Skoči na vsebino

Stari chat ... novi chat !!! ???


Priporočene objave

Danes bil prvič na novem chatu ... kaj naj rečem ... razočaran :cry: .

Sem že na chatu izrazil svoje mnenje, pa sem bil kregan ... v stilu : trpi če hočeš al nočeš ...

Resno sprašujem ostale kaj mislijo predvsem o novi podobi, ki je po mojem popolnoma nepregledna in preveč kockasto leti. Nicki so pomešani med besedilo in slabo pregledni, za vsako objavo sproti moraš označevati željeno barvo, skratka še enkrat :cry: .

Nikogar nočem žalit ali se norčevat, sam se na te stvari ne spoznam, pa vseeno mislim, da tako drastična sprememba ni bila potrebna.

Prosim za mnenje ostalih, admini pa prisluhnite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem se strinjam ...

hkrati pa dodajam, da potrpežljivo počakajmo na pozitivne spremembe ...

mene najbolj moti, da lahko kdorkoli pride v chat z katerimkoli nicknameom. idelano bi bilo, da je zadeva povezana kar s prijavo na forumu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za voljo Codeina ne bom rekla, da je Bljek, mi pa ni vsec... sorry... totalna zmesnjava... poleg tega se mi pa dozdeva, da je na onem chatu - ircu nekaj folk, ki sploh blage veze nimajo z motorizmom... :twisted: :evil: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene najbolj moti, da lahko kdorkoli pride v chat z katerimkoli nicknameom. idelano bi bilo, da je zadeva povezana kar s prijavo na forumu ...

:arrow: preberi ono prvotno temo o novem chatu, so tam navodila napisana. Ce preberes tisto, vidis, da zgoraj napisano ni res. Je res samo, da je prijava storasta. Ampak ce hoces, se lahko zavarujes. Z geslom ...

Kot racunalnikar verjetno vsaj okvirno poznas RFC za IRC al pa vsaj delovanje ... registracija ni del irca samega, to nekateri resijo naknadno s cim dodatnim. Mi tudi. In CGI:IRC je treba pripravit do tega da bo po connectu registriral ... ce znas kaj perla, pomoc dobrodosla, jaz ga se ne znam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,tvoj problem je,da domnevas,da vsi vemo vsaj polovico toliko,kot ti o racunalnistvu; zase lahko recem,da pojma nimam. :? :shock:

prvi vtisi:

prejsnja oblika chata mi je bila opticno bolj vsec in se pridruzujem ike-ovem mnenju.meni deluje novi chat bolj storast in nepregleden kot uprabniku; kako to deluje v ozadju mi je mar samo toliko,da deluje (ali ne) in to hitro in zanesljivo.vse ostalo,kako zakaj kdo kje s kom ali s cim kdaj me ne briga,samo da deluje in da je opticno pregleden.trenuten chat zame vsaj pregleden sigurno ni.sem pac vizualen tip.ce deluje in kako dobro deluje ne znam oceniti,razen kot uporabnik; zato sem bil pa se premalo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,tvoj problem je,da domnevas,da vsi vemo vsaj polovico toliko,kot ti o racunalnistvu; zase lahko recem,da pojma nimam. :? :shock:

Ono zgoraj je bilo samo za hotschkota ... in on ve kar nekaj verjetno :D

O preglednosti pa ... kot bi SF rekel - banda pokvarjena, na IRCu bi se morala kaliti :wink: :twisted: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc,to je kot da reces,da naj bi se vsi zacetniki/polagalci izpita A zaceli uciti na herculesih ali pre-unit triumph-ih ali kakih knucklehead-ih in sele po opravljenem izpitu bili "zreli" za naprednejse motocikle. :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa novi chat čist ql (zgleda da sm skor edini), ker je velik hitrejši, kar se pa smajlijov tiče, pa tud če jih ne bi blo, ker ne vplivajo bistveno na pogovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog CYC-u in CODY-ju v katero smer naj raziščeta in razvijeta novi chat:

-obvezen profil uporabnika z nekaj nastavitvami in podatki (nick, geslo, barva nicka, default barva pisave ...)

-daljši nickname-i

-onemogočen anonymous login oz. moto## login

-... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog CYC-u in CODY-ju v katero smer naj raziščeta in razvijeta novi chat:

-obvezen profil uporabnika z nekaj nastavitvami in podatki (nick, geslo, barva nicka, default barva pisave ...)

-daljši nickname-i

-onemogočen anonymous login oz. moto## login

-... :)

Ma grem raje na morje, ker me je minalo veselje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grem raje na morje, ker me je minalo veselje....

Maš prou, pa ful uživej in še zame kakšnega spij :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se na novem chatu skoz neki zatika a je verjetno kriv comp.novi chat mi je drgač kr ql,smešno mi je bilo pa to,da se je pojavil STARI FAKER,ko STARI FAK,ker ni mogel vpisati celega nicka.ker moram jaz tudi krajšati nick mi je cyc obljubil da se bo pozanimal glede tega.glede registracije nicka sem pa najbrž prebutast,ker nimam pojma kako to storiš.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grem raje na morje, ker me je minalo veselje....

Maš prou, pa ful uživej in še zame kakšnega spij :D :D

Hvala! Vsekakor bom spil še enega zate... pa še kartico bi ti poslal, če bi vedel kam naj jo pošljem... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D :D

Jest sem pa čist zadovoljen z novim chatom. Pozabljate kaj je bistvo le-tega. Druženje,klepetanje,.............

In stvar zelo spodobno laufa.....kar je pomembno tudi zelo hitro.....

Če je pa pač v drugi preobleki mi je pa čisto vseeno.

Sam da mam jest svoj peskovnik, kakšne barve ma pa ograjo mi je pa čist popolnoma vseeno.

:twisted:

:D :D :D :D :D

jest se vseeno zabavam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,saj ko se bomo navadili bo tako vseeno.....samo ce pa ze vprasajo..... :P :lol: :lol: konc´ diskusije,nared´te,pa bo.moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!