Skoči na vsebino

Rinjenje za OST (WAS: Novi ost video - ...)


hotschko

Priporočene objave

Tut jst oddala prve glasove z vseh možnih računalnikov...

Zmaga bo naša!

Kdaj in kje se vas da kej v živo pogledat?

Maya

Naslednjič bomo 9.oktobra v Hali Tivoli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat smo že modroval o tem, pa nič pametnega zaključili, zato ponavljam vprašanje. Na osnovi česa beleži računalnik na Videospotnicah enkrat dnevno glasovanje? Namreč info je pomeben, mogoče pa lahko kaj okoli prinesemo. Ali stvar deluje na principu cookijev, IP-ja (kar načeloma pomeni, da iz enega podjetja dnevno lahko glasuje samo en uporabnik istega omrežja)? Hotscko, dajmo OST en korak pred konkurenco, če že ne boste njboljši, boste imali pa najbolje računalniško osveščene glasovalce!

BTW, današnji glas je že oddan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat smo že modroval o tem, pa nič pametnega zaključili, zato ponavljam vprašanje. Na osnovi česa beleži računalnik na Videospotnicah enkrat dnevno glasovanje? Namreč info je pomeben, mogoče pa lahko kaj okoli prinesemo. Ali stvar deluje na principu cookijev, IP-ja (kar načeloma pomeni, da iz enega podjetja dnevno lahko glasuje samo en uporabnik istega omrežja)? Hotscko, dajmo OST en korak pred konkurenco, če že ne boste njboljši, boste imali pa najbolje računalniško osveščene glasovalce!

BTW, današnji glas je že oddan!

Kaj pa vem ... mogoče se kaj iz html source-a da videt, kaj pošilja ... a kdo obvlada da bi pogledal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pogledal video spotnice in samo govorijo o vašem spotu videt ga pa ni

V nedeljo je pa Mihec govoru o otroški glasbi oz. glasbi za otroke pa ga tud ni blo videt :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem pogledal video spotnice in samo govorijo o vašem spotu videt ga pa ni

V nedeljo je pa Mihec govoru o otroški glasbi oz. glasbi za otroke pa ga tud ni blo videt :twisted:

Valjda, če ima pa par mesecev starega otročiča :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, koncno mi je uspelo, da sem vidla spot... komentar: no comment :oops: :wink: ... en predlog ohka hotčko plizzzzzzzz... dej podnapise za besedilo ruknte gor... :twisted: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ga pa res videl n RTV ne sam prek neta.

Filling mam da od celga benda, so največkrat tebe pokazal.A maš kakšne veze in poznanstva z režiserjem!!!!!!!!

--------------------------------------------------------------------------------------

Ni vse zlato kar se sveti

Pa čeprav si pleh pička(dame oprostite mojem izrazu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo za vse ki še ne veste za kaj gre:

Videospotnice so na sporedu vsak dan od 19:15 do 20:00 na 2. programu RTVSLO. Ker je spot @ že na lestvici lahko vsi, ki vam je spot všeč, glasujete na naslednje načine:

- email = video.spotnice@rtvslo.si

- Web = www.rtvslo.si/videospotnice

- SMS = 041 388444

- Telefon od 20h do 21h = 01-4720011 , menda pa upoštevajo glasove tudi izven večernega termina ... kdo bi vedel :wink: :arrow: )

Za dowload spota pa http://o-s-t.net/video.htm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, včeraj sem prvič glasoval, pa so O.S.T. skočil iz 8. na 5. mesto. Dobro, še danes in jutri oddam po en glas in so prvi, men pa Hotschko da za pir. Goooood! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!