Skoči na vsebino

Zunajna predelava APN6


RazY

Priporočene objave

Dejte mi mal svetovat kako naj na zunaj predelam svojo šestko. Pa tudi kakšne slikce vaših predelav se nebi branu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej balanco od tomosa supermoto, pa vilce tud! (maska afkors) Pa si zmagal :whistle:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ta je tud dobra ja nejcz :lol1:

am...

1. mal si zgrešu temo oz. kategorijo --> pejt mal povprašat tam ko je styling/tuning, kj preber, poglej, mogoče dobiš kakšno idejo

2. pa...ne vem kolk maš kej izbire na 4-ki...vse kar lahko nardiš je, da mu daš nižjo belanco, mogoče kakšne lite felge (od frčlna al pa kj če pašejo) al pa luč daš okroglo, če maš kockasto, pa preštrihaš lahk...žmigavce zamenaš...sam mal hecno je jit rihtat 4-ko tako ne :P ...sicer pa zakaj ne...bi meu najbol zrihtano 4-ko, unikat hehe :OK:

aja...pa ventilčki se dobijo različni, špegučki, ročke...maš dost tega...kakšen scooter-attack al pa scooter-tuning pa v louisu majo sicer za motorje, ampak, mogoč bi kj pasalo an :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razy,daj nerabiš za vse novih tem odpirat no! :closedeyes: glede zunanjih predelav, bi laho pisal tudi pod predelave,kjer imaš že cele litanije napisane za predelavanje APN-a!(če pa še tam česar ni,pa povprašaj v tisti temi!) LP :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne se zajebavat, lepo ga dol po bregu v kamnolom spust, pa bo predelava tik-tak :lol1:

Mal heca mora bit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako ga upedenaj pa si zmagal, na netu sm zasledil ta oglas, prodaja se za 1000€ :whistle: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudooo... sam cena je pa tut zlo previsoka glede na to da za 1000€ dobis en posten cross :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi meu dnar bi si ga...verjemi!

tako ga upedenaj pa si zmagal, na netu sm zasledil ta oglas, prodaja se za 1000€ :whistle: :alien1:

:hmm:

mislš, da gre tole skupaj?

sam kdo bi šou štirjaka tako rihtat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, takšne luči kot je spredaj, imam jaz na traktorju (delovne luči).. svašta. zakaj je pa treba zaganjač na desni pa mi tudi ni čist jasno :wacko: sicer pa ne vem kako grejo skupaj te home made zadnje vilice (ko bi bile vsaj bolj konkretno narejene), pa tale mašina (misilm da je CTX).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, takšne luči kot je spredaj, imam jaz na traktorju (delovne luči).. svašta. zakaj je pa treba zaganjač na desni pa mi tudi ni čist jasno :wacko: sicer pa ne vem kako grejo skupaj te home made zadnje vilice (ko bi bile vsaj bolj konkretno narejene), pa tale mašina (misilm da je CTX).

mogoce je od masine odvisno na kateri strani je kurbl (= zaganjac) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudooo... sam cena je pa tut zlo previsoka glede na to da za 1000€ dobis en posten cross :headbang: :headbang:

Za 1000€ pa ne dobis lih potenga krosa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!