Skoči na vsebino

Odsvetujem razvijanje filmov v Foto Tivoli Ljubljana!!!


master 007

Priporočene objave

Dne 29.07.2002 sva s punco odnesla razviti njene DIA filme iz potovanja po Tajski in Laosu. Vseh šest filmov sva zahtevala, da jih ostevilcijo in razvijejo po dolocenem vrstnem redu (kot je bilo oznaceno). Prodajalka v KEFO (trgovina s fotoopremo pri Bavarskem dvoru v Ljubljani, ki je imela sloves, da je med najboljsimi trgovinami in zelo dobro razvija DIA filme) je vse skupaj napravila tako kot sva ji narocila, nama pa je dejala, da prideva naslednji dan po diase. Ko sva naslednji dan prisla v trgovino KEFO je bil ze na zacetku sok, ko filmov sploh niso razrezali ampak so jih pustili kar zrolane. Ker se to ni bilo dovolj je na eni od kuvert pisalo, da so jim filmi padli iz kuvert in, da so pozabili vrstni red filmov. Ko pa se malo bolj podrobno pogledam, pa vidim, da manjkata dva filma. Prodajalka se cudi, kako je to mozno, malo klice naokoli kje sta se dva filma in nama rece, da so filma nasli, vendar naj prideva po njih cez kaksno uro. Greva malo naokoli in prideva cez eno uro. IN PRESENECENJE!!! nasli so oba filma, vendar SO JIH UNICILI PRI RAZVIJANJU, ker naj neki nebi bilo v redu z masino. UNICILI SO NAMA PRVI IN ZADNJI FILM. :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x

Ta mlada prodajalka je se nekaj pametnovala kako se je ze njej tudi to zgodilo (ma ja jest pa verjamem v Baltazarja) :evil: :evil: , pol sem pa jim jest moral povedati svoje. taksnega dilentatizma pri delu s fotografskimi filmi se nisem videl, pa ze kar nekaj casa fotografiram. Najprej jim vse iz vreck pade, pol ti filmov sploh ne spakirajo tako kot je treba, temu sledi, da ti ne povejo kaj se je zgodilo z dvema filmoma, ko jih pa ze dobis po dolgem cakanju, pa ti s strahom povejo, da so jih zjebali, vendar ne zato ker so nesposobni, ampak zato ker se jim je to prvic naredilo in da nekaj z razvijanjem ni bilo v redu. BANDA. :evil: :evil: :evil:

Sele po tem ko sem se dodobra razpizdil nad njihovim odnosom in delom se je od nekod pojavila sefica, ki je zadevo poskusala umiriti na ta nacin, da nama ni racunala stroskov pa se dva nova filma je dala. Ha, raje bi placal in mel vse OK, kot pa to. :x :x :x

NASVET: VSEM POPOTNIKOM GLOBOKO ODSVETUJEM RAZVIJANJE FOTOGRAFSKIH FILMOV V VERIGI FOTO TIVOLIJA, MED KATERIMI JE TUDI TRGOVINA KEFO, IN SICER, DA NE BOSTE IMELI TAKSNIH PROBLEMOV KOT SVA JIH IMELA MIDVA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dia filme nosim h Klemencu (DIA STUDIO d.o.o. Stane Klemenc), ki je lociran med Namo in Konzorcijem, pri kinu Komuna, in sicer na tisti uličici ki je pravokotna na Slovensko (in pelje nato zadaj mimo parlamenta)... kako se ji že reče... Tomšičeva se mi zdi...

Hudi profiji že od nekdaj, pa samo z diasi se ukvarjajo... je pa res, da se uničenje filma lahko zgodi povsod, samo drek je, ko se to zgodi tebi. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

(če ti kaj pomaga, ti lahko kakšen dias iz Tajske/Laosa skopiram :? :? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če ti kaj pomaga, ti lahko kakšen dias iz Tajske/Laosa skopiram :? :? )

Ce bo potrebno bi te res prosil. Moram punco vprasat kaj ji pravzaprav manjka.

TNX Noise. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj diasov iz J tajske (AO Nang, Phi Phi Don,....) imam tudi jaz. Imam tudi slike ampak za razliko od vajinih tezav so meni slike in negative "zalozili" kolegi in jih ze eno leto brezuspesno iscem :evil: :x . No vsaj diasi so OK. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če ti kaj pomaga, ti lahko kakšen dias iz Tajske/Laosa skopiram :? :? )

Ce bo potrebno bi te res prosil. Moram punco vprasat kaj ji pravzaprav manjka.

Diasov od Tajske nimam veliko, ker prvič ko sem bil tam in sem jo prečesal od severa na jug nisem imel s sabo diasov.

Drugič (ko sem šel tudi v Laos) pa nisem bil toliko na Tajski; od Laosa imam dejansko vse kar je za videt, od Tajske pa del Bangkoka in Koh Phangan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(če ti kaj pomaga, ti lahko kakšen dias iz Tajske/Laosa skopiram :? :? )

Ce bo potrebno bi te res prosil. Moram punco vprasat kaj ji pravzaprav manjka.

Diasov od Tajske nimam veliko, ker prvič ko sem bil tam in sem jo prečesal od severa na jug nisem imel s sabo diasov.

Drugič (ko sem šel tudi v Laos) pa nisem bil toliko na Tajski; od Laosa imam dejansko vse kar je za videt, od Tajske pa del Bangkoka in Koh Phangan...

Ni panike bomo ze nekako. TNX vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!