak čas neki vame prletel :o se pa splača mal potrpet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča z motorjem in mu je koleno neki zdrobl. Aja zdj se mi je posvetil ti si ta k je valerosi prpelu na servis takrat k sva bla midva z žigatom tm. A se sponeš pa na zboru motoristov smo bli skupi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča z motorjem in mu je koleno neki zdrobl. Aja zdj se mi je posvetil ti si ta k je valerosi prpelu na servis takrat k sva bla midva z žigatom tm. A se sponeš pa na zboru motoristov smo bli skupi?

sej res ja s kombijom sm jo privleku, jure mi je ne dolg nazaj reku da smo ti najedu k ti je ribnla naj ti zaribano kr tko poprav brez da bi kej menu :lol1: če si ti ta pol se pa poznava :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res ja s kombijom sm jo privleku, jure mi je ne dolg nazaj reku da smo ti najedu k ti je ribnla naj ti zaribano kr tko poprav brez da bi kej menu :lol1:  če si ti ta pol se pa poznava :OK:

jst tut tebe poznam :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe tud no. Sej smo bli skupi v medvodah na zboru :D

ja ja sm se spolnu grčarja se spolnm direkt iz medvod k nm je pjačo furov pa mtka ga je neki doma jebala... tebe sm se pa tud spolnu točn , pa še gun je bil z nam k ma cagivo mito in mi že 2 mesca nalepke od akrapoviča nos, ampak jebat ga, aja pa še tist jeri yunior al kolkr kol že :OK: :OK: FACE VSI!!!!!!

Popravljeno . Popravil aprilia 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sm se spolnu grčarja se spolnm direkt iz medvod k nm je pjačo furov pa mtka ga je neki doma jebala... tebe sm se pa tud spolnu točn , pa še gun je bil z nam k ma cagivo mito in mi že 2 mesca nalepke od akrapoviča nos, ampak jebat ga, aja pa še tist jeri yunior al kolkr kol že  :OK:  :OK:  :OK:

men tut miha že pou leta nalepke nos! men mtka neki jebala? :hmm: že pozabu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut miha že pou leta nalepke nos! men mtka neki jebala?  :hmm:  že pozabu!

ma na kosilo si mogu čakat tko da smo bli mi še dl časa žejni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sm se spolnu grčarja se spolnm direkt iz medvod k nm je pjačo furov pa mtka ga je neki doma jebala... tebe sm se pa tud spolnu točn , pa še gun je bil z nam k ma cagivo mito in mi že 2 mesca nalepke od akrapoviča nos, ampak jebat ga, aja pa še tist jeri yunior al kolkr kol že  :OK:  :OK: FACE VSI!!!!!!

kdo si pa že ti?..a si mel aprilijo takrat v medvodah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm dans sm se po dolgem času spet fural malo. nareo sm enih 70 km... blo je tak hladno da kriza hmmmm pa niti enga motorista nism srečal jao :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm dans sm se po dolgem času spet fural malo. nareo sm enih 70 km... blo je tak hladno da kriza hmmmm pa niti enga motorista nism srečal jao :)

V takem vremenu se je priporočljivo voziti s sopotnico (da te ne zebe tak fejst), če se že moreš pelat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreckoti.....jest mam pa motor rastavljen ... (no ja, samo plastike)

kolen je pa povezan, pa ni vec rastavljen hehe:P

tko da jest bom pomoje motor kr odjavu pol k dam pridm iz pocitnc .....no ja odvisn od vremea oktobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa dons predelavo naredu... cestne gume dol, kross gor, špegle dol pa žmigovce. tko da me tud navte po cest vidl neki časa. razmišlam dab še luči pa tablco dol vrdu z usmi nosilci k tistga j zih 5kg. po gmajn itak ni policajov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom mojga pozim cist stripnu, da bo za drug let za na pisto ...

pisto :? lol

a boš probu, če gre tep tut 240 tko k unmu iz avtonet-a? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Jerry tut ni zdrov če kej na motorju ne ustvarja :P

točn tko :OK: sam nimam več idej za mojga... enkt se mi ti prpel do garaže da se tvojga lotm :D k je še original bl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točn tko  :OK: sam nimam več idej za mojga... enkt se mi ti prpel do garaže da se tvojga lotm  :D k je še original bl

Hehe :D

Ma men je moj čist ql tok zrihtan kt je...mam sam še auspuh za zamenat,spredno masko morm tut drugo enkrat nabavt pa žmiguce bom zamenu druzga pa skor da ni B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!