Skoči na vsebino

Renault Kangoo - sumljivo ugodna cena


uporabnik123

Priporočene objave

Zdravo.

Po skoraj treh letih študentskega dela sem končno nagrmadil nekaj denarcev za svoj prvi premikajoči se domek. Mojim potrebam bi zelo ustrezal kangoo, saj bi vanj lahko strpal kolo ter druge rekvizite.

In sem se ogrel za tale oglasek: l. 97, 140 tisoč km, 2300 eur ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) Ker se ta avto prodaja že skoraj dva tedna, je v primerjavi z ostalimi kangooji sumljivo poceni in bi pri nakupu ne rad padel na nos, me zanima zlasti, če je tako nizka cena pač običajna za ta letnik in tako število prevoženih km, ali pa je možno, da se kje skriva past?

P.S. Kaj pa Mazda 323, l. 97, 150 tisoč km? A je to preveč prevoženih?

Hvala.

Popravljeno . Popravil uporabnik123
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Po skoraj treh letih študentskega dela sem končno nagrmadil nekaj denarcev za svoj prvi premikajoči se domek. Mojim potrebam bi zelo ustrezal kangoo, saj bi vanj lahko strpal kolo ter druge rekvizite.

In sem se ogrel za tale oglasek: l. 97, 140 tisoč km, 2300 eur ((Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)) Ker se ta avto prodaja že skoraj dva tedna, je v primerjavi z ostalimi kangooji sumljivo poceni in bi pri nakupu ne rad padel na nos, me zanima zlasti, če je tako nizka cena pač običajna za ta letnik in tako število prevoženih km, ali pa je možno, da se kje skriva past?

P.S. Kaj pa Mazda 323, l. 97, 150 tisoč km? A je to preveč prevoženih?

Hvala.

Sprašuješ če so kilometri realni, ljudi, ki tega avta slučajno niso videli in ga verjetno tudi ne bodo... Če tukaj kaj ni realnega si to ti :huh:

Morda bi bilo bolj koristno, da greš avto dejansko gledat... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi, pa boš imel vse odgovore na vprašanja

itak se mi zdi, da sprašuješ, da bi ti dali zeleno luč na nakup...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga leta sem bil lastnik tega avta (dotičnega) in ne samo to, sem tudi njegov idejni snovalec, tako da ti lahko zatrdim, da so kilometri realni. Vožen je bil samo na dolgih relacijah in sicer petih. Brez vmesnega ustavljanja. Zaradi časovne zanke, na katero sem tega dni naletel v rondoju, je prišlo do manjšega zamika na časovni premici, ki pa se je čez čas, kot vse dobre prasice, ukrivila in me izpljunila nazaj na izhodiščno točko. Na tej sem trenutno obstal, ker so mi Helsinki hudičevo všeč.

Hija, hija, Finlandija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poceni je glede na cene ostalih na oglasniku.....

po Eurotaxu je pa cena najbrž še nižja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druzga ti ne preostane, ko da greš pogledat...lahko pa že sumiš malo, da morda le ni vse tako v redu, če je cenejši od večine... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pogleat pojdi sam vseen js se nebi odloču za nakup .)

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!