Skoči na vsebino

moj ata je pilot


Priporočene objave

Se ti vid :lol1:

:beer2:

No skratka, ta ki je preživel bo imel tako ali tako še veliko problemov (zdravstvenih in drugih). Me pa zanima nekaj..... kako bo revež, lastnik avtomobila, uveljavil škodo? :hmm:

PS.: Aja...sem šele zdaj videl, da ste otem že debatirali :krneki:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pofuklji moralisticni... Pa kaj pol ce se iz cloveka norcujejo (mo).... ne samo da je primitiven kreten, ki je s svojim slabistvom unicil nekomu avto, tudi nesposoben je naredit samomor...

Treba se je zajebavat... iz vsega... tudi iz nesposobnezev... Ne jemat zivljenja prevec resno - tko al tko boste na koncu vsi umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo. me zanima koga bi imeli za bolanega, če bi ta človek "po pomoti" priletel na otroka ki bi se pojavil spodaj in ga pri tem ubil s sojim bedastim manevrom. sam bi pa preživel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem enkrat skoču iz tretjega štoka.....

In kako so noge preživele ta veseli podvig :?

P.s. Moj rekord je iz 9m v Dravo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. Moj rekord je iz 9m v Dravo

amater - moj je nekih 55m iz Solkanskega mostu pri Novi Gorici.... :devil:

sicer pa se mi tudi ne zdi primerno tako komentirati o človeku, ki je v stiski.... Za zabavo ne bi nihče skočil iz stolpnice. Rabi pa en tak človek več jajc, kot si mislite.......

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amater - moj je nekih 55m iz Solkanskega mostu pri Novi Gorici.... :devil:

bunji jumping :? Če ja, potem carsko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :glare: :glare: :BUA: :BUA:

SOLKANSKI MOST JE V SOLKANU ...ne pri novi gorici, kvečjemu je nova gorica pri Solkanu, grrrrr :angry:

:004 se mal hecam veš

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bunji jumping :? Če ja, potem carsko :OK:

:grim :grim :OK:

PUPA!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :glare: :glare: :BUA: :BUA:

SOLKANSKI MOST JE V SOLKANU ...ne pri novi gorici, kvečjemu je nova gorica pri Solkanu, grrrrr :angry:

:004 se mal hecam veš

:blush: :blush: :huh: ups..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi po tvojem ljudje napisali o človeku, ki nima kaj pametnejšega počet kot da skoči v globino, razjebe nedolžnemu človeku avto, preživi in naredi za ne vem koliko € stroškov s svojim zdravljenjem?

jebali te stroški ... pizda, samo še to gledate, kdo "vam" kje "stroške dela".

pizda, življenje ni biznisk!!! niti ni potica...

:SS :SS :SS

če pa vas tak bolijo ti "stroški" pa si naredite "zavarovalnice za zdrave" oziroma tiste, ki "nimajo nesreč"... pa naj tak funkcionirajo, da ko maš nesrečo al pa zboliš,da ti avtomatsko neha veljat zavarovanje... tako bo najmanj "stroškov"... namerno ali nenamerno povzročenih

še enkrat, lobo - nič osebnega -

:SS

cinizem in humor sta najboljša obramba pred prevelikim potenciranjem neke tragedije. in to je ...ma sej ne vem al je tragedija al komedija...no 2 človeka sigurno boli...unga k je padu, očitno in pe tadrugega v denarnici. :closedeyes:

ja takoj smo vsi brezsrčni in neumni če najdemo smešno plat pr takih rečeh ali se norčujemo iz neumnosti drugih. :doze:

sicer pa Sir, koliko si jokal za une ranjene v Bagdadu včeraj? no, koliko? točno toliko ja. NIČ.

nisem se pa tudi norčeval iz njih ... in nakladal "ja naj se grejo rajš z paintball strelat, bo majn bolelo" ... al pa kaj ...

in če bi men kdo tko dol padu in preživel ... pizda, ne vem, če bi bil glih zamorjen ... zarad avta, mislim... bolj bi me skrbelo za človeka.

zakaj? saj jih boli kurac za vse tako rekoč. zakaj bi se oziral na druge če maš tako in tako namen se fentat?? sej itak ni pomembno zate več a... B)

ja ful jih boli kurac, zato pa so tak flegma ...

Čuj, Joža, kam te greš s totim štrikom?

Jah, ej, obesit se grem.

Ja te pa na zdravje, pa dosti sreče!

Ja, hvala!

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ki "nimajo nesreč"...

Ti temu praviš nesreča :hmm:

Drugače pa zanimivo branje odgovorov.... kako smo si različni :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zabavo ne bi nihče skočil iz stolpnice. Rabi pa en tak človek več jajc, kot si mislite.......

saj, zato pa ga je treba "v nič dajat" verjetno (vsaj tako jaz razumem vse to obregovanje).

Ti temu praviš nesreča :hmm:

Drugače pa zanimivo branje odgovorov.... kako smo si različni :rolleyes:

ne, slabo si bral.

eni takoj komentirajo "samomorilec pizda navadna stroške nam dela z zdravljenjem"... in ptem istim pravim, da če jih tako skrbijo "stroški" najboljše, da se odpovejo raznim zdravljenjem takrat, ko bodo sami imeli nesrečo. Razumeš, al ti še narišem?

in ja - nesreča je, če se hočeš fentat, pa ti ne rata ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumeš, al ti še narišem?

