Skoči na vsebino

malaguti madison


absu

Priporočene objave

lep pozdrav. kot nov na forumu in tudi nov v tem športu. za 1. motor bi si rad kupil skuter in sicer malagutu madison 150. Na netu sem našel, da so ta skuter izdelovali do leta 2002. Kaj bi lahko kdo potrdi ta podatek .... prodajalec zatrjuje da je skuter letnik 2004. ("papirjev" pa še nisem videl)

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal na moto.it, kjer se prodajajo rabljeni motorji in pri Madisonu 150 je najnovešji letnik 2002.

Priporočam pa ti, da ne kupiš 150cc skuterja, ampak vsaj 250cc. 150cc skuterji so enako močni kot 125, imajo pa Italijani neko omejitev, mislim da grejo s 150cc na avtocesto s 125cc pa ne.

Ti povem iz lastnih izkušenj, da gre 125/150cc skoraj enako kot tamal skuter s 70cc kitom in športnim izpuhom.

Sem imel Leonardota in je sicer šel največ 120km/h (ene 105 km/h realnih verjetno), prehitet pa nad 80 km/h praktično nisi mogel. Če ga boš imel samo za po mestu, je 125cc super, za okrog vozit pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
lep pozdrav. kot nov na forumu in tudi nov v tem športu. za 1. motor bi si rad kupil skuter in sicer malagutu madison 150. Na netu sem našel, da so ta skuter izdelovali do leta 2002. Kaj bi lahko kdo potrdi ta podatek .... prodajalec zatrjuje da je skuter letnik 2004. ("papirjev" pa še nisem videl)

hvala in lp

možno ker ga

niso 2 leti prodali.....

LP T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!