Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk zdele grem pisat cpp... ce pa zdj ne nardim pol nebom pa nikol... use sm nadrkan u picku matr in bom uprasu ce lohk se za avto zravn nardim  :lol1: 

uglavnem upam da cez ksne 2 urce prnesem happy news ;)

pc

GUDLAK MAN!!!!! :afro1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU!!! :kva2: :photo: :yea1: :yea2: :worship: :010 :beer2: :fight1: :music3: :grupni: :grupni: :grupni: :smoke: :OK: :kva1: :music4: ;) :stupid:

pa za vozno sm se sou ze prjaut tko da bom mogoce ta vikend (ce nebo dzja) ksno turco na primorsk naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU!!!  :kva2:  :photo:  :yea1:  :yea2:  :worship:  :010  :beer2:  :fight1:  :music3:  :grupni:  :grupni:  :grupni:  :smoke:  :OK:  :kva1:  :music4:  ;)  :stupid:

pa za vozno sm se sou ze prjaut tko da bom mogoce ta vikend (ce nebo dzja) ksno turco na primorsk naredu :D

heh čestitam :D torej le neo šo motor od hiše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAREDU!!!  :kva2:  :photo:  :yea1:  :yea2:  :worship:  :010  :beer2:  :fight1:  :music3:  :grupni:  :grupni:  :grupni:  :smoke:  :OK:  :kva1:  :music4:  ;)  :stupid:

pa za vozno sm se sou ze prjaut tko da bom mogoce ta vikend (ce nebo dzja) ksno turco na primorsk naredu :D

:kva2: to model! še vožno nared, pol se gremo pa furat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tnx usm! res! gremo na drink... 1x ;) sam zdj je en problemcek... ta tedn se nebom prsu na vrsto za glavno vozno... druh vikend bom pa ze meu izpit... tko da... kasn je kej vreme napovedan? :D

p.s.: tastari so zgledal nekm zalostni dons :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loooll .. MTE cestitam .... kej po primorski se bos kej vozu ..... dej fantje pridte kej do mene dej :P se gremo kam furt kr jst se niam izpita pa v petk grem naredit se prepis za motor tko da bo moj strojcek cist cist moj moj moj moj :PPP ***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tnx usm! res! gremo na drink... 1x ;) sam zdj je en problemcek... ta tedn se nebom prsu na vrsto za glavno vozno... druh vikend bom pa ze meu izpit... tko da... kasn je kej vreme napovedan? :D

p.s.: tastari so zgledal nekm zalostni dons  :lol1:

Ja, sam računi da boš še vsaj 2× fuknu glavno! :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam računi da boš še vsaj 2× fuknu glavno! :slap:  :lol1:

looooll no comment ... burek ku si pr**** bogmu pobču spodpijaš moralo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam računi da boš še vsaj 2× fuknu glavno! :slap:  :lol1:

:D ehhh mybe bo mel več sreče kot za cpp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njej se pa res ni dal učit al pa je tok živčna. Čestitam MTE mogoče boš pa le še letos mal pajčevine v cilindru omedu pr mitotu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam računi da boš še vsaj 2× fuknu glavno! :slap:  :lol1:

Kere maš človk :slap:

Pa kwa vm je ta vožna tak problem...odfuraš tko kt d bi vajo odfuru,jst sm že 3 vožne naredu vse v prvo pa sm meu za avto naprimer samo 22 ur kar je skor res minimalno možno pa so vsi govorl kok me bojo jebal na glavni pa sm naredu BP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kere maš človk :slap:

Pa kwa vm je ta vožna tak problem...odfuraš tko kt d bi vajo odfuru,jst sm že 3 vožne naredu vse v prvo pa sm meu za avto naprimer samo 22 ur kar je skor res minimalno možno pa so vsi govorl kok me bojo jebal na glavni pa sm naredu BP :OK:

Je bla komu slucajno GLAVNA VOZNJA problem??? :? :blink: :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bla komu slucajno GLAVNA VOZNJA problem??? :?  :blink:  :blink:  :?

glavna vožnja ni problem, razn če dž res lije, tko da tut 20 metrov pred sabo ne vidš, pa če je na poligonu že tko gladk asvalt, pol da ga pa še zmoč! pa da ti 2 minute pred izpitom v motorju zmanjka olja, tko da more pol inštruktor letet na bencinsko po en olje, da se motor sploh naprej premakne!

no naslednič k je biu pa lep vreme, je blo pa brez problemov! furov sm 1 uro pa 35 minut (k je izpitnik lih u službo pršu, pa je mau cajt) da smo se fural po celi LJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavna vožnja ni problem, razn če dž res lije, tko da tut 20 metrov pred sabo ne vidš, pa če je na poligonu že tko gladk asvalt, pol da ga pa še zmoč! pa da ti 2 minute pred izpitom v motorju zmanjka olja, tko da more pol inštruktor letet na bencinsko po en olje, da se motor sploh naprej premakne! 

no naslednič k je biu pa lep vreme, je blo pa brez problemov! furov sm 1 uro pa 35 minut (k je izpitnik lih u službo pršu, pa je mau cajt) da smo se fural po celi LJ!

Hahaha, na moji glavni je biu pa čist lep vreme, sam je bla fora d je glih tkt crknla radijska zveza, tko d sm js (vozil ravno) in kr nekam že skor na AC pršu, itk ni blo nobenmu od njiju nč jasn kam js vozim :afro1: Glavna je pa tok hitr minila kot še nobena druga ura, pomoje sm vozu ene pou urce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm vozu 30minut, s tem da na poligonu un tip se neki meni z inštruktorjem, pol se pa h men obrne:"A veš kam bomo zdej šla?", jest da nevem, pol pa:"Prot Šembijam, tm so taaaakiiiii leeeeeeepi ovinkci..."

Na koncu pol se ustavmo pride vn in odkimava z glavo, češ jej jej, to je blo pa slabo in mi reče Jah, kolega, STOP znak ste prevozu! Smrtno resn, jest uno ma ni možn, kje kdaj, ne more bit...

Pol pa se nasmeje pa mi stisne roko in reče da brez napak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol... je blo pa pestro grcar... en moj frend je skor u snegu delu :slap: mu je na poligonu zablokerala taspredna guma na unem zaviranju pa je skor fuknu :nono: sam pol je naredu... ce je on bom pa tud jest :OK: a se ksn lep vreme prpraula?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi nekam napisu vreme, po moje v kak iskalnik, notepad nevem če bo kej pomagu :) , pa mal pogledu? Dej Mte, you can do it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!