Skoči na vsebino

V Barbarigi Hrvat napadel Slo turiste s sekiro


Priporočene objave

Je varno iti na Hrvaško plažo??

Približno tako kot na slovensko. Če si pogledal prispevek si verjetno lahko ugotovil, da napadalec družine ni napadel, ker so Slovenci ampak zato, ker verjetno gre za duševno moteno osebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz istega vira kot avtorjeva tema (tako sem jo sploh našla)....mal off topic... je pa taprava prasica.

Lynchi... :blink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno tako kot na slovensko. Če si pogledal prispevek si verjetno lahko ugotovil, da napadalec družine ni napadel, ker so Slovenci ampak zato, ker verjetno gre za duševno moteno osebo.

Točno tako, ni razloga za paniko, ali pa za za brezvezno politično nabijanje.

V Barbarigo hodimo že več kot 10 let, nikoli nismo imeli nobenih slabih izkušenj. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od tega pujsa je bla pa oddaja na Discoveryju. Kaka dva-tri mesece nazaj. Ko so ga "raziskovalci" odkopaval.

Buče! Brat se navad!

Sploh pa ste modeli, kaj za vraga ima HogzillaII z Barbarigo? Aja, Linchy se je mo rala spet nek u...t. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kam pelje pregreta politika, en psiho napade in že vsi vik in krik. ko sem jaz pred leti na cresu z kovinsko štango po plaži lovil enega italijana tudi ni bilo nikjer v medijih nič, danes pa bi verjetno še rupelj hitel dajat intervjuje da slovenci v resnici nimamo nič proti italijanom. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz pred leti na cresu z kovinsko štango po plaži lovil enega italijana...

Kje na Cresu? U Kovačinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kam pelje pregreta politika, en psiho napade in že vsi vik in krik. ko sem jaz pred leti na cresu z kovinsko štango po plaži lovil enega italijana tudi ni bilo nikjer v medijih nič, danes pa bi verjetno še rupelj hitel dajat intervjuje da slovenci v resnici nimamo nič proti italijanom. :whistle:

U peeezda, in baje bova letos istočasno na Lošinju, Me je že strah :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U peeezda, in baje bova letos istočasno na Lošinju, Me je že strah :surrender:

a si italijan????? :alien1:

PS: glej PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem jaz pred leti na cresu z kovinsko štango po plaži lovil enega italijana

Poleti sem nekako podoben Italjanu; majhen, zaraščen, zagorel od sonca, moja govorica močno spominja na italjanski in včasih tudi češki jezik (posledica borovničk, travarice in drugih doping substanc) zato, preden boš naklestil kakšnega turista z kovinsko gajžlo, prosim preveri če nisem to slučajno jaz. Začetk julija bom namreč dol...

HVALA :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleti sem nekako podoben Italjanu; majhen, zaraščen, zagorel od sonca, moja govorica močno spominja na italjanski in včasih tudi češki jezik (posledica borovničk, travarice in drugih doping substanc) zato, preden boš naklestil kakšnega turista z kovinsko gajžlo, prosim preveri če nisem to slučajno jaz. Začetk julija bom namreč dol...

HVALA :P

ne se bat, ta italijan je brezveze vdaril kolega, ki je bil star 13 let. medtem je kolega zrastel toliko, da bi zadevo brez težav rešil sam :evilgrin:

kot sem rekel, incident ni bil politično ampak babje (jebi ga če so šminkerski italijani tudi hoteli čehinje podirat pa jim ni ratalo :devil: ) obarvan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si imel pa prav... :worship: čehinje nam pa že ne bodo podirali teli makaronarji... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh kam pelje pregreta politika, en psiho napade in že vsi vik in krik. ko sem jaz pred leti na cresu z kovinsko štango po plaži lovil enega italijana tudi ni bilo nikjer v medijih nič, danes pa bi verjetno še rupelj hitel dajat intervjuje da slovenci v resnici nimamo nič proti italijanom. :whistle:

Hm a je blo to tisto leto, ko so bili na tarči tudi neki slovenci ... ? :whistle:

U peeezda, in baje bova letos istočasno na Lošinju, Me je že strah :surrender:

Še dobr da Brihtič ne pozna štorije, če ne me ne bi povabu na morje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm a je blo to tisto leto, ko so bili na tarči tudi neki slovenci ... ? :whistle:

Še dobr da Brihtič ne pozna štorije, če ne me ne bi povabu na morje :evilgrin:

ja, je bilo tisto leto, ko je KeC ogrožal Lošinj, jaz pa preko vode Cres, kadar mu nisem pomagal na Lošinju :evilgrin:

"Človek ne jezi se!" :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preberite komentarje spodej...

jst sploh ne mislm več iti na hrvaško na morje, ker to kar oni delajo ni več normalno :headbang: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!