Skoči na vsebino

Vaše želje


ShadoW88

Priporočene objave

D bi se tile piškotki mal hitrej pekl :unsure: (se mi zdi d je kepa testa čedalje večja), k sm nek zaspana dons :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maaaasssaaažžaaa :( Tookk me vse boli, da me že dovh ni.. P**** materna, materna, materna (stopnjevalni pridevnik)

Sicer mi jo je pa nekdo dolžal :whistle: Sam predn bom jst to dočakala pomoje bo prej pekel zmrznu :huh:

Se jst ponudm :D

Da zadanem na lotu :whistle: ,kupim nov motor :evilgrin: ,30°C, "furca" do idrije :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se jst ponudm :D

Opaaa tole sm pa mau spregledalaaa :blush: Ooo te se pa ne bom branla :grrr Te bom držala za besedo!! :grim

Da zadanem na lotu :whistle: ,kupim nov motor :evilgrin: ,30°C, "furca" do idrije :naughty:

A pa spet idrija..ma glej sej ti bom predstavla sosedo, sam pomir se mau madona ja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opaaa tole sm pa mau spregledalaaa :blush: Ooo te se pa ne bom branla :grrr Te bom držala za besedo!! :grim

A pa spet idrija..ma glej sej ti bom predstavla sosedo, sam pomir se mau madona ja :evilgrin:

ti kr prim :evilgrin:

ja do idrije so rajde pa je fajn :grim ....mah tisto sosedo pa... pridem raj k teb na kofe pa bom raj motor tvoj gledu...pa tebe na njemu...ja ja...to bo še najbolš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne povem . . . . k jih ni . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D bi mi dones kdo, khm....nekdo :rolleyes: , pomagu une satančke :devil: krotit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D bi mi dones kdo, khm....nekdo :rolleyes: , pomagu une satančke :devil: krotit.

No da bi se ti uresničl, drgač jih pa pršravfej na steno :P

Ej a boste u soboto kej na uni tekm (mladinsko državno prvenstvo) v Mariboru?? Mislm da je v dvoran Leona Štruklja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki bi me ta trnutk neverjetno osrečl.... ena velika skledica sveže obranih malin .

No dobr pa še neki bi me osrečl :whistle: ampak ni za v javnost :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, neki si fuuuul želim.... :rolleyes: :blush: Ampak moram mal to svojo smotanost poštimat....tk d....joj, naj naslednjič ne bom tok smotana. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da bi se ti uresničl, drgač jih pa pršravfej na steno :P

Ej a boste u soboto kej na uni tekm (mladinsko državno prvenstvo) v Mariboru?? Mislm da je v dvoran Leona Štruklja..

Ja k bi se res :rolleyes: , k stene mamo tko švoh d jih neb zadržal. V soboto gre en bataljon naših gor ja, mogoče clo jz,ampk sm firbec past pa tamale spremlat, k sm prestara :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :photo: :naughty:

da bi bil mokr zarad drugih stvari ne pa da me z vodnakom močjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bo vedno tko lepo.... :rolleyes:

škoda mislt... ker ne bo :grrr pr tipih je tko, da kukr zapiha.. to pa zapiha 1x na 100 let :D :xx: :lol: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: :photo: :naughty:

da bi bil mokr zarad drugih stvari ne pa da me z vodnakom močjo :whistle:

Bova zrihtale...mislm da ni bat :naughty: Zdej k si še invalid, te pomoje komot vrževa ke v kešn potok :evilgrin: Al pa na sneg počakamo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja k bi se res :rolleyes: , k stene mamo tko švoh d jih neb zadržal. V soboto gre en bataljon naših gor ja, mogoče clo jz,ampk sm firbec past pa tamale spremlat, k sm prestara :whistle:

Ja sj jst isto :yes: ..pa pomoje se bo kr zavlekl, tak, da če se kej vidmo gremo na kofe se mal preluftat živčke k nam jih bojo ti mulci kravžlal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!