Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

En tip iz sežane prodaja gianellija za moj motorčk pa še dost pocen se mi zdi če je auspuh res tak kt prav sam ker mam jst do sežane kr konkretn zalogaj kilometrov bi prosu enga iz tm da bi šu mal pogledat če je auspuh res tak kt prav :)

No modri dirkač če si za pošl PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip iz sežane prodaja gianellija za moj motorčk pa še dost pocen se mi zdi če je auspuh res tak kt prav sam ker mam jst do sežane kr konkretn zalogaj kilometrov bi prosu enga iz tm da bi šu mal pogledat če je auspuh res tak kt prav :)

No modri dirkač če si za pošl PM...

Joj si skrt mislm bi 2 kolega uzel sabo pa bi sli na izlet pa mal do portoroza se kake punce pogledat.Jao jao mislm yamaha no :D :kva2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip iz sežane prodaja gianellija za moj motorčk pa še dost pocen se mi zdi če je auspuh res tak kt prav sam ker mam jst do sežane kr konkretn zalogaj kilometrov bi prosu enga iz tm da bi šu mal pogledat če je auspuh res tak kt prav :)

No modri dirkač če si za pošl PM...

modri dirkač mislm da ma še vedno razbit motor :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip iz sežane prodaja gianellija za moj motorčk pa še dost pocen se mi zdi če je auspuh res tak kt prav sam ker mam jst do sežane kr konkretn zalogaj kilometrov bi prosu enga iz tm da bi šu mal pogledat če je auspuh res tak kt prav :)

No modri dirkač če si za pošl PM...

Če se zmenmo loh gremo enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj si skrt mislm bi 2 kolega uzel sabo pa bi sli na izlet pa mal do portoroza se kake punce pogledat.Jao jao mislm yamaha no :D  :kva2:  :D

Hehe...ne sej ni problem da bi se zapelu dol sam tko kot prvo bi si mogu cajt uzet k ga ni lih na pretek kot drugo sm fulllll broke tko da se sploh nikamr ne vozm in mi motor že ene 2 tedna stoji(razn kdaj pa kdaj do šole pa nazaj)razn šu bi lahk z mtkinim avtom sam bi mogu spet sam dt za benz kar pa nikakor ne pride u poštev k nimam keša!!!!!!

Tko da če je auspuh res tak kt prav bi blo kul in bi reskeru tut tistih par jirju za benz sam če je pa kr neki pa model sam nabija pol se mi pa nikakor ne splača dol hodit sam da pogledam auspuh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...ne sej ni problem da bi se zapelu dol sam tko kot prvo bi si mogu cajt uzet k ga ni lih na pretek kot drugo sm fulllll broke tko da se sploh nikamr ne vozm in mi motor že ene 2 tedna stoji(razn kdaj pa kdaj do šole pa nazaj)razn šu bi lahk z mtkinim avtom sam bi mogu spet sam dt za benz kar pa nikakor ne pride u poštev k nimam keša!!!!!!

Tko da če je auspuh res tak kt prav bi blo kul in bi reskeru tut tistih par jirju za benz sam če je pa kr neki pa model sam nabija pol se mi pa nikakor ne splača dol hodit sam da pogledam auspuh!

to pa itak .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ti nimas financ sam za auspuh .....jest jih nimam ne za auspuh, ne za logarje, sploh pa ne za bencin :>

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:

heh!!! no danes je točno en mesec kaj imam motor na sevisu. pa to samo zaradi ne resnih ljudi ki delajo na servisu. meni se bo sfuzlalo. jebemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morš težit vsak dan, pa sam zagrozi mal da boš tržno inšpekcijo poklicu-to resno naredi, boš vidu kako se bojo podvizali! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh!!! no danes je točno en mesec kaj imam motor na sevisu. pa to samo zaradi ne resnih ljudi ki delajo na servisu. meni se bo sfuzlalo. jebemo

kaj pa popravlaš pa ker motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh ti nimas financ sam za auspuh .....jest jih nimam ne za auspuh, ne za logarje, sploh pa ne za bencin :>

:cry:  :cry:  :cry:  :cry:

Ja sej zakaj misliš da mi motor stoji doma in da se nič ne furam...KER NIMAM NITI ZA BENCIN NITI ZA OLJE NITI ZA NOVE GUME PA ŠE ČELADO MAM 3 LETA STARO ČIST ZJEBANO 3X PREVELKO KER NIMAM GNARA ZA NOVO!!!

Pa sej za en izlet letos bomo še mogl reskirat sam pol pa gotovo...

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morš težit vsak dan, pa sam zagrozi mal da boš tržno inšpekcijo poklicu-to resno naredi, boš vidu kako se bojo podvizali! :angry2:

ja ja ahahah tržno inšpekcijo poklicu :lol1: .........ma jaooo veš kolko njih briga za tvoj motor ti ga kr dajo nazaj kot si ga prinesu in pol jebi se .....jao človek kje živiš! Z grožnjami res boš daleč pršo!

Glej če nisi zadovoljen z servisem pokličeš prašaš če je narjeno če ni v tem roku časa ga prideš iskat in drugam na servis jst takih problemov sploh nimam jst ga nesem na servis v koper v 2 urah je servis narjen ........ če je gužva 1 dan max!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto klub EX grand prix , organizira 29. 09.05 od 13. do 17 ure "dan hitre vožnje" na dirkališču Grobnik Reka.Prijavi se lahko vsak , ki bi se rad preizkusil na dirkališču. Podrobne informacije na tel , 041 976 162 Janez

A bi kdo šel z mano sam pogledat ...baje za na dirkališče je za platit 15 k ali več.........anyway jst bi šou sam pogledat se kdo pridruži? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zakaj misliš da mi motor stoji doma in da se nič ne furam...KER NIMAM NITI ZA BENCIN NITI ZA OLJE NITI ZA NOVE GUME PA ŠE ČELADO MAM 3 LETA STARO ČIST ZJEBANO 3X PREVELKO KER NIMAM GNARA ZA NOVO!!!

Pa sej za en izlet letos bomo še mogl reskirat sam pol pa gotovo...

Če bi simbolistično sofinanciral prevoz v obliki kavice bi se pa že kdo našu in te peljal... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Airoh, mogoče grem jst na grobnik, bom vidu kako bo stanje v denarnici takrat.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi simbolistično sofinanciral prevoz v obliki kavice bi se pa že kdo našu in te peljal...  :)

Se ponujaš :naughty: :P

Hec,hec...ne men osebno se na zadnjem zicu motorja nekak ni za furat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi kdo šel z mano sam pogledat ...baje za na dirkališče je za platit 15 k ali več.........anyway jst bi šou sam pogledat se kdo pridruži?  :)

jest bi su sam keša ni oz. sm še 200k enmu dolžn :( :friend1:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!