Skoči na vsebino

vapotek gre pod nož 2


Priporočene objave

Toti celski dohtari so pa pravi asi,

da ti belanco kar k roki zram zmontirajo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi Vapo :cry: :cry: . Naj te hitro in dobro poštimajo, pa tiste orglice stran poberejo :unsure:

Drži se :blush:

:004 :004 :004 :004 :004 samo zate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, komentar k sliki: Sploh mu ni tak hudo, to samo nekaj glumi. Posebaj za fotografiranje in za zenski del motosveta si je nadel muceniski izraz na lice in odgrnil odejo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, komentar k sliki: Sploh mu ni tak hudo, to samo nekaj glumi. Posebaj za fotografiranje in za zenski del motosveta si je nadel muceniski izraz na lice in odgrnil odejo :rolleyes:

:grim :grim :grim :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem. :trance_33_sleep:

Ko sem lani avgusta blebetala z njim po telefonu (ko je bil prvič v bolnici) je bolš zvenel, kot pa zdaj.

Pa še neke župnike omenja, da hodijo okoli.

Bogi je :friend2: :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki bogi :D

Direkt v žilo ma napeljane koktajle. Sam strela ne sme kje bliz trofit. :whistle:

Aja, je pa res, da zadnje čase župniki na veliko hodijo po celjski bolnici. Pol moje familije jih je prijazno zavrnilo in glej ga glej še vsi so odkorakali iz bolnice. Očitno dohtarji predobro delajo. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki bogi :D

Direkt v žilo ma napeljane koktajle.

Tiste žlauhe mu naj kuj not pustijo, nebo rabo grla matrat, ko bo uniona konzumiro... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste žlauhe mu naj kuj not pustijo, nebo rabo grla matrat, ko bo uniona konzumiro... :evilgrin:

a po 4ih dneh še wedno ni šaltal na rogača :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a po 4ih dneh še wedno ni šaltal na rogača :hmm:

Če pacijent zavrača HP znamke rogač je sigurno nekaj hudo narobe :blink:

Vapo pocajtaj se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaki bogi :D

Direkt v žilo ma napeljane koktajle. Sam strela ne sme kje bliz trofit. :whistle:

Aja, je pa res, da zadnje čase župniki na veliko hodijo po celjski bolnici. Pol moje familije jih je prijazno zavrnilo in glej ga glej še vsi so odkorakali iz bolnice. Očitno dohtarji predobro delajo. :evilgrin:

T-2 napeljujejo... :whistle: vapo drži se... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pogovarjal z šef kirurgom, pa pravi da bo vapotek tak dugo not, dokler nebo začel ZLATOROGA pit. :worship:

:beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se pogovarjal z šef kirurgom, pa pravi da bo vapotek tak dugo not, dokler nebo začel ZLATOROGA pit. :worship:

:beer1: :beer1: :beer1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sedaj še ne zgleda, da bi ga izpustili. Čaka še na ene izvide glede bakterij potem pa bodo videli. Me pa je skorajda na rit vrglo, ko sem se malo prej menil z njim in je rekel, da gre na enega brezalkoholnega. Ok sej za situacijo je pohvalno ampak vseen :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za sedaj še ne zgleda, da bi ga izpustili. Čaka še na ene izvide glede bakterij potem pa bodo videli. Me pa je skorajda na rit vrglo, ko sem se malo prej menil z njim in je rekel, da gre na enega brezalkoholnega. Ok sej za situacijo je pohvalno ampak vseen :eek:

ma pooperacijski sindrom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav bom jutri dokončno vedel, izgleda da bom tukaj še kr nekaj cajta... :(

Tako da, če ima katera čas za kak obisk, bom zelo vesel..... Če pa punce slučajno ne boste imele časa, pa lahko tudi kak od pubecov......ampak ne mi hodit brez pira (velja samo za pubece)!!!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo,naredi mi eno oslugo! Ker se nate lahk zanesem,vem da boš to nalogo orng zrihto! Daj ti malo prečekiraj,če so res medicinske sestre spodaj brez, saj veš! :whistle:

Pol pa poročaj! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....so res medicinske sestre spodaj brez...

Za razliko od fizioterapevtk, so res...... Je pa kurc, ker so zadnje cajte minice, kot sestrska uniforma out, tak da moraš res fajn gledat oziroma probat, kar pa nam pustijo le redkim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od fizioterapevtk, so res...... Je pa kurc, ker so zadnje cajte minice, kot sestrska uniforma out, tak da moraš res fajn gledat oziroma probat, kar pa nam pustijo le redkim.

:worship: :worship:

Čim prej se porihtaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!