Skoči na vsebino

Vaše želje


Priporočene objave

:friend1: ....upam, da se kmal pocajtaš..... :grupni:

pa da bi čimprej zajašla svojga žrebeta...

:yea1:

kobilo... lipicanko ;)

pa žrebca... :naughty:

žrebeta bojo še malo počakala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi :whistle: in da bi :naughty: in potem še malo :naughty: ....in strinjam se z vsemi ki pravijo da bi blo topleje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi lahko sprejela december kot mesec vonja po cimetu, nageljnovih žbicah in pomarančnih krhljih ... da bi se lahko pogreznila v mehkobo pričakovanja nečesa novega, vznemirljivega in lepega; :unsure: ... da ne bi vedno znova spoznavala, kako sta misel in občutenje svetlobna leta daleč od sivega povprečja vsakdanjika.

Da bi moji Prijatelji, tisti, ki želijo to biti, znali varovati mojo preveč občutljivo krhkost; tako kot jaz, kot punčico očesa, varujem njihovo pokončno prepričanost v lastno nezmotljivost in čvrstost.

Želim si, da bi bil svet mavrica, vendar ne z zlato runo ob vznožju ... čisto navadna, obvladljiva, mala mavrica za nas, preproste ljudi ... :cry: .

Želim si, da bi svet vpil vso strast, ki jo nosim v sebi in mi dovolil, da najdem priložnost deliti srečo in veselje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi lahko sprejela december kot mesec vonja po cimetu, nageljnovih žbicah in pomarančnih krhljih ... da bi se lahko pogreznila v mehkobo pričakovanja nečesa novega, vznemirljivega in lepega; :unsure: ... da ne bi vedno znova spoznavala, kako sta misel in občutenje svetlobna leta daleč od sivega povprečja vsakdanjika.

Da bi moji Prijatelji, tisti, ki želijo to biti, znali varovati mojo preveč občutljivo krhkost; tako kot jaz, kot punčico očesa, varujem njihovo pokončno prepričanost v lastno nezmotljivost in čvrstost.

Želim si, da bi bil svet mavrica, vendar ne z zlato runo ob vznožju ... čisto navadna, obvladljiva, mala mavrica za nas, preproste ljudi ... :cry: .

Želim si, da bi svet vpil vso strast, ki jo nosim v sebi in mi dovolil, da najdem priložnost deliti srečo in veselje.

:worship: lepo lepo napisano......fajn romantična dušica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi lahko sprejela december kot mesec vonja po cimetu, nageljnovih žbicah in pomarančnih krhljih ... da bi se lahko pogreznila v mehkobo pričakovanja nečesa novega, vznemirljivega in lepega; :unsure: ... da ne bi vedno znova spoznavala, kako sta misel in občutenje svetlobna leta daleč od sivega povprečja vsakdanjika.

Da bi moji Prijatelji, tisti, ki želijo to biti, znali varovati mojo preveč občutljivo krhkost; tako kot jaz, kot punčico očesa, varujem njihovo pokončno prepričanost v lastno nezmotljivost in čvrstost.

Želim si, da bi bil svet mavrica, vendar ne z zlato runo ob vznožju ... čisto navadna, obvladljiva, mala mavrica za nas, preproste ljudi ... :cry: .

Želim si, da bi svet vpil vso strast, ki jo nosim v sebi in mi dovolil, da najdem priložnost deliti srečo in veselje.

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vsak dan posebej....

....predvsem....

....ŽIVETI...

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist brez želja :wacko: če nč ne pričakuješ, tud nis nč razočaran :D

Nikar, soncy.

:friend1:

Male želje se ponavadi uresničijo, saj jih znamo sami usmerjat.

Velike pa moramo jemati z rezervo. :huh:

Razočarani smo, ja, se strinjam ... :( ... ti verjamem, da ti je ljubša varna oddaljenost.

Vendar ... le kako lahko živimo brez želja?

In zato si jaz na primer danes želim, da bi uživala v družbi prijateljev, s katerimi se čez nekaj ur dobimo. Zelo realna želja, kajne?

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da čimprej odpravim tehnične težave

Ne ga srat :rolleyes: zdaj, ko ti bo začel denar v koš padat.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar, soncy.

:friend1:

Male želje se ponavadi uresničijo, saj jih znamo sami usmerjat.

Velike pa moramo jemati z rezervo. :huh:

Razočarani smo, ja, se strinjam ... :( ... ti verjamem, da ti je ljubša varna oddaljenost.

Vendar ... le kako lahko živimo brez želja?

In zato si jaz na primer danes želim, da bi uživala v družbi prijateljev, s katerimi se čez nekaj ur dobimo. Zelo realna želja, kajne?

:winkiss:

:004

saj drobne želje so vedno prisotne, tud pri meni. :grim predvsem so povezane z razumevanjem, sočutjem in posluhom do ljudi. :yes: vrednote, ki vse bolj izginjajo v današnjem svetu. :? to me žalosti. :cry:

tud jz uživam s prijatelji, med prijatelji in vedno pogrešam samo to. Prijatno druženje ki te osebno bogati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!