Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

včeraj se je zgodil zgodovinski dogodek:

dočakal sem klic iz servisa motor je končan

samo sem ugotovil da se lahko peljem še samo ob lepem vremenu kam ko je od zuni toplo. ker imam zadnjo guma popoln slide. aja pa motor je bil na servisu od 26.8 do 28 9. ter da še mi je doam en teden stau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se je zgodil zgodovinski dogodek:

dočakal sem klic iz servisa motor je končan

samo sem ugotovil da se lahko peljem še samo ob lepem vremenu kam ko je od zuni toplo. ker imam zadnjo guma popoln slide. aja pa motor je bil na servisu od 26.8 do 28 9. ter da še mi je doam en teden stau.

Kaj se je pa teb zgodil da so ti toooook dolg rihtal? K tole je pa mal predolg .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je pa teb zgodil da so ti toooook dolg rihtal? K tole je pa mal predolg .)

nimam pojam kaj so tka dolgo delali. vglavnem je crknil en del ki je bil pod garancijo. in sem ga moral čakati iz italije. in se je vleklo. če mi še enkrat crkne jo bom prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ja jest pridem sej greva skp an?

a gres dons na ksn ride ( zej k se je benz pocenu :) )

jest se bom su nekam pelat pa mozn da gre tut tilen (DR)

dej pridem jest do tebe okol pol3 ok?

Pa upam da bo na bledu čim več tut 125ccm motorjev

Lp Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebeljevo zakon :)

SE HECAŠ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

DANES sem bil prvič na Trebeljevem čeprav sem oddaljen le nekaj več kot 25km!

To cesto lahko opišem samo z eno besedo UBIJALSKI-MAMI-FRITEZNI-PESKOVNIK :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

1. MAMI-ŽENSKE 2 ženski bi me kmal ubili ma to ne morš tko vozt js sm se vidu že v nebesih!!!!, ma v ovink sekala qrba za pou avta čez črto, tko d sm js mogu po muldi vozt!!!In to 2x se mi je zgodl sam d je blo 1x pa na ravnini sm pa tut s špeglih prah spucu!! :kva2: Ma ženska se ni odmaknila niti za milimetr

2. FRITEZA-OLJE Ne morš d vrjameš, vozu sm z rezervo čez ovinke, zgleda zaradi olja na cesti sm vozu SUPERMOTO skos 3x mi je zdsevala zadnja guma 2x sprednja, 1x k sm se res usrov pa obe :glare: in to samo 4x gor pa dol pa s tem da sm prvič vozil d dost rezerve!!!

3. PESKOVNIK-PESEK no res da ga ni na usakem ovinku ampak ga ni ovinka da bi bil čist

Še ene par komentarjev glede RID:

- ušeč mi je da je malo avtomobilov, amapk tisti keri so vozijo kot bi vozili prvič al pa zadnjič :slap:

- ljubim da cestišče ni niti malo nagubano, ker pač ni težkih uničevalnih strojev (za razliko na Planini ali Marija reki)

- ne vem kdo si je to zmislu da mu je asvalt všeč???ta asvalt je zelo malo grob in je v ovinkih kar lepo zglajen tako da oprijem za PRETIRAVANJE NI PRIMEREN!!!!! (razn za voznike SM, ker na SUPERSPORT motorju nerad izvajam lovljenje z nogo po tleh :kva2: , je pa svojevrsten užitek tut na SS :D :kva2: )

- da ne omenjam (mokrega) listja na cesti + 2kg/m2 dreka ki ga domačini zaradi lastne varnosti raztrosijo z trosilci gnoja (škoda k nism sliku kaj to delajo!!!!!!)

- je pa ta hribčk primeren za lepo umerjeno nedeljsko vožnjo in pa seveda za SM

To je samo moje videnje te ceste d ne bo kakšnih prevelikih zamer, drgac pa :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš ono temo pa malo preberi in povprašaj tam, jest ne bom ker ga bom vsaj še 1-2mesca rabu(izpit grem zdej delat za afto) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima ce kdo misli odjavit motor cez zimo. se to splača pri 125 ccm?

Če mene prašaš se ga ne splača...sm ga odjavu 2 zimi nazaj pa kot 1. mi je simljivo uno njihovo preračunavanje povračitve denarja,kot 2. pa zgubiš bonifikacijo,a ne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nčveč ni tega da zgubiš bonifikacijo jest sm ga lan ojavu pa mi je bonifikacija ostala tablico sm pa deponeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nčveč ni tega da zgubiš bonifikacijo jest sm ga lan ojavu pa mi je bonifikacija ostala tablico sm pa deponeru

A res!

Pol se pa mogoče clo splača...2 let nazaj vem da sm zajebu 5% .)

Hehe,pr men je nekak nemogoče tablco deponerat :D Oz. me čaka neki šraufanja pa vrtanja če bi jo hotu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonifikacija so tisti procenti pri zavarovanju vozila ki jih pridobivaš oz. izgubljaš s tem pa maš cenejše oz. dražje zavarovanje...začneš v 14.razredu potem pa za vsako leto,ko ne narediš nesreče(in s tem ne izgubiš nobenga kupončka),pridobiš 1 razred oz. 5% popusta pri zavarovanju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biu na Trebelnjem pa na Marija reki, pa povsod so bi te jebeni kapsi :angry2:

No na Marija reki so me še lepo posnel z tisto bedno sonijevo kamrco pa še tablco sm mogu tkoj dol zavihat :cry: , sj sm jo navrhu prec nazaj gor dav tko d ni blo panike :lol1:

Drgac je pa MR nedvomno najbolsa cesta u SLO :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons biu na Trebelnjem pa na Marija reki, pa povsod so bi te jebeni kapsi  :angry2:

No na Marija reki so me še lepo posnel z tisto bedno sonijevo kamrco pa še tablco sm mogu tkoj dol zavihat  :cry: , sj sm jo navrhu prec nazaj gor dav tko d ni blo panike  :lol1:

Drgac je pa MR nedvomno najbolsa cesta u SLO  :yea2:  :yea2:

Zadnič nas je 1h snemal, pa kaj pol, sej nismo nobenga prekrška tam čez on ovinek delal. Naj snema kok če, motor pa itq prodajam, na naslednem bom pa tako ali tako ustrezno poskrbel za "položaj" tablce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnič nas je 1h snemal, pa kaj pol, sej nismo nobenga prekrška tam čez on ovinek delal. Naj snema kok če, motor pa itq prodajam, na naslednem bom pa tako ali tako ustrezno poskrbel za "položaj" tablce.

Jah jebeš js najprej nism mev tablce v pravilnm položaju, pol ne vem kok je glih legana moja zadna luč, da o kakšni prvi pomoči sploh ne govorim

Tko d sm čisti ilegalc :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jebeš js najprej nism mev tablce v pravilnm položaju, pol ne vem kok je glih legana moja zadna luč, da o kakšni prvi pomoči sploh ne govorim

Tko d sm čisti ilegalc  :slap:  :lol:

btk, če ti ne teži je čist ql, pa če te 10x ustav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res...naj pa snema revež bogi če nima refleksov da bi liziko stegnu :slap: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!