Skoči na vsebino

vprašanje glede nakupa skuterja 125 ccm


gembo-y

Priporočene objave

http://www.akvonij.si/index.php?a=01&cat0=34 (predzadnji spodaj - sej je edini)

nekaj časa že opazujem 125 ccm skuterje in njihove cene, vendar sem popolnoma brez izkušenj na tem področju. v reklamnem letaku pa sem zagledal tole stvar in cena je res smešno nizka za takšen skuter - 870 evrov.

sedaj me pa zanima, če ima kdo izkušnje s temi skuterji, jaz niti ne poznam znamke tega motorja. upam, da bo lahko kdo pomagal, namreč meni je malo sumljivo nizka cena, prav kvaliteten verjetno ne more biti...ali pač?

drugače pa me zanima še to, ali se za ceno okrog 1000 evrov (ali nekoliko več) bolj splača kupiti podoben skuter (nov) ali se sbolj splača iskati rabljen skuter priznanih znamk...

hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod stiky obstaja temo o nakupu novih skuterjev. Ti pa osebno nebi predlagal nakup le tega. Servisiranje no name znamk je vprašljivo prav tako tudi kvaliteta izdelave in dobava rezervnih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, ne kupuj tega niti ne kupuj nekih levih znamk made in taiwan in podobno, ker kvalitete tuki ni, raje nekaj rabljenega za ta denar, se že dobi kksn 125ccm skuter za ta denar, poglej na avto .net :alien1:

lp

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s prejšnima postoma. Vedno več je takih kvazi znamk, ki te znajo z zelo nizko ceno prepričat v nakup.

Kakovost teh motorjov je pa podn. Si lahko sam prebereš, kako je bencin razjedu plastiko in zadnjo luč (šprincnilo mim pri tankanju)

in podobne stvari. Če trenutno nimaš dovolj financ za nov skuter katere bolj poznane firme, si še vedno lahko omisliš rabljenega pa boš

prav tako zadovoljen z nakupom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je kot bi ga šou v špar kupit. vidiš, da prodajajo vse sorte zadev notr...to ne nikol takih zadev kupovat v takih trgovinah...zato mamo trgovine, k so specializirane za prodajo.

zamisli si, da nekaj crkne; boš šou pol prodajalko vprašat za servis? ponavad sicer dobiš in garancijo in vse, samo ne moreš to kupovat ko kruh. tako js mislm in vsekakor odsvetujem nakup nekje tako, sploh pa znamke, za katero prvič slišiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se ti ne splača.. Je za v trgovino pa nazaj, samo potem pa se konča. Če kuil kakšnega rabljenega boš sigurno bolj zadovoljen če bo vredu kupil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se ti ne splača.. Je za v trgovino pa nazaj, samo potem pa se konča. Če kuil kakšnega rabljenega boš sigurno bolj zadovoljen če bo vredu kupil!

Pomojm je to bl za iz trgovine domov...nazaj pa ze vprasanje ce prides...(hec-ampak v vsakem hecu je nekaj resnice) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tako posploševati pa ni potrebno. Mislim, da so npr. skuterji Kymco zelo konkurenčni evropskim.

Za enkrat se je bolj treba izogibati kitajskih poceni skuterjev, ampak verjemi, da bodo določene kitajske znamke čez nekaj let prav tako konkurenčne evropskim.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, tako posploševati pa ni potrebno. Mislim, da so npr. skuterji Kymco zelo konkurenčni evropskim.

Za enkrat se je bolj treba izogibati kitajskih poceni skuterjev, ampak verjemi, da bodo določene kitajske znamke čez nekaj let prav tako konkurenčne evropskim.

No sej verjetno sem bil res malo prenagel. Kymco je že zelo uveljavljena znamka in tudi kvaliteta je zadovoljiva. Pri teh kitajskih skuterjih je en "velik problem" cena, saj po 3 letih ni vreden na tržišču več kot ena tretina novega. No če ga kupiš, da ga boš imel za vekomaj potem to ni problem. Punca ima Sym-jeta, na začetku smo bili zelo skeptični glede kakovosti kasneje (2 leti) pa se je izkazal kot vredu skuter. Ampak glej ga zlomka, tudi pri temu je zelo padla cena. Kupili so ga za 350.000 starih tisočakov sedaj je pa vreden dobrih 180.000 sit. Bojim se kaj bo čez 5 let, ko bo potrebno kaj menjati in bom ugotovil, da določeni kosi morajo biti obvezno original. Znamka Sym pa se bo na žalost preusmerila v izdelavo loncev ali pa popolnoma preoblikovala. Zato rajši kupim malo rabljeno kot pa novo in vprašljivo glede prihodnosti. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kitajska jajca. to leti tak kot en 50cc skuter z 70cc gus kitom :) tak da tistih 125cc naj te ne zavede prevec, ker ni to neka moc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!