Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma fantje js sm ful za to destinacijo sam odločte se že al gremo 200km stran od mene (Jezersko) al 200m stran od mene Sosednji hrib (sam ne vem kako bi z cestaki mi gor prplezal pa kje bi tm motorje pustl  :lol1:  pomoje se bi usak ugreznu min. za 1m.

Prnesm dilce od doma  :OK:

motorje postavmo pred kamnolom, k so tla iz peska, tko da se ne bo noben motor pogreznu! pa itk je asvalterana cesta do vrha, razen 100m ravnince je makedama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm se lih dons z veglnam menu da mi bo blokade z dt-jke piču sam enkrat morm do njega da bo pogledu kasn je sploh ta motor... :OK: prov zaprov tip mašine

Hehe :D Razrezat morš 1.del auspuha-koleno pa pobrat zadeve vn če hočš kej pametnega narest...če razrežeš lonc boš prdubu HP pa prov nič več :P

Pa kaj se sploh siliš s tem auspuhom!Ventil odpri pa boš mel moči več kot preveč :OK:

ej folk! k bo kkšn lep vikend v oktobru, pa k bo MI dol gips dau, pa mitofreak pride nazaj iz turčije, gremo lahko eno zaklučno turo na marijo reko, pol se pa zapelemo do gabrovke in nardimo en piknik, da zapijemo to sezono, pa tm šotore postavmo (za vsak slučaj, če bo kdo zaspan)! ker travnik je kr dost velk, pa tko mal na hribčku!

a je kdo za!  Gabrovka je 60 km od Ljubljane, pa tisti k ste iz štajerske itk pridete po zasavju do dol, ostali k smo pa bliz lublane pa tut ni delč!

dejte povedat predloge!

Evo jst sm za...če bo le cajt,k dnarja vem da ne bo :BUA: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bom meu sreco z usm se vm tud jest prdruzim... sam da se nebo pol kdo tm okol dru dule savić pa z palcko od sladoleda okol skaku! :nono: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bom meu sreco z usm se vm tud jest prdruzim... sam da se nebo pol kdo tm okol dru dule savić pa z palcko od sladoleda okol skaku!  :nono:      :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:slap: jst tut upam,da se ne bo najdu kakšn tak pacient!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sam da se nebo pol kdo tm okol dru dule savić pa z palcko od sladoleda okol skaku!

Fantje mislm da je že skrajn cajt da prerastemo tele sladoled palčke,itd...

:P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako glede za grobnik 29.9 oz ta četrtek je tako jstp a frend k nima 125tko pač yamaha R6 uglavnem mi 2 greva 100% ! dol če se kdo še hoče pridružit nama naj mi piše privatno tako da se dobimo nekje vsi skupaj ...naj bi se šlo zjutraj amapk ker dosti folka tukaj ima šolo bi se kaj dalo zmenit za 2 uro ali pa še prej.......za enkrat jst pa frend sva zemnjena za zjutrej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk! k bo kkšn lep vikend v oktobru, pa k bo MI dol gips dau, pa mitofreak pride nazaj iz turčije, gremo lahko eno zaklučno turo na marijo reko, pol se pa zapelemo do gabrovke in nardimo en piknik, da zapijemo to sezono, pa tm šotore postavmo (za vsak slučaj, če bo kdo zaspan)! ker travnik je kr dost velk, pa tko mal na hribčku!

a je kdo za!  Gabrovka je 60 km od Ljubljane, pa tisti k ste iz štajerske itk pridete po zasavju do dol, ostali k smo pa bliz lublane pa tut ni delč!

dejte povedat predloge!

to pa valda da se gre pa še gumo bom mal žgau k je tko al tko čist v p****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa valda da se gre pa še gumo bom mal žgau k je tko al tko čist v p****

Sj saj gume noumo znucal kr ni v bližini asvalta :P

Se zapelemo pa do igrišča,kjer že js lastim en krog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha a bos ti na grobniku zdj k gre folk dol?Jz pa lubi greva v maredo tko da ce bos ma se slismo pa kj prletiva gor pogledat pa te se zapelm en krog z ferarrijem.MA sj je bl u kurcu k ma zadne gume cist zlizane pa se tastar model je tko da :D sam gre pa gre...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tejcy...kaj pravš,bi me s ferrarijem prehitela čez planino :P  ;)

S tem sigurno ne k nima nic vec profila na zadnih gumah :D lol se ze po ravnem peles cik cak k dajes gas.SAm se zmeri motor je zakon :D

RSmaniak takle klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

pizda kera ferma pa je to? a majo to kao sluzben avto?  :slap:

Ja da bi mel pa to sluzben avto bi blo pa zakon ja :D hehe jao ne to si ga sam zrentas ce hoces :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk košta? :kva2:

Nočeš vedet&belive me še dolg ne boš mel tok dnarja samo za to da bi se 100km pelju s telimle :wacko: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočeš vedet&belive me še dolg ne boš mel tok dnarja samo za to da bi se 100km pelju s telimle :wacko:  :P

jap nočes vedt :blink: k so prevelke cifre .) tu much res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!