Skoči na vsebino

Izginil Rajko Hrvatič


billy

Priporočene objave

a ti je bakra zmanjkalo da ti mede :eek: :eek: :eek:

:headbang: :headbang:

Ma veš kaj škifo, baker imajo tvoji prijatli k ga pobirajo in prodajajo :grim , pa človeka sploh ne poznaš in nabijaš v tri krasne, čista slovenceljska foušija in nedojebanost, ni kej kar tako naprej, da bodo imel se nekateri nad čem naslajat ! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the myster BIN(jack) :P kje si videl da sem jaz nabijal :eek:

če si zmeden v glavi in ne znaš brati zapusti forum :headbang: :headbang: :headbang:

tata ti je nepismeni škifo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tako fenomenalno pomembnega na celi storiji ce je tipo izginil in se spet nasel ?

ce ze hocete nekaj interesantnega: vsako minuto umre na svetu en clovek v prometni nesreci.

Eeeeeee, to je zate interesantno? :doze: Če ni bil prej v Lady ali na Big Brotherju, ne briga nikogar! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam so te naše "znane osebnosti" a? :lol1: se zmislijo lih vsako budalaščino in jim gre lišo skozi :kva1:

komi čakam da bom tako bogat, potem bo celo lokacija mojega olajšanja v naravi postala medijska zanimivost! Evri za drek. bolje kot tako ne moreš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the myster BIN(jack) :P kje si videl da sem jaz nabijal :eek:

če si zmeden v glavi in ne znaš brati zapusti forum :headbang: :headbang: :headbang:

tata ti je nepismeni škifo :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

No saj kr tako naprej, nedojebanost kot sem domneval, žal sva oba off topic, Rajkota pa poznam osebno in iz prve roke vem kako debelo s tabo vred lažete nekateri in požirate laži iz časopisov in tv, ker nimate kaj pametnega povedat, ma saj se še kje kdaj srečamo :grim in kakšno rečemo :grim :evilgrin:

Slej ko prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........., Rajkota pa poznam osebno in iz prve roke vem kako debelo s tabo vred lažete nekateri in požirate laži iz časopisov in tv, ker nimate kaj pametnega povedat, ma saj se še kje kdaj srečamo :grim in kakšno rečemo :grim :evilgrin:

Slej ko prej...

jest se ne bi s tem hvalila.... :P :krneki: :krneki:

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se ne bi s tem hvalila.... :P :krneki: :krneki:

dr.looney :devil:

Zakaj, res ne vem, nikdar kar jaz vem ni nikoli v prazno govoril, kar reče to naredi, žal besede nobene tistemu ki si ne zasluži, upam si trdit, da je precej denarja tudi poklonil tistim, ki ga zares rabijo in to tudi vem komu, ne pusti se pa jebat nikomer, sploh pa ko se gre za denar in zato me jezi to laganje v nedogled s strani zavistnežev in nevoščljivcev, ki ga sploh ne poznajo ampak sodijo iz medijev, pa vsi poznamo prave lopove, ki jih na štiri leta volimo VOLI, zato da nam vsak mesec kradejo in zažirajo naš denar !

Ja poznam ga in vem kdo je, za marsikoga je nastavil hrbet, za takega ki širi laži zdaj o njem da imajo časopisi kaj prodajat, kar tako naprej slovenceljni, vse se nekoč poravna ali pa vrne v večji meri !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack

boli mene qurac za tebe in Rajkota :D

vzem vazelin pa pejt na obisk k njemu :kva1:

sam si dela (anti )reklamo :P

kaj naj se sedaj mi navadni loleki ogrnemo v medijski molk :eek:

se pravi tud dnevnika ne smemo več gledat :devil:

v dnevniku pa spet prispevek o nejmu posnet ob 1h ponoč ko je na PoP Tv pripeljal pokazat avto :slap: :slap: :slap: :eek:

ja res smo nenormalni ker beremo časopise poslušamo radie ter občasno pogledamo TV

ups jack pa ne grozi na tako prefinjen način :nono:

si že slišal za tisti rek kdor drugemu jamo koplje??? :kva2:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res smo nenormalni ker beremo časopise poslušamo radie ter občasno pogledamo TV

Res? Po načinu dialoga bi rekla, da ne bereš nič, razen rumenega tiska. Naj te vprašam kaj je še pisalo v časopisu takrat, ko je bila objavljena vest o izginotju Rajka H. ? (Pa ne vest kot: ,,Damjan Murko uporablja mamino maskaro.,,)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi tebi Lina

boli me qurac za hrvatiča ter novinarje

imaš na netu: 24ur

dnevnik

delo

večer

primorske novice

je to vse rumeni tisk :eek: :eek: :eek:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj se sedaj mi navadni loleki ogrnemo v medijski molk :eek:

ps jack pa ne grozi na tako prefinjen način :nono:

si že slišal za tisti rek kdor drugemu jamo koplje??? :kva2:

No pa saj si se sam predstavil, no comment !

No, če bi ti grozil bi to tudi čutil takole :fight1: , pa se jaz ne grem take lušte !

