Skoči na vsebino

Vaše želje


Priporočene objave

...da bi mela čez 2 mesca plačo...

...čeprow bi se tud pivička zele prlegla, maš res.... :worship:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da bi mela čez 2 mesca plačo...

...čeprow bi se tud pivička zele prlegla, maš res.... :worship:

Rešitev je S.p ali D.o.o pa imaš vsak dan plačo,če ni dolga ti še kakše EURO ostane. :whistle:

Ps: pa tut za kakšen :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čeprow bi se tud pivička zele prlegla, maš res.... :worship:

in kaj te ovira? :?

ti samo pokliči, pa pir ni problem nikoli sploh.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj te ovira? :?

ti samo pokliči, pa pir ni problem nikoli sploh.... :)

se mi pridružiš :naughty: :evilgrin: :whistle: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešitev je S.p ali D.o.o pa imaš vsak dan plačo,če ni dolga ti še kakše EURO ostane. :whistle:

Svaka čast švajcarac..... :worship:

Moja življenska želja pa je:

Da zaradim i ja sto pedeset hiljada švajcaraca,

da kupim sebi raznih đirlo kuraca-palaca,

za staru majku zube od crnca,

da lakše može orase da krca....aaaaaaaaaama

se mi pridružiš :naughty: :evilgrin: :whistle: ?

z lahkoto, samo povej.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi pridružiš :naughty: :evilgrin: :whistle: ?

Mačka,takega napihnjenca Vapoteka raje nevabi(moje skromno mneje),sicer pa imam izklučenega in njegovih postov običajno sploh neberem,kaj šele,da mu mu karkoli odgovarjal!!!!

Ps: verjetno se bo spet v srbo-hrvaščini razpisal :headbang: sigurno je bil oče rudeči oficir vJNA!!!!! :whistle:

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,takega napihnjenca Vapoteka raje nevabi(moje skromno mneje),sicer pa imam izklučenega in njegovih postov običajno sploh neberem,kaj šele,da mu mu karkoli odgovarjal!!!!

Ps: verjetno se bo spet v srbo-hrvaščini razpisal :headbang: sigurno je bil oče rudeči oficir vJNA!!!!! :whistle:

bo pa ja znala sama presodit koga bo vabila in koga ne. :wacko:

s kakšno pravico pa ti daješ mnenje drugim o nekom? :evilgrin: če teb ni všeč, ni rečen da more bit tud drugim. :slap:

men je prav simpatičen. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo pa ja znala sama presodit koga bo vabila in koga ne. :wacko:

s kakšno pravico pa ti daješ mnenje drugim o nekom? :evilgrin: če teb ni všeč, ni rečen da more bit tud drugim. :slap:

men je prav simpatičen. :010

Pa menda nemisliš,da je na avtarju njegova slika.Te ženske!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Ps.pa brez zamere! zate pa ena rožca za tolažbo OK

post-9445-1196022406.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa menda nemisliš,da je na avtarju njegova slika.Te ženske!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Ps.pa brez zamere! zate pa ena rožca za tolažbo OK

tolažbo? :lol: zakaj že? :lol:

ga poznam in je še boljši k na avatarju. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,takega napihnjenca Vapoteka raje nevabi(moje skromno mneje),sicer pa imam izklučenega in njegovih postov običajno sploh neberem,kaj šele,da mu mu karkoli odgovarjal!!!!

Ps: verjetno se bo spet v srbo-hrvaščini razpisal :headbang: sigurno je bil oče rudeči oficir vJNA!!!!! :whistle:

Lepo da si napisal, da je to tvoje skromno mnenje. Verjetno ni to edino, kar je pri tebi "skromno"... Odgovarjat mi pa itak ne moreš (beri znaš). ;)

P.S. A zate je sramota, če človek obvlada še kak drug jezik? :?

"May the horse be with you"..................... razumeš???? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kot da se je že katera izpolnila, če nisem sam za to delal kot konj.

Jaz sem tudi eno željo enkrat eni izpolnil kot konj (po švicu, ne po dolžini, da ne bo pomote) :D :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej in uresničimo ti jih :worship:

Hvala :D

Ampak se ne dajo kar tako :unsure: Bo treba čakat, narest kaj za to, potrpet, itd. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačka,takega napihnjenca Vapoteka raje nevabi(moje skromno mneje),sicer pa imam izklučenega in njegovih postov običajno sploh neberem,kaj šele,da mu mu karkoli odgovarjal!!!!

Ps: verjetno se bo spet v srbo-hrvaščini razpisal :headbang: sigurno je bil oče rudeči oficir vJNA!!!!! :whistle:

Se vidi, da ne poznas Vapota. Evo njegoc CV:

- koncana visja sola za oficirje v kadetnici Maribor

- med boji na Soški fronti pri Doberdobu dobi vzdevek "Vapo Hitronogi" zaradi svoje hitrosti pri teku. Vecinoma v nasprotni smeri fronte.

- sodeloval pri osvobajanju Maribora pod komando generala Maistra (mnogi ne veste, da je Vapo se zadnji ziveci Maistrov borec)

- zaradi dolgcasa se pridruzi enotam mednarodne internacionale v Španiji. Zaradi pomanjkanja kvalitetnega piva kmalu prestopi na stran republikancev, ker mu generalissimo Franco osebno obljubi 2 gajbi pira na dan.

- 2 svetovna vojna ga je pricakala na Pacifiku, kjer je pomagal generalu McArthurju braniti Filipine. Med bitko za Aleute je bil zadolzen kot castnik za zveze med mornarico in lokalnimi pingvini.

- po 2.svetovni vojni je se vrne v rodno mu Jugoslavijo, kjer se zaposli kot tankist na Visu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si napisal, da je to tvoje skromno mnenje. Verjetno ni to edino, kar je pri tebi "skromno"... Odgovarjat mi pa itak ne moreš (beri znaš). ;)

P.S. A zate je sramota, če človek obvlada še kak drug jezik? :?

"May the horse be with you"..................... razumeš???? :P

Brumer ma čisto prav. Koji kurac se vun mečeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi, da ne poznas Vapota. Evo njegoc CV:

- koncana visja sola za oficirje v kadetnici Maribor

- med boji na Soški fronti pri Doberdobu dobi vzdevek "Vapo Hitronogi" zaradi svoje hitrosti pri teku. Vecinoma v nasprotni smeri fronte.

- sodeloval pri osvobajanju Maribora pod komando generala Maistra (mnogi ne veste, da je Vapo se zadnji ziveci Maistrov borec)

- zaradi dolgcasa se pridruzi enotam mednarodne internacionale v Španiji. Zaradi pomanjkanja kvalitetnega piva kmalu prestopi na stran republikancev, ker mu generalissimo Franco osebno obljubi 2 gajbi pira na dan.

- 2 svetovna vojna ga je pricakala na Pacifiku, kjer je pomagal generalu McArthurju braniti Filipine. Med bitko za Aleute je bil zadolzen kot castnik za zveze med mornarico in lokalnimi pingvini.

- po 2.svetovni vojni je se vrne v rodno mu Jugoslavijo, kjer se zaposli kot tankist na Visu

Hvala kolega. :D

Ob tej priložnosti bi se rad zahvalil za Niveo visage Q10, Bilobil tabletke in ene take modre tabletke, čudne oblike....da pač še kolko tolko funkcioniram. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!