Skoči na vsebino

Neaktivni in napačni e-maili !!!


Codeine

Priporočene objave

Prosimo vse, ki so imeli e-mail na slomail.com in/ali na kakšnih podobnih strežnikih ter imajo vklopljeno obveščanje o novih sporočilih, da si spremenijo e-mail, ker forum nenehno poskuša poslati e-maile na neobstoječ server.

Hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prosim naslednje uporabnike FORUMA, da si izklopijo avtomatsko obveščanje o novih sporočilih v Forumu na svoj NEPRAVILEN ali NEOBSTOJEČ e-mail naslov ali le-tega popravijo v takšnega, ki obstaja in deluje.

Razlogi za to so opisani že zgoraj.

FLAYO ---> flynick@bigfoot.com

Brrrm ---> Brrrm@slomail.com

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa ne dela avtomatsko obveščanje o novih sporočilih ?! :( A je to zdej ukinjeno al bo še kdaj delal :?: Administratorji :?: :?: :?: :? :? :?

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pretestiral in vse deluje v najlepšem redu.

Cody, vprasaj nieta na irc chatu ... ima nekaj povedat glede konfiguracije postfixa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pretestiral in vse deluje v najlepšem redu.

Cody, vprasaj nieta na irc chatu ... ima nekaj povedat glede konfiguracije postfixa.

Nikjer ni nobenega...

P.S.

Pravkar sem dobil e-mail, ko je Cyc odgovoril na mojo objavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo že pri mailih. Jaz motosvetove novice dobivam na moj stari naslov desmoslo@yahoo.co.uk. Bi bil zelo vesel, če bi se dalo novice dobivati na desmo@volja.net, ker bom Yahoo-jevega kmalu skenslal... Hvala. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo že pri mailih. Jaz motosvetove novice dobivam na moj stari naslov desmoslo@yahoo.co.uk. Bi bil zelo vesel, če bi se dalo novice dobivati na desmo@volja.net, ker bom Yahoo-jevega kmalu skenslal... Hvala. 8)

Uhhh... upam, da bo Noise videl, ker on posilja novice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa ne dela avtomatsko obveščanje o novih sporočilih ?! :( A je to zdej ukinjeno al bo še kdaj delal :?: Administratorji :?: :?: :?: :? :? :?

LP - Rude

Od kdaj ne dela ?!?

Pravkar pretestiral in vse deluje v najlepšem redu.

Meni to ne dela že vsaj en teden! Example: imam odkljukano na tem topicu "Obvesti me o odgovoru" pa nč od tega :( :? :shock:

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to ne dela že vsaj en teden! Example: imam odkljukano na tem topicu "Obvesti me o odgovoru" pa nč od tega :( :? :shock:

Normalno, da ti ne pošlje, saj nisi ti odprl te teme, ampak sem jo jaz. Dobro si preberi, kaj piše pri vklopu te funkcije:

Vedno me obvesti o odgovoru:

Pošljite mi e-mail, ko bo kdo odgovoril na mojo temo. To lahko spremeniš tudi kadar pošiljaš objavo.

Torej, forum te obvešča samo o odgovorih na temo.

Če bi bilo tako, kot si ti predstavljaš, da stvar deluje, bi moral sistem vsak dan poslati , recimo: 920 članov * 200 objav --> 184.000 e-mailov ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to ne dela že vsaj en teden! Example: imam odkljukano na tem topicu "Obvesti me o odgovoru" pa nč od tega :( :? :shock:

Normalno, da ti ne pošlje, saj nisi ti odprl te teme, ampak sem jo jaz. Dobro si preberi, kaj piše pri vklopu te funkcije:

Vedno me obvesti o odgovoru:

Pošljite mi e-mail, ko bo kdo odgovoril na mojo temo. To lahko spremeniš tudi kadar pošiljaš objavo.

Torej, forum te obvešča samo o odgovorih na temo.

Če bi bilo tako, kot si ti predstavljaš, da stvar deluje, bi moral sistem vsak dan poslati , recimo: 920 članov * 200 objav --> 184.000 e-mailov ?!?

Zakaj sem potem zdaj dobil obvestilo za temo "Neaktivni in napačni e-maili !!!"???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sem potem zdaj dobil obvestilo za temo "Neaktivni in napačni e-maili !!!"???

Ker sem odgovoril na tvojo temo, ki si jo odprl v temi "Neaktivni in napačni e-maili !!!"???

Poglej tam kjer piše Zadeva:

Tudi v temi lahko imaš svojo temo oz. ker sem jaz ali nekdo drug citiral tvojo objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem odgovoril na tvojo temo, ki si jo odprl v temi "Neaktivni in napačni e-maili !!!"???

Poglej tam kjer piše Zadeva:

Tudi v temi lahko imaš svojo temo oz. ker sem jaz ali nekdo drug citiral tvojo objavo.

Ja že mogoče da bi to tko moglo delat sam jest dobivam (primer) v temi "Kdaj mate rojstni dan?" obvestila ne glede na to da me noben ne citira in tudi sam nisem teme odprl. Vsakokrat ko kdo napise post v temo prleti obvestilo. BTW zdej spet dobivam obvestila pa tudi prej zadeva ni delovala tko kot si ti zgoraj opisal.

LP - Rude

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že mogoče da bi to tko moglo delat sam jest dobivam (primer) v temi "Kdaj mate rojstni dan?" obvestila ne glede na to da me noben ne citira in tudi sam nisem teme odprl. Vsakokrat ko kdo napise post v temo prleti obvestilo. BTW zdej spet dobivam obvestila pa tudi prej zadeva ni delovala tko kot si ti zgoraj opisal.

Potem ti nemorem pomagati. Obišči stran http://www.phpbb.com kjer lahko najdeš avtorje foruma in se pritožiš pri njih, da zadeva ne dela, tako kot misliš, da bi morala delati.

Na žalost nismo avtorji programja za forum, ampak smo samo uporabniki njihovega programja za forum, ki se mu reče phpBB 2.0.1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja že mogoče da bi to tko moglo delat sam jest dobivam (primer) v temi "Kdaj mate rojstni dan?" obvestila ne glede na to da me noben ne citira in tudi sam nisem teme odprl. Vsakokrat ko kdo napise post v temo prleti obvestilo. BTW zdej spet dobivam obvestila pa tudi prej zadeva ni delovala tko kot si ti zgoraj opisal.

Potem ti nemorem pomagati. Obišči stran http://www.phpbb.com kjer lahko najdeš avtorje foruma in se pritožiš pri njih, da zadeva ne dela, tako kot misliš, da bi morala delati.

Na žalost nismo avtorji programja za forum, ampak smo samo uporabniki njihovega programja za forum, ki se mu reče phpBB 2.0.1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!