O jami pa tole, jaz jo kopal nisem, ti jo pa še lahko zase :grim :evilgrin: , pa spet nisem tak, niti ti ne želim česaa takega, samo ne steguj jezika po tujem perju pa bo, najboljš da si svojega nabaviš, če si tega sposoben !? Ali pa je srž problema prav pri tem, ne znaš kajne ?

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti poba pejt se stisnt k ateku :headbang: ali mamici :headbang:

mene pa se ogni

če ti je dolgčas :zzz: :rtfm:

PS pa ne misli da ne vem kdo si :lol1:

tam gor v rovtah še kozli nočjo bit kjer ti domuješ :headbang: :headbang:

zato pa si se spotaknil obme danes je res oblakno in dežuje :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack

boli mene qurac za tebe in Rajkota :D

vzem vazelin pa pejt na obisk k njemu :kva1:

Za take bolečine preverjeno pomaga kakšna ženska, že večkrat preizkusil, no zdaj sem ti pa še to zaupal, srčno upam, da ti uspe :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa mačka zgubla nevem no tk zlato ketno ma pa rolko. na gsm se mi ne javi pa nič. kaj lahko kdo poptv pokliče pa direkt... pa mogoč jo najdemo ker res nevem kje je: sliši na ime Rička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa mačka zgubla nevem no tk zlato ketno ma pa rolko. na gsm se mi ne javi pa nič. kaj lahko kdo poptv pokliče pa direkt... pa mogoč jo najdemo ker res nevem kje je: sliši na ime Rička

Ma zna eMBe s televizije razbrat kje je :kva2: sam jo ziher brez ketne dobiš nazaj :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zna eMBe s televizije razbrat kje je :kva2: sam jo ziher brez ketne dobiš nazaj :kva2:

oblak(alias SHERIF) ti je dolgčas u Fužinama :eek:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oblak(alias SHERIF) ti je dolgčas u Fužinama :eek:

:lol1: Ohohooooo, podmukla a dobrodošla. Jaz sem pa že razmišljal kakšne sorte člowk si nadene tak nick.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, res ne vem, nikdar kar jaz vem ni nikoli v prazno govoril, kar reče to naredi, žal besede nobene tistemu ki si ne zasluži, upam si trdit, da je precej denarja tudi poklonil tistim, ki ga zares rabijo in to tudi vem komu, ne pusti se pa jebat nikomer, sploh pa ko se gre za denar in zato me jezi to laganje v nedogled s strani zavistnežev in nevoščljivcev, ki ga sploh ne poznajo ampak sodijo iz medijev, pa vsi poznamo prave lopove, ki jih na štiri leta volimo VOLI, zato da nam vsak mesec kradejo in zažirajo naš denar !

Ja poznam ga in vem kdo je, za marsikoga je nastavil hrbet, za takega ki širi laži zdaj o njem da imajo časopisi kaj prodajat, kar tako naprej slovenceljni, vse se nekoč poravna ali pa vrne v večji meri !

Nisem sam osebno fouš nobenmu,ki je pršu do dnara na pošten način,ne poznam pa skoraj nobenga čefurja,ki bi to na ta način dosegu,z županom Jankovičem vred.Da pa se bo vse poravnal pa povrnal,pa v tej gnili deželi skor nimam upanja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sam osebno fouš nobenmu,ki je pršu do dnara na pošten način,ne poznam pa skoraj nobenga čefurja,ki bi to na ta način dosegu,z županom Jankovičem vred.Da pa se bo vse poravnal pa povrnal,pa v tej gnili deželi skor nimam upanja več.

Vidiš takole ko nekomu rečeš "ćefur" (vsaj napisal bi pravilno) dokazuješ praznino za očmi in omejenost, hlapčevsko majhnost, ki se vleče že iz pradavnine, v dokaz temu je podjarmljenost Slovencev nazaj v zgodovini, so tudi izjeme in to večina, ker peščica takih je vedno pri vseh narodih, no pa saj s tem Rajko nima nič, žal je mnogo takih škodoželjnežev, ki samo čakajo na kost za glodanje, namesto da bi se s svojimi problemi ukvarjali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sam osebno fouš nobenmu,ki je pršu do dnara na pošten način,ne poznam pa skoraj nobenga čefurja,ki bi to na ta način dosegu,z županom Jankovičem vred.Da pa se bo vse poravnal pa povrnal,pa v tej gnili deželi skor nimam upanja več.

Maš kakšne oprijemljive dokaze ali kar tako ugibaš in natolcuješ? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš takole ko nekomu rečeš "ćefur" (vsaj napisal bi pravilno) dokazuješ praznino za očmi in omejenost, hlapčevsko majhnost, ki se vleče že iz pradavnine, v dokaz temu je podjarmljenost Slovencev nazaj v zgodovini, so tudi izjeme in to večina, ker peščica takih je vedno pri vseh narodih, no pa saj s tem Rajko nima nič, žal je mnogo takih škodoželjnežev, ki samo čakajo na kost za glodanje, namesto da bi se s svojimi problemi ukvarjali !

Seveda,Rajči nima z ničemer nič,kar tko za rekreacijo se pretepa s poslovnimi partnerji;balkanska posla! :kva2: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!