Skoči na vsebino

Izginil Rajko Hrvatič


billy

Priporočene objave

Rajko Hrvatič je baje pogrešan;je že pred časom v medijih govoril da ma občutek da ga lahko ugrabijo.Le čemu,poštenim pa pridnim državljanom se take stvari pa ja ne dogajajo?!!!

Boli me k.... zanga, tako kot njega zame!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ga ni! Če ga ne bo več, je napravil prostor nekomu drugemu, da uspe!.

Torej kdo bi ga rad zamenjal?

Živiš par let in to intenzivno. Kot on. V parih letih je najbrž doživel kot nas večina ne bo v celem življenju.

A da ne?

Torej, kdo kupi njegovo vilo nad Portorožem? Kdo lahko ulovi vse tiste babe, ki jih je on?

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, kdo kupi njegovo vilo nad Portorožem? Kdo lahko ulovi vse tiste babe, ki jih je on?

jst :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kdo bi ga rad zamenjal?

Torej, kdo kupi njegovo vilo nad Portorožem? Kdo lahko ulovi vse tiste babe, ki jih je on?

Vežnaver :? :xx:

Sam res čudn vse skup, sam pomoje se je Rajc umaknu mal očem javnosti pa to... in se bo kmal spet med kakimi babami pojavu. Zdej je bla idealna priložnost: bil je napaden u Poreču, zdej ga pa ni. Pomoje je dobr provokator in blefer, sej navsezadnje je doma v igralništvu .)

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je imel enostavno jajca.

A si hotu kej povedat? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kdo pa je ta Rajko :? a ma kdo kakšno sliko tega človeka lahko da ga je že kdo videl pa ne ve da je pogrešan :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vežnaver :? :xx:

Pomoje je dobr provokator in blefer,

opla, jure.

kdo je tu provokator, se ve :nono: :nono:

Sicer pa za ves fičnik, ki ga je zaslužil, plača davek, poleg tega je njegovo podjetje izvozno usmerjeno, je iz področja visoke tehnologije,....

Poleg tega vem za eno podjetje, ki obstaja samo za to, ker za Pečečnika, ki dela za Horvatiča, dela komponente za aparate.

tak da samo slabih stvari tudi ni od Hrvatiča.

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, poleg tega je njegovo podjetje izvozno usmerjeno, je iz področja visoke tehnologije,....

aha, haig tech hawain tropic beybe izvaža ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, haig tech hawain tropic beybe izvaža ! :P

Dajte raje povedat kje jih dela, da kakšno po diskontni ceni nabavmo :P :wub: :P :winkiss:

res,res :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor je meni znano proizvaja s parterjem Pečečnikom elektronske rulete, ki jih izvaža v več kot 50 držav.

Havaian tropic pa je ena od postranskih dejavnosti.

Kaže na njegovo iznajdljivost.

Namesto, da bi iskal bejbe po diskotekah, organizira lepotno tekmovanje, pa same hodijo k njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kaže na njegovo iznajdljivost.

Namesto, da bi iskal bejbe po diskotekah, organizira lepotno tekmovanje, pa same hodijo k njemu.

Pa še na Metelkovo mu ni treba hodit iskat onih za 5€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zadnjič shandlal na 4€.

Brez gumice, ali pa če bi svojo s sabo prinesel, pa bi dala celo za 3,5 €

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se zadnjič shandlal na 4€.

Brez gumice, ali pa če bi svojo s sabo prinesel, pa bi dala celo za 3,5 €

Tale mora bit res dobra :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam pomoje se je Rajc umaknu mal očem javnosti pa to... in se bo kmal spet med kakimi babami pojavu. Zdej je bla idealna priložnost: bil je napaden u Poreču, zdej ga pa ni. Pomoje je dobr provokator in blefer, sej navsezadnje je doma v igralništvu .)

Točn tko je, kukr sm reku :D Hrvatič je namreč že doma, bil baje poslovno v tujini, potem pa, kakor je rekel, si je vzel čas zase in kot je še rekel, da je sedaj videl, kdo so njegovi resnični prijatelji, ki jih je skrbelo zanj.

Kot sem reku: dober provokator in blefer :D

opla, jure.

kdo je tu provokator, se ve :nono: :nono:

tak da samo slabih stvari tudi ni od Hrvatiča.

Nisem nikol reku, da so kake slabe stvari od Hrvatiča al pa da je Hrvatič slab človek :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa je drugi martin Strel :lol1:

oba željna da se ves svet vrti okoli njunih smrdljivih tac :P :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem reku: dober provokator in blefer :D

Nisem nikol reku, da so kake slabe stvari od Hrvatiča al pa da je Hrvatič slab človek :hmm:

hja ... mediji so mu lep "imidž" naredili, pozitiven ... kakšna je resnica, jih pa ve le malo ... ampak tisti v javnosti modro molčijo ... le zakaj, le zakaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!