Skoči na vsebino

vapotek gre pod nož 2


Priporočene objave

rostfrej in plastika ne rustata, tako daveč sreče prihodnič :naughty:

Cuj, ipak ima Aprilio, tam je vse mozno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo bom mislil na tebe na dopustu ob hladnem laškem. bi rekel da se mi smiliš ko moreš bit zaprt v bolnici namesto nekje zunaj na piru ampak vem, da se ti takšnim težavam smejiš.

"vapo ni v bolnici na operaciji, bolnica je prišla do vapota gledat in se učit kako se sam operira!" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo bom mislil na tebe na dopustu ob hladnem laškem. bi rekel da se mi smiliš ko moreš bit zaprt v bolnici namesto nekje zunaj na piru ampak vem, da se ti takšnim težavam smejiš.

"vapo ni v bolnici na operaciji, bolnica je prišla do vapota gledat in se učit kako se sam operira!" :evilgrin:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"vapo ni v bolnici na operaciji, bolnica je prišla do vapota gledat in se učit kako se sam operira!" :evilgrin:

a to ti meni probaš "naša lidija je pri vojakih" foro prodat?! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5241-1181137543.jpg ;)

Pivo je pijača z večtisočletno tradicijo, saj so ga poznali že Sumerci. Hmelj so zmleli, mu dolili vodo in pustili, da se posuši. Zmes so potem razdrobili in znova zmešali z vodo. Pijača je bila sicer drugačna od današnjega piva, vendar gotovo dobra.

V Evropo so pivo izza Karpatov prinesli Slovani in tako se je udomačilo tudi na Slovenskem. O pripravi piva piše že Valvazor, o pivovarnah v današnjem smislu pa lahko govorimo od 17. stoletja dalje.

Varjenje piva je bilo že od nekdaj prava umetnost. Sam postopek ostaja sicer v glavnem enak in se zgleduje v tradiciji, pač pa se, skladno s splošnim tehniškim napredkom, spreminja tehnologija.

Že prvi laški pivovar je to zagotovo vedel, da ni dobrega piva brez kakovostne vode. In voda iz hribov okrog Laškega je izjemna - mikrobiološko neoporečna, kristalno čista in z nizko vsebnostjo karbonatov, kar daje laškim pivom tako poseben in izrazit okus.

Ječmen je osnovna surovina za izdelavo slada. Dobimo ga s kaljenjem ječmena v sladarni. Različnim vrstam piva so namenjene tudi različne vrste slada - karamelni, svetli, barvni...

JAZ PIJEM LAŠKI PIR :worship:

Voda za pivo union je pa iz močvirja, zato ima union okus po žabah :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAZ PIJEM LAŠKI PIR :worship:

Stari, ne bi te rad razočaral, ampak tisto kar si zadnjič pil, ni bil pir..... Je pa res, da če nisi opazil razlike, potem je vse OK, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ne bi te rad razočaral, ampak tisto kar si zadnjič pil, ni bil pir..... Je pa res, da če nisi opazil razlike, potem je vse OK, a ne?

Sem opazil razliko, tisto je bil špricer z mariborčanom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Projektna dokumentacija pripravljena, izvajalec izbran....

za pirovod Laško - bolnica Ce (3 štok, soba 4) :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

samo ne za vapoteka, :evilgrin: ampak za nas ki bomo prišli na obisk :010 ,

no, malo mu bomo že bejk dali, če bo pridn... :naughty:

Preklemane pijandure! :angry: Vapo mi je pravkar zatožil, da linije še vedno niste potegnili. A sploh kopljete v pravo smer? Kopat morate proti toku Savinje in ne v smeri toka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod dohtar so me danes razveselili z novico, da sem zadel terno in s tem ostajam pod njihovim pokroviteljstvom še 3 tedne oziroma do 27.06.

Upam, da bo sotrpin na sosednji postelji do takrat umrl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo sotrpin na sosednji postelji do takrat umrl...

kaj pa takega špila, da si se ga navelčo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem, a ne da? :blush: :004 :004 :004 :blush: :blush:

Jaaa..prov revček si :cry: . Če boš še 3 tedne notri, te pa po vsej verjetnosti pridem pogledat ;)

Samo zate :004 :004 :004 :004...

post-12343-1181211924.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod dohtar so me danes razveselili z novico, da sem zadel terno in s tem ostajam pod njihovim pokroviteljstvom še 3 tedne oziroma do 27.06.

auč :wacko: s čim si jih pa podkupu, da te bodo do takrat gostoval??? :slap:

:hmm: tole te bo pa treba prit pogledat, da se ti res ne bo do takrat sfuzlalo :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod dohtar so me danes razveselili z novico, da sem zadel terno in s tem ostajam pod njihovim pokroviteljstvom še 3 tedne oziroma do 27.06.

Upam, da bo sotrpin na sosednji postelji do takrat umrl...

Zajeb, stari... :unsure:

Nic, sprazni malo hladilnik v mrtvasnici, pa da instaliramo Uniona not!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auuuu jeba stari, zgleda te bom lahko obiskal šele ko boš po mariboru terminatorja izigraval. windov predlog pa sploh ni slab :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne želiš zvedet....

pol bo pa res treba prid pogledat, če že ne tebe pa saj cimra...................mora bit nek zafukan tip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod dohtar so me danes razveselili z novico, da sem zadel terno in s tem ostajam pod njihovim pokroviteljstvom še 3 tedne oziroma do 27.06.

Upam, da bo sotrpin na sosednji postelji do takrat umrl...

in to je kao tak privilegij, da se ne javljaš več na telefone, če te kličemo?? :doze: :hmm:

no, očitno imaš obiskov dovolj...... :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem po ključe od od tvoje rajngle, da jo malo prošetam :naughty:

Jutri sem v LJ, pa bom nazaj glede uletio z kakim uniončkom direkt iz polnilnice. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri sem v LJ, pa bom nazaj glede uletio z kakim uniončkom direkt iz polnilnice. :worship:

mimogrede - nisem ne tvoja ne Vapotekova mama, ampak: alkohol mogoče ni najboljše sredstvo v času, ko se jemljejo močni antibiotiki zaradi notranjih zagnojenih zadev... če pa se zdi tebi (in Vapoteku) nujno s pivom zalivat, pa go ahead ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhhh......Symči......sej alkohol je tut neke vrste antibakterijski :whistle: :whistle:

pa ne v tako malih koncentracijah in na ta način uporabe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!