Skoči na vsebino

tezave MPG,mov,...itd


Priporočene objave

OK sesul se mi je disk :x :evil: in imam sedaj nov OS win 2000 PRO.

1. media player mi ne predvaja mov, asf in se nekaterih datotek ker nima kodekov (ali nekaj takega). kje lahko to najdem, da bi mi ali MP ali Realplayer predvajala vse audio/video datoteke?????? :?:

2. rad bi zdruzil in obdelal nekaj datotek MPG,mov,rm...itd. kateri program rabim da jih lahko obdelujem????

plizzz saj vem da je to dosti forumasev, ki te preklete elektronske kiste obvladajo u nulo zato HELP!!!!!! ze tako imam dosti dela z urejanjem 9 GB nerazpoznavno raztresenih podatkov na disku in bi mi vzelo prevec casa ce bi se to probal sam pogruntat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejt na www.divx.com, pa si snam ta najnovejši kodek, na microsoftu pa si snam najnovejši media player. Pr men je to zadostovalo. Aja pa ta najnovejši DirectX tut ne bo škodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vsak film rabis predvajalnik ter "kodek" za sliko in zvok. In če imaš na sistemu vse troje potem boš videl film drugače ne.

V osnovi že sam Windows Media Player zna predvajati veliko formatov, kar ne zna lahko pobere veliko kodekev iz interneta, nekatere pa pač ne ( divX,... ).

Glede asf datotek so to samo avi datoteke ki imajo dodatno nekaj podatkov zaradi streaming videa ( možnost predvajanja filma brez da povlečeš cel film lokalno na disk ).

Le te pa so lahko zakodirane z enim od 1000-ih kodekov ki se uporabljajo.

Ko izveš s kakšnim kodekov je zakodiran film, poiščeš kodek, inštaliraš in to je to.

Za rm datoteke rabis Real player, za mov datoteke drugi, ...

Kar se tiče pa združevanja filmov in obdelave pa se je meni kar v redu obnesel Adobe Premiere. Zmogljiv a preprost program za obdelavo filma.

Pa čimmanj porabljenih živcev s "prekletimi elektronskimi kistami".

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok thanks bom probal. aja a tisti adobe premiere mi lahko kdo zrihta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok thanks bom probal. aja a tisti adobe premiere mi lahko kdo zrihta?

Če rabiš povej, mam pa še eneih par programov za obdelavo videa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok thanks bom probal. aja a tisti adobe premiere mi lahko kdo zrihta?

Če rabiš povej, mam pa še eneih par programov za obdelavo videa.

JA JA JA JA JA JA :P

ce mi lahko speces na CD in posljes (oz. kako drugace - ce si na stajerskem pridem iskat) bi ti bil zelo hvalezen in ti stroske povrnlil v denarju ali pivu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem iz MS, če boš hodil kaj v naš konec se oglasi. Lahko ti pa spečem & pošljem, ni problema.

Pošli mi PM ali mail, pa se zmeniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!