Daj nariši :D Da vidim, kako ti gre penzlanje od rok (joke).

Ma ja... jest bom samo še bral... kritizirat je pa tko al tko najlažje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebali te stroški ... pizda, samo še to gledate, kdo "vam" kje "stroške dela".

...

Maš prav. Ne bom več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav. Ne bom več.

ne, ti kr, če ti paše - sj sem napisal, da ni osebno :D

jaz pač tak brezosebno popizdim, ko se mi zdi, da gre "javno mnenje" pač v negativno smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabi pa en tak človek več jajc, kot si mislite.......

Ali pa je potrebno mogoče več jajc za soočiti se z vsemi problemi in jih probat rešit. :hmm:

Podobno zadevo sem doživel kakšno desetleje nazaj, ko je par metrov stran od mene priletel na tla dec, ki je skočil iz kakšnega 10 nadstropja. Ni bila prijetna izkušnja zame (zanj pa verjetno še manj). No njemu je uspelo zadevo opraviti konkretno, jaz pa bom verjetno za vedno imel v ušesih zvok, ki ga povzroči kakšnih 80kg težko telo, ko pade iz 10 nadstropja na trdna tla. Ne privoščim nikomur kaj takšnega. Ne da stori niti ne da doživi kako nekdo drug kaj takšnega stori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je potrebno mogoče več jajc za soočiti se z vsemi problemi in jih probat rešit. :hmm:

Podobno zadevo sem doživel kakšno desetleje nazaj, ko je par metrov stran od mene priletel na tla dec, ki je skočil iz kakšnega 10 nadstropja. Ni bila prijetna izkušnja zame (zanj pa verjetno še manj). No njemu je uspelo zadevo opraviti konkretno, jaz pa bom verjetno za vedno imel v ušesih zvok, ki ga povzroči kakšnih 80kg težko telo, ko pade iz 10 nadstropja na trdna tla. Ne privoščim nikomur kaj takšnega. Ne da stori niti ne da doživi kako nekdo drug kaj takšnega stori.

Viš, tu se potem začne debata. Njemu samomor pomeni rešitev, do katere je prišel. Zate pa mogoče rešitev pomeni zbezati se ven iz težav...... Vsekakor pa vsakomur po svoje to predstavlja rešitev..... in za rešitev rabiš jajca, pa ne glede na to, v katero smer greš.

sicer pa si sama ne želim take zadeve videti, res ne. Je tudi nikomur ne privoščim. Sem imela dovolj, ko sva s Simonom prišla na kraj nesreče, kjer sta dva v zmečkanem avtomobilu "ležala" mrtva..... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadevo opraviti konkretno, jaz pa bom verjetno za vedno imel v ušesih zvok, ki ga povzroči kakšnih 80kg težko telo, ko pade iz 10 nadstropja na trdna tla. Ne privoščim nikomur kaj takšnega. Ne da stori niti ne da doživi kako nekdo drug kaj takšnega stori.

S ibil kaj pošprican?

Ali pa je potrebno mogoče več jajc za soočiti se z vsemi problemi in jih probat rešit. :hmm:

Jajca so super za kajgano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hmmm, ne vem kako nej tole komentiram.......sej niti ni definitivno rečeno, da je dec delal samomor (ali pač?)....mogoče je bila nesreča..........če je bil samomor, pa bo preživel, potem vprašanje kakšno življenje ga čaka v naprej....sploh zato, ker mu bo tole pustilo trajne posledice....predvidevam....tudi, če jo bo slučajno odnesel brez poškodb....mislim, da bo še poskušal narest samomor......ponavadi je s takimi tako....če 1. ne rata.....bo pa drugič....tretjič.......no...obstajajo pa tudi izjeme, ki življenje zaživijo kot bi se na novo rodili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......no...obstajajo pa tudi izjeme, ki življenje zaživijo kot bi se na novo rodili

mislim da je takšnih OGROMNO. tako da nebi rekli ravno "izjeme".. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je takšnih OGROMNO. tako da nebi rekli ravno "izjeme".. :hmm:

in to MISLIŠ na podlagi katerih dejstev že?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je takšnih OGROMNO. tako da nebi rekli ravno "izjeme".. :hmm:

fora je v tem....če slučajno že preživi....problemi zaradi katerih se je hotel pokončat...še vedno ne izginejo...in jih to ponovno pahne tja kjer so začeli ( nekateri se pa na srečo soočijo).....samo pomisli, koliko obsojanj, pa trapastih vprašanj sledi za tem....ko si človek spet nekoliko opomore.....ni vsak pripravljen tega jovo na novo prenašat..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to MISLIŠ na podlagi katerih dejstev že?

jih kar nekaj poznam. pa tudi slišim ogromno primerov (ne hodit ven, da je slednje baba čula - baba rekla, ker pri takih stvareh ne verjamem, da si kdo namišljuje pač, ker trenutno nima kaj drugega za počet. ) na podlagi teh dejstev.

če sam ne poznaš nobenega primera je tvoja stvar.

....samo pomisli, koliko obsojanj, pa trapastih vprašanj sledi za tem..

ja saj to v veliko primerih da človeku mislit, kakšen bedak je bil